Svatomartinská vína na Britské

Sousedská ochutnávka svatomartinských vín

18. 11. 2019

Každý milovník vína se na první polovinu listopadu vždy velmi těší. Přichází totiž konečně ta krásná chvíle, kdy se na Martina otvírají láhve s mladým vínem a každý má tu možnost se radovat z lehkosti i jiskrnosti svěžích vín. Tato vína se vyznačují jemnou ovocnou chutí a vůní například broskve, pomeranče, švestky nebo višní.

Chtěli jsme opět přijít s něčím novým a zajímavým, čím bychom potěšili (ale třeba i příjemně překvapili) obyvatele, ale i návštěvníky Britské čtvrti. Zároveň jsme tím také rozšířili naše pravidelné „sousedské akce“, které v rezidenčních lokalitách „made by Finep“ pro obyvatele rádi děláme.

A protože slavíme svatého Martina, který přijíždí na (poslední dobou bohužel velmi zřídka) bílém koni, a jde o svátek mladých vín, tak jsme si na Malém háji připravili ochutnávku letošních svatomartinských vín.

Mimo svatomartinská vína jsme nabízeli i svařené víno a kakao. Dát jste si mohli také palačinky, které ideálně nabídku doplnily.

Jsme rádi, že jste na Britskou čtvrť dorazili a společně s námi si přiťukli na radost ze života, na oslavu našich vín a na blížící se advent.