Kdo jsme

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsme lídři trhu a patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Našim klientům nabízíme jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

 

FINEP – NOVÉ BYTY A RODINNÉ DOMY V DOBŘE VYBAVENÝCH LOKALITÁCH JIŽ 25 LET

Posouváme hranice českého a slovenského city developmentu prostřednictvím výstavby celých nových městských čtvrtí na srovnatelnou úroveň světových metropolí. Zároveň jsme i jediným developerem, který je dlouhodobě v TOP 3 největších developerů v rezidenčním i administrativním segmentu v České republice. Od roku 1995 jsme v Praze postavili přes 16 000 nových bytů v bytových domech v několika desítkách úspěšných rezidenčních projektů. Realizujeme i výstavbu moderních městských rodinných domů s vlastní zahradou. Těch jsme v Praze dokončili již více než 200.

Našim klientům neprodáváme jen samotný byt, ale budujeme pro ně jejich nový životní prostor, jehož součástí jsou nejenom dětská hřiště, sportovní plochy, městská zeleň, trávníky a velké městské parky, ale také obchodní prostory a moderní městská infrastruktura přímo v daném místě. Náš administrativní komplex City West je kompletně obsazen úspěšnými zahraničními českými firmami. V rámci první etapy výstavby komplexu City West jsme zde vybudovali přes 100 000 m2 kancelářské plochy.

Jsme česká firma, která je úspěšná i v zahraničí. Od roku 2006 působíme v Bratislavě, kde jsme doposud realizovali výstavbu nebo i prodej téměř 1 500 bytů a další stovky bytů máme v přípravě. Od roku 2013 realizujeme výstavbu dvou tisíc bytů v druhém největším městě Mongolska Erdenetu. 

Jsme společnost, která stála v roce 2011 u renesance nové družstevní výstavby v České republice a pomalu se blížíme k metě dvou tisíců prodaných družstevních bytů a další družstevní byty pro zájemce připravujeme.

Jsme zodpovědný developer, který své rezidenční projekty realizuje etapovitě a lokality citlivě doplňuje o nabídku služeb, servisu, ale i moderní infrastrukturu a městskou zeleň tak, aby noví klienti mohli v lokalitě plnohodnotně žít. Naším cílem je budovat tři zásadní formy bydlení (vlastnické, družstevní a nájemní) v rámci našich velkých stávajících nebo i plánovaných lokalitách a díky tomu posilovat koncept dostupnějšího bydlení. V posledních dvou letech jsme již realizovali i naše první nájemní projekty ve spolupráci s investičními fondy na Barrandově a v projektu Rezidence Pergamenka v pražských Holešovicích. A další nájemní projekty připravujeme.

Našim klientům poskytujeme komplexní realitní a finanční služby, včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků. Profesionalita a úroveň poskytovaných služeb nám historicky vynesla i prestižní ocenění Developer roku. Naše projekty se pyšní tituly ze soutěže Best of Realty.

Logo - Česká rada pro šetrné budovy
JSME ČLENEM ČESKÉ RADY PRO ŠETRNÉ BUDOVY
Ocenění společnosti FINEP