PŘIPRAVOVANÉ PROJEKTY

FINEP aktuálně připravuje celou řadu nových etap svých stávajících projektů. Všechny přinesou bohatou nabídku nejrůznějších bytových dispozic od 1+kk až 4+kk. Každý si tak může vybrat svůj vlastní nový byt v Praze přesně podle svých potřeb a v lokalitě, kterou má rád.

Hledáte nový byt či rodinný dům v Praze? Pak jste tady správně! Přinášíme vám přehled aktuálně připravovaných nových bytů a rodinných domů špičkové evropské kvality v atraktivních lokalitách v blízkosti metra.

Máte zájem o nový byt v Praze? Registrujte se k odběru novinek o připravované etapě a budete vědět jako první o zahájení prodeje vybraného projektu.

Rezidence u Šárky

Rezidence u Šárky

Praha 6

Nové byty U Šárky získaly svůj název podle přírodního parku Divoká Šárka, který se nachází v jejich bezprostředním sousedství. Příroda hned za rohem nabízí široké možnosti pro trávení volného času a sportovní vyžití. Luxusní desetiminutový dojezd na Letiště Václava Havla přivítají nadšení cestovatelé i vytížení profesionálové. Kdo chce zůstat nohama na zemi, bude mít před domem tramvajovou zastávku, autobusovou zastávku a kousek za ní příměstské vlaky.

Zaregistrovat se

Malý háj

Malý háj

Praha 10

Malý háj na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup se postupně rozvíjí už celé jedno desetiletí. Má pohodlný dojezd do centra města a přírodu na dosah. Veškeré služby jsou vzdáleny pár kroků v místním obchodním centru, které s lokalitou přímo sousedí, ale neruší. Bytové domy mají vlastní zastávku autobusu a výhledově existuje plán, že tudy bude projíždět tramvaj.

Zaregistrovat se

Rezidence U Vltavy

Rezidence U Vltavy

Kralupy nad Vltavou

  • Kralupy nad Vltavou

Prázdné místo na mapě u vlakového nádraží v Kralupech nad Vltavou se již brzy promění v novou obytnou čtvrť. Moderní bytové domy Rezidence u Vltavy budou mít z jedné strany perfektní dojezd do Prahy a z druhé snadný přístup k přírodě u řeky. Tento nový kus města obsáhne mimo jiné vlastní kulturní centrum, občansky vybavenou piazzetu a multifunkční hřiště.

Zaregistrovat se

Kaskády Barrandov

Kaskády Barrandov

Praha 5

Projekt Kaskády Barrandov má skvělou přímou dostupnost do centra Prahy, a přitom se nachází v bezprostřední blízkosti přírody. Obsluhuje ho několik tramvajových linek na trati čerstvě prodloužené až k Holyni. Kaskády Barrandov často volí mladá generace, která vyrostla na původním sídlišti z 80. let, a nyní touží po novém bydlení ve známém prostředí – na dosah centra města s Prokopským údolím za rohem. Nové centrální náměstí Olgy Scheinpflugové brzy obsáhne obchody, služby a prostor k relaxaci.

Zaregistrovat se

Nová Elektra

Nová Elektra

Praha 9

Hloubětín prochází zásadní proměnou – buďte u toho. Místo starých průmyslových areálů zde rostou moderní novostavby s byty a službami. Náš projekt Nová Elektra se rozvíjí v bezprostřední blízkosti místního Parku Zahrádky. Přímo u bytových domů zastavuje tramvaj, která lokalitu propojuje s centrem města. V dosahu je metro B i C.

Zaregistrovat se

Britská čtvrť

Britská čtvrť

Praha 5

Britská čtvrť se rozrůstá již od roku 2007. Nachází se v bezprostřední blízkosti metra B - Stodůlky a na dosah má také rozsáhlou nákupní zónu Zličín. Díky funkční kombinaci nových bytů, kanceláří, rodinných domů a služeb je Britská čtvrt živou moderní lokalitou. Vedle centrálního náměstí, bohatého na služby, nabízí lokalita svým rezidentům také pestré sportovní vyžití či přírodní relaxační zóny.

Zaregistrovat se

Harfa Park

Harfa Park

Praha 9

Harfa Park je úspěšný, již léta dobře zabydlený projekt, který kdysi jako jeden z prvních začal proměňovat industriální Vysočany na nyní žádanou rezidenční oblast. Vyznačuje se odvážnou moderní architekturou, kdy každá další etapa svědčí o době, ve které vznikala. V těsné blízkosti se nachází park kolem řeky Rokytky a cyklostezka do centra města. Dobrou dopravní dostupnost posiluje blízké libeňské nádraží, kde zastavují příměstské vlaky.

Zaregistrovat se

Nový Opatov

Nový Opatov

Praha 11

Jak říká architekt Václav Hlaváček: Jižní město ještě nebylo pořádně objeveno! V rámci projektu Nový Opatov vznikne nové náměstí a s ním i moderní prostor pro práci, bydlení a zábavu. Plánujeme zde družstevní byty, byty v osobním vlastnictví,  nájemní bydlení i kancelářské prostory. Místo prostoupí park s řadou šetrných krajinných prvků. Rekonstruovat se bude i veškeré napojení na MHD. Lokalita je skvěle dostupná ze Středočeského kraje a má i parádní dojezd do centra díky zastávce metra C Opatov. Neutěšený plac se brzy promění v živoucí přístupné místo.

Zaregistrovat se