Kdo jsme

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsme lídři trhu a patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Našim klientům nabízíme jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

 

FINEP – NOVÉ BYTY A RODINNÉ DOMY V DOBŘE VYBAVENÝCH LOKALITÁCH JIŽ PŘES 23 LET

Posouvá hranice českého a slovenského city developmentu prostřednictvím výstavby celých nových městských čtvrtí na srovnatelnou úroveň světových metropolí. Zároveň jsme i jediným developerem, který je dlouhodobě v TOP 5 největších developerů v rezidenčním i administrativním segmentu v České republice. Od roku 1995 jsme v Praze postavili přes 12 000 nových bytů v bytových domech v několika desítkách úspěšných rezidenčních projektů. Našim klientům jsme neprodali jen samotný byt, ale vybudovali jsme pro ně jejich nový životní prostor, jehož součástí jsou nejenom dětská hřiště, sportovní plochy, městská zeleň, trávníky a velké městské parky, ale také obchodní prostory a moderní městská infrastruktura přímo v daném místě. A náš administrativní komplex City West je kompletně obsazen úspěšnými zahraničními českými firmami. V rámci první etapy výstavby komplexu City West jsme zde vybudovali přes 100 000 m2 kancelářské plochy. 


MAXIMA REALITY – VLASTNÍ REALITNÍ CENTRUM, KDE PRONAJMETE NEBO PRODÁTE SVOJI STÁVAJÍCÍ NEMOVITOST

Je největší pražskou realitní kanceláří a více než 20 let úspěšně působí na realitním trhu sekundárních nemovitostí. Od roku 1997 pomohla naše realitní kancelář najít nový domov nebo výhodně prodat či pronajmout jejich nemovitost více než 52 000 klientům.


PROBYDLENÍ – NEJEN VYBAVENÍ NOVÉHO BYDLENÍ, ALE I RENOVACE STARÉHO. NAVÍC KOMPLETNÍ SLUŽBY PRO INVESTORY

Nejnovější holdingový projekt se zaměřuje na rekonstrukce stávajícího bytového fondu, investiční nemovitosti, včetně jejich správy. Každý klient si u nás může svou nemovitost i kompletně vybavit bytovým zařízením od kuchyní, přes pokoje, ložnice až po dětské pokoje, úložné prostory, toalety a koupelny, včetně světel, dveří, klik a podlah. ProBydlení se stalo dalším úspěšným milníkem v bydlícím segmentu, které nám umožňuje poskytovat všem našim klientům vysoce kvalitní profesionální služby a servis pod jednou střechou.

 

Jsme česká firma, která je velmi úspěšná i v zahraničí. Od roku 2006 působíme v Bratislavě, kde jsme doposud realizovali výstavbu více než 1 000 bytů. A od roku 2013 realizujeme výstavbu 2 tisíc bytů v druhém největším městě Mongolska Erdenetu. 
Jsme společností, která stála v roce 2011 u renesance nové družstevní výstavby v České republice a do roku 2018 jsme celkem prodali více než tisíc moderních družstevních bytů v Praze.
Našim klientům poskytujeme komplexní realitní a finanční služby, včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků. Profesionalita a úroveň poskytovaných služeb nám historicky vynesla i prestižní ocenění Developer roku. Naše projekty se pyšní tituly ze soutěže Best of Realty.

Logo - Česká rada pro šetrné budovy
JSME ČLENEM ČESKÉ RADY PRO ŠETRNÉ BUDOVY
Ocenění společnosti FINEP

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR