Komfortní bydlení v harmonii

Zvenku působí nové byty Nad Krocínkou nenápadně, uvnitř však mají moderní dispozici a těží z nejnovějších stavebních postupů a technologií.

Výsledkem je prosluněný vzdušný prostor ve vysoké kvalitě. Součástí projektu je také vybudování další parkové plochy, která funkčně doplní nedaleký park Přátelství a četná stromořadí, která jsou pro Prosek tak typická.

Budovy jsou navrženy tak, aby souzněly s okolím, a zároveň poskytovaly svým obyvatelům standard bydlení, který odpovídá 21. století.

Metro - Prosek

Téma

Dostupnost

Rychlé dopravní spojení do všech směrů

Dopravní dostupnost Proseku je naprosto bezkonkurenční. K metru C to z vašeho nového bytu potrvá 7 minut pěšky.

Trasa metra B je vzdálená jen jednu zastávku autobusem. Autem se díky napojení na Pražský okruh dostanete do centra za 15 minut.

Nebudete muset řešit dennodenní boj o parkování. Vaše auto bude mít své vlastní parkovací místo v podzemní garáži.

V současnosti se z Krocínky snadno a rychle dostanete na silnice D8 i D10. Cesta na Kokořínsko, do Českého ráje nebo Česko-saského Švýcarska je pro vás otevřená.

 

Vizualizace

Téma

Lokalita

Opravdové sousedství

Současný Prosek  v sobě kombinuje vše, co moderní rodina ocení. Má perfektní praktickou infrastrukturu a spoustu prostoru pro oddech a volný čas.

Místní na svůj Prosek nedají dopustit. Oceňují především rychlé spojení do centra i mimo město, vzrostlou veřejnou zeleň a vyladěnou občanskou vybavenost. Samozřejmostí jsou obchody, restaurace, školy všech stupňů, fitness nebo poliklinika. V blízkosti však najdete i  takové vymoženosti, jako jsou pobočka městské knihovny, zavedený antikvariát nebo samoobslužná myčka aut.

Ze severní terasy, jak se oblasti také říká, se navíc na mnoha místech nabízí krásné výhledy na město. K procházkám slouží například přírodní památka Prosecké skály a také Starý Prosek – zachovalé vesnické jádro se vzácným kostelíkem z 11. století.

Architektura

Téma

Architektura

Pohledem architektů

"Prosek je nám sympatický a nechtěli jsme ho měnit," podotýkají autoři projektu z ateliéru DAM.architekti.

"Už na první pohled je zřejmé, že výraz domů je odrazem prostředí, ve kterém se nachází. Fasáda naznačuje některé prvky typické pro konstruktivistickou architekturu sousedních domů.

Jde však jen o připomínku, sympatickou transformaci známého ornamentu, který doplňují, a měřítko fasády zjemňují, tmavě obložené fasádní segmenty se subtilními balkonovými deskami. Hmoty domů jsou jednoduché a čisté, je na nich jen tolik detailů, kolik je zapotřebí. 

Funkční park

Téma

Funkční park

Odpočinek v novém funkčním parku

Od křižovatky ulic Prosecká a Čakovická až k novým domům se bude rozprostírat park.

Bude mít přes 29 tisíc metrů čtverečních a obsáhne několik funkcí. Plánujeme zde nakombinovat například psí loučku, multifunkční hřiště, místo pro grilování, dětské hřiště a podobné. Konečnou podobu právě teď konzultujeme s městskou částí.  

Z parku se navíc podél ulice Čakovická potáhne široký zelený pás se stromy, který budovy odstíní od silnice.

Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

...

Magazín z Krocínky

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijete a prožíváte své každodenní příběhy. Chceme, abyste se zde cítili s vašimi blízkými, rodinou, přáteli i sousedy, co nejlépe a měli možnost si život užívat na maximum.

V našem Magazínu si můžete pročíst recenze podniků ve vaší blízkosti, které jsme pro vás navštívili.

Navštívili jsme za vás

Rozhodli jsme se vyzkoušet, jaký si v okolí svého bydlení můžete vychutnat oběd, kam si zajít na dobrou večeři nebo třeba jen na oblíbenou kávu, zákusek či něco ostřejšího. Jak to dopadlo? Přečtěte si sami.

Navštívili jsme: Pec nám spadla

20. 9. 2023 Pec nám spadla

Pokud hledáte kavárnu a zároveň pekárnu s výborným sladkým i slaným pečivem a prvotřídní kávou, pak zkrátka musíte vyzkoušet podnik Pec nám spadla.