V interiérovém studiu si zařídíte nádherné bydlení

Pro naše klienty jsme nově otevřeli rozlehlé interiérové studio. Novým prostorem, plným inspirace, ukázek realizací a nepřeberného množství vzorků od prověřených dodavatelů vás provedou specializovaní technici klientských změn. Svěřte se do rukou našim odborníkům.

Místo kde, vyřešíte vše

Nabízíme komplexní  řešení, které respektuje individuální přístup. Pracujeme rychle a spolehlivě.

V našem Interiérovém studiu najdete široký výběr produktů, které si můžete osobně prohlédnout, ať už se jedná o standardní či nadstandardní vybavení bytu. Na jednom místě a na jedné adrese vyřešíte všechny náležitosti pořízení nového bydlení – od výběru nového bytu, přes širokou nabídku vnitřního vybavení, podlah, dveří, obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů.

Najdete zde kompletně vybavenou vzorkovnu, včetně kuchyňského studia, vestavěných skříní, designového nábytku, stínící techniky a svítidel. Klientům zajišťujeme také kompletní stavební a montážní práce.

Dokonalý interiér do posledního detailu

Zařizování bytu má svá úskalí, poraďte se proto s naším interiérovým poradcem či designérem. Naplánujte si svůj domov tak, aby ladil vizuálně i technicky a aby se vám v něm především pohodově žilo.

Šetřete svůj čas, šetřete své peníze a nechte si navrhnout nový interiér až do posledního detailu.

Prohlédnout si u nás můžete sedací soupravy, nábytek, židle, stoly, stolky, ale i dekorace, tapety, koberce, osvětlení, stínění - a to jak interiérové v podobě záclon, závěsů, rolet, žaluzií, plisé, japonské stěny, tak exteriérové žaluzie a rolety. Vybírat můžete z široké nabídky společnosti Innex.

Komplexní řešení kuchyní od návrhu až po realizaci

Naše kuchyňské studio vám představí několik různorodých ukázek kuchyní značky ORESI od střední třídy, přes prémiovou, až po ty nejluxusnější.

Kuchyně Oresi nabízíme ve všech výrobních kolekcích - Dolti, Dolti Collection, Livanza a Bauformat. K vidění jsou veškeré dekory od korpusů, dvířek přes pracovní desky, včetně úchytek. Všechny kuchyně jsou navíc plně funkční a můžete si je prohlédnout i se spotřebiči.

Naši specialisté kuchyňského studia vám nabídnou komplexní řešení a provedou vás od návrhu až po finální realizaci nové kuchyně.

Detailnější informace o nabízených kuchyních naleznete zde.

Podlahy

Naše služby

Podlahy

Slaďte vaše podlahy se zbytkem interiéru

Při výběru podlah nikdy nebylo více možností než v dnešní době.

I u nás najdete nepřebernou nabídku jak dřevěných, vinylových, tak i laminátových podlahových krytin včetně koberců od společnosti Barkotex.

Koupelna podle vašich přání

Představivosti a vašim požadavkům se meze nekladou. Chcete koupelnu hravou a barevnou, nebo elegantní v tlumených barvách?

Z naší nabídky obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení Vám navrhneme koupelnu či toaletu přesně podle vás. Abyste si svou volbou byli jisti, připravíme vám vizualizaci vaší koupelny zcela podle vašich přání.

Spolupracujeme s nejlepšími výrobci a dodavateli koupelnového vybavení na českém trhu RAKO, LAUFEN, JIKA, Ideal Standard, Villeroy and Boch, KALDEWEI, HUPPE, Hansgrohe, Grohe, Alcaplast, TECE a mnoho dalších.

Dveře

Naše služby

Dveře

Nechte dveře, ať zdobí každou vaši místnost

Nahlédnout můžete do bohaté nabídky dekorů, které lze skvěle kombinovat se zbytkem vašeho nového interiéru.

Naleznete zde vyvzorované jak standardní, tak nadstandardní vstupní bytové nebo interiérové dveře. Všechny nabízíme v  kompletu se zárubní od předního českého výrobce dveří SAPELI. Vybírat můžete i z široké nabídky klik od výrobce M&T.

Vestavěné skříně

Naše služby

Vestavěné skříně

Pracujte se svým obytným prostorem efektivně

Na míru vám vytvoříme skříně v takovém rozměru a stylu, jaký si vyberete, včetně materiálů, barev a výplní dveří.

Nabídka vnitřního vybavení skříní zahrnuje velké množství polic, zásuvek a doplňků, jako jsou sklopné tyče, držáky, věšáky či drátěné koše. Při výběru vestavěné skříně vám pomůže náš specializovaný prodejce.

Připravili jsme pro vás ukázku nejen skříní, ale i nábytku na míru od společnosti INDECO.

Poradíme vám s výběrem vybavení

Nevíte si rady s výběrem vybavení? K dispozici máte služby našeho technika klientských změn, který je připraven se s vámi zamyslet nad vhodnou dispozicí a řešením vašeho nového domova.

Kde nás najdete?

Interiérové studio FINEP
Havlíčkova 1030/1, Praha 1
přímo naproti "Masaryčce"

 

Telefon: 800 500 292

 

...

Kdo se o vás bude starat?

Jiří Muláček

Jiří Muláček

technik klientských změn

Karel Jelínek

Karel Jelínek

technik klientských změn

Jakub Kurz

Jakub Kurz

technik klientských změn

Ing. Petra Kroupová

Ing. Petra Kroupová

technik klientských změn

Ing. Bohumír Zajíček

Ing. Bohumír Zajíček

technik klientských změn

Matúš Harvan

Matúš Harvan

technik klientských změn

BcA. Tereza Vodrážková

BcA. Tereza Vodrážková

technik klientských změn

Ondřej Kačaba

Ondřej Kačaba

technik klientských změn