Přehled projektů - developerské projekty Praha 10

Společnost FINEP již přes 20 let nabízí komfortní bydlení v krásných lokalitách Prahy. Naše byty a domy jsou vždy stavěny jak s důrazem na kvalitu stavby, tak okolí, do kterého jsou zasazeny. To, že si za naší kvalitou stojíme, dokazuje nadstandardní tříletá záruka. Prohlédněte si přehledně, jaké projekty jsou aktuálně v nabídce na Praze 10.

Byty Malý háj

Byty Malý háj

Praha 10

Malý háj na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup se postupně rozvíjí už celé jedno desetiletí. Má pohodlný dojezd do centra města a přírodu na dosah. Veškeré služby jsou vzdáleny pár kroků v místním obchodním centru, které s lokalitou přímo sousedí, ale neruší. Bytové domy mají vlastní zastávku autobusu a výhledově existuje plán, že tudy bude projíždět tramvaj.

 

 

Více informací Ceník

Etapy 2018 - současnost

Byty Malý háj XII - družstevní

Počet jednotek: 82

V prodeji

Byty Malý háj XI - družstevní

Počet jednotek: 65

V prodeji

Byty Malý háj X - družstevní

Počet jednotek: 65

V prodeji

Byty Malý háj VII

Počet jednotek: 216

Vyprodáno

Byty Malý háj VIII - družstevní

Počet jednotek: 144

Vyprodáno

Byty Malý háj IX - družstevní

Počet jednotek: 91

Vyprodáno

Rodinné domy Štěrboholy

Rodinné domy Štěrboholy

Praha 10

Rodinné domy Štěrboholy se nachází v příjemné lokalitě na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup. Jedná se o kombinaci kvalitního bydlení za rozumnou cenu v blízkosti přírody s dobrou dostupností do centra. Pro lepší představu o životě v rodinných domech Štěrboholy můžete navštívit jejich samostatnou webovou stránku zde.

Vyprodáno

Etapy 2018 - současnost

Rodinné domy Štěrboholy VII

Počet jednotek: 11

Vyprodáno

Rodinné domy Štěrboholy VI

Počet jednotek: 11

Vyprodáno

Rodinné domy Štěrboholy V

Počet jednotek: 11

Vyprodáno

Proč zbytečně platit nájem, když můžete raději investovat do vlastního bydlení? Tak uvažuje většina lidí, kteří se dívají po nabídce developerských projektů v Praze. Při výběru by si však měli dát pozor, aby byl zvolený byt nebo dům dostatečně kvalitní.

 

Naše developerské projekty v Praze splňují tato kritéria:

  • Bydlet v satelitním městečku, kde je to do nejbližšího obchodu s potravinami pěšky 30 minut, bychom sami nechtěli. Proto při stavbě nových developerských projektů v Praze dbáme na to, aby byly poblíž školy, školky, restaurace a obchody.
  • Kvalitní dopravní dostupnost by měla být základem každého developerského projektu v Praze. Proto vždy myslíme na to, aby byla poblíž zástavka autobusu, tramvaje nebo metra.
  • Pokud vidíte, že se byty v nových developerských projektech v Praze prodávají podezřele levně, zbystřete. Developer zřejmě hodně šetřil na materiálu. To se vám u nás nestane, na kvalitě si zakládáme.
  • V našich developerských projektech v Praze seženete byty všech velikostí. Snadno si tak vybere svobodný muž, který hledá 2 + kk, i rodina s dětmi, která hledá byt 4 + kk.

Městská část Praha 10 je zájemci o nové bydlení velmi vyhledávaná především pro svůj klid a krásnou přírodu. Tato atraktivní lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost, řadu služeb a samozřejmě zeleně. Pokud se stanete majiteli nového bytu v Praze 10 - Štěrboholy, můžete se těšit na krásný nový přírodní park nebo blízký rybník. Nový byt v Praze 10 - Hostivaři pak svým obyvatelům nabídne blízkou hostivařskou přehradu a lesopark. Pokud vás tato lokalita v Praze 10 zaujala, podívejte se detailněji na naši nabídku. Věříme, že si zde dokážete vybrat bydlení svých snů.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT