Kdo jsme

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsme lídři trhu a patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Našim klientům nabízíme jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

 

FINEP – NOVÉ BYTY A RODINNÉ DOMY V DOBŘE VYBAVENÝCH LOKALITÁCH JIŽ 25 LET

Posouváme hranice českého a slovenského city developmentu prostřednictvím výstavby celých nových městských čtvrtí na srovnatelnou úroveň světových metropolí. Zároveň jsme i jediným developerem, který je dlouhodobě v TOP 3 největších developerů v rezidenčním i administrativním segmentu v České republice. Od roku 1995 jsme v Praze postavili přes 12 500 nových bytů v bytových domech v několika desítkách úspěšných rezidenčních projektů. Realizuje i výstavbu moderních městských rodinných domů s vlastní zahradou v Praze. Našim klientům jsme neprodali jen samotný byt, ale vybudovali jsme pro ně jejich nový životní prostor, jehož součástí jsou nejenom dětská hřiště, sportovní plochy, městská zeleň, trávníky a velké městské parky, ale také obchodní prostory a moderní městská infrastruktura přímo v daném místě. A náš administrativní komplex City West je kompletně obsazen úspěšnými zahraničními českými firmami. V rámci první etapy výstavby komplexu City West jsme zde vybudovali přes 100 000 m2 kancelářské plochy. 


Jsme česká firma, která je velmi úspěšná i v zahraničí. Od roku 2006 působíme v Bratislavě, kde jsme doposud realizovali výstavbu více než 1 000 bytů. A od roku 2013 realizujeme výstavbu 2 tisíc bytů v druhém největším městě Mongolska Erdenetu. 

Jsme společností, která stála v roce 2011 u renesance nové družstevní výstavby v České republice a do konce roku 2019 jsme celkem prodali jeden a půl tisíce moderních družstevních bytů v Praze.
Našim klientům poskytujeme komplexní realitní a finanční služby, včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků. Profesionalita a úroveň poskytovaných služeb nám historicky vynesla i prestižní ocenění Developer roku. Naše projekty se pyšní tituly ze soutěže Best of Realty.

Logo - Česká rada pro šetrné budovy
JSME ČLENEM ČESKÉ RADY PRO ŠETRNÉ BUDOVY
Ocenění společnosti FINEP

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR