Fotografie - Vestibul Lannova paláce

O nás

Jsme stabilní česká developerská společnost, která byla založena v roce 1995.

Za dobu našeho působení jsme si vybudovali na českém a slovenském trhu silnou pozici. Jako jeden z mála developerů poskytujeme našim klientům komplexní realitní a finanční služby. Posouváme hranice českého a slovenského city developmentu na úroveň výstavby nových městských čtvrtí světových metrolopolí.

Naší hlavní činností je nejen výstavba a prodej širokého spektra nemovitostí, včetně špičkových administrativních budov, ale také kompletní revitalizace velkých územních celků. Naše projekty se vždy nacházejí na nejkvalitnějších pozemcích v prémiových lokalitách v blízkosti metra.

Patříme do skupiny FINEP HOLDING, máme více jak 150 zaměstnanců a sídlíme v krásné zrekonstruované secesní budově v centru Prahy, naproti Masarykovu nádraží.

Fotografie - Vestibul Lannova paláce

Jak o vás budeme pečovat?

 

  • Máme vlastní relaxační místnost – kulečník, boxovací pytel, televize, pohodlná křesílka, každodenní přísun kávy, každý si zde přijde na své
  • Nejen sportovně založení kolegové si přijdou na své díky Multisport kartě, kterou můžete uplatnit na sportovní i relaxační aktivity po celé ČR
  • Pořádáme pravidelně každý rok společné akce, kde relaxujeme, sportujeme a utužujeme vzájemné vztahy
  • Pro nápravu bolavých zad z dlouhého sezení máme na pracovišti vlastního šikovného maséra
  • S prázdným žaludkem se špatně pracuje, a proto našim zaměstnancům přispíváme na stravování v podobě elektronické stravenky

Zaujala vás volná pozice? Jaký je postup?

Zašlete nám motivační dopis spolu s životopisem a fotografií na email job@finep.cz.

Vaše podklady budou pečlivě posouzeny a zhodnoceny. V případě, že bude váš profil odpovídat požadavkům pozice na kterou se hlásíte, pozveme vás k osobnímu pohovoru. Po účasti na osobní pohovoru vás budeme informovat o dalším postupu. Jakmile bude výběrové řízení ukončeno a pozice obsazena vybraným kandidátem, dáme vám vědět.

Diskrétnost zaručena!

S vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanovením zákona č.110/2019 o zpracování osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Kateřina Květová
HR manager

Projektový manažer

Co pozice obnáší?