Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Rodinné domy Britská čtvrť
nové domy ve Stodůlkách

Vyhledávání ve virtuálním modelu Plán okolí

Další projekty

Moderní a klidné bydlení, odkud to máte kousek do práce, do parku, z města i do centra Prahy. Přesně takové bydlení nabízejí nové rodinné domy v Praze 5 – Stodůlkách. Rodinné domky jsou právě k prodeji za příznivou cenu – i vy si tak snadno splníte sen o bydlení ve vlastním domě v Praze.

  • Nové rodinné domy v Praze 5 - Stodůlkách mají výměru 4+kk a 5+kk.
  • Při jejich nákupu získáte i vlastní garáž a zahradu.
  • Rodinné domky v Praze 5 – Stodůlkách koupíte za rozumnou cenu – sledujte naše webové stránky a získáte aktuální informace o jejich prodeji.

Rodinné domy v Praze 5 – zábava i práce na dosah

Nové rodinné domy vzniknou v moderní lokalitě Britská čtvrť, která je na území Prahy 13, konkrétně ve čtvrti Stodůlky. Rychle se rozvíjející čtvrť na okraji Prahy nabídne všechno, co potřebujete ke spokojenému životu – od přírody po 5D kino.

V okolí domků najdete klidný park, nové kanceláře i příjemné restaurace a obchody. Pokud vodíte děti do školky nebo do školy, pohodlně to zvládnete cestou do práce. Od nových rodinných domů v Praze 5 je škola i školka vzdálená jen pár set metrů.

Na náměstí je zastávka metra, takže v centru Prahy budete za pár minut. Snadno se dostanete také na Pražský okruh nebo na letiště v Ruzyni. Jen 5 minut chůze od rodinných domů je nákupní centrum Avion a jen o málo dál je hypermarket Globus a nákupní centrum Zličín. Na dosah tak máte obchody, kavárny, restaurace i nejmodernější kina. S bydlením v rodinných domcích v Praze 5 Stodůlkách si každou volnou chvíli opravdu vychutnáte!

Vyberte si vlastní rodinný dům v Praze 5!

Stavba nových rodinných domků v Praze 5 – Stodůlkách začne už brzy. Sledujte proto naše webové stránky. Jakmile to bude možné, zveřejníme na nich aktuální informace o dostupných domech. Kdykoliv také volejte na číslo 800 500 506 . Rádi vám prozradíme, jaký je aktuální stav výstavby rodinných domů v Praze 5.

    Google Maps x