Kdo jsme

FINEP CZ a.s.

Developerská společnost FINEP byla založena v roce 1995. Za dobu svého vzniku si vybudovala na českém a slovenském trhu velmi silnou pozici. K dnešnímu dni postavila více než 10 000 bytů a úspěšně dokončila desítky rezidenčních projektů v České republice a na Slovensku. Naší hlavní činností je nejen výstavba a prodej širokého spektra nemovitostí, včetně špičkových administrativních budov, ale také kompletní revitalizace velkých územních celků. Naše projekty se vždy nacházejí na nejkvalitnějších pozemcích v prémiových lokalitách v blízkosti metra. V roce 2006 rozšířil FINEP svou působnost za hranice České republiky, na Slovensko, od roku 2013 realizuje projekt také v Mongolsku. Společnost stála u renesance nové družstevní výstavby v České republice. V roce 2014 koupí společnosti MAXIMA Reality vstoupil FINEP i na trh sekundárních nemovitostí.

Za dobu své existence se FINEP stal průkopníkem ve svém oboru. Příkladem je unikátní projekt Západní Město, nová pražská čtvrť, která je svým rozsahem a komplexností v České republice naprosto ojedinělá. V rámci samostatných architektonicky odlišných a originálních projektů již v první fázi výstavby postupně vzniká nové centrální náměstí, rozlehlý park, celá řada obchodů a služeb, ale také špičkové administrativní centrum City West, poskytující zázemí pro Komerční banku, Siemens, Vodafone, Hyundai, Nixdorf, CGI a mnoho dalších. Mezi významné rezidenční projekty patří například Nová Harfa, největší bytový polistopadový projekt v Čechách.

Jako jeden z mála developerů poskytujeme svým klientům komplexní realitní a finanční služby, včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků. Profesionalita a úroveň poskytovaných služeb nám v roce 2010 vynesla prestižní ocenění Developer roku. I další získaná ocenění dokládají kvalitu našich jednotlivých projektů. V rezidenčním bydlení získal titul Best of Realty projekt Mazanka, v komerční sféře byl pak několikrát oceněn již zmíněný projekt administrativních budov City West, kde se FINEP neomezil pouze na vybudování špičkových kancelářských budov, ale stvořil místo s dobrou dopravní dostupností, obchody a relaxačními zónami.

FINEP patří do skupiny FINEP HOLDING, která je, se základním jměním 4 miliardy korun, největší českou developerskou skupinou v České republice.

Dnes je FINEP tím, kdo určuje trendy na developerském trhu a posouvá hranice českého a slovenského city developmentu na úroveň výstavby nových městských čtvrtí světových metropolí. Důrazně dbáme na kvalitu provedení našich projektů a vyžadujeme toto i od všech našich dodavatelů. Spokojenost našich klientů je naší největší odměnou a zároveň výzvou v neustálé snaze o zlepšení

Logo - Česká rada pro šetrné budovy
JSME ČLENEM ČESKÉ RADY PRO ŠETRNÉ BUDOVY
Ocenění společnosti FINEP

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR