Naše kuchyně si zamilujete

Logo Oresi

Oresi vám dá víc. Nabízíme vám jedinečnou škálu slev a bonusů, abyste měli jistotu, že v každé cenové a uživatelské třídě u nás získáte vždy tu pro vás nejvýhodnější kuchyň.

Kuchyně, které u nás najdete

Inspirujte se kuchyněmi v naší galerii a objevte kuchyň svých snů.

V naší nabídce najdete 3 značky kuchyní všech cenových kategorií a provedení od malých určených do startovacích bytů až po luxusní pro náročné klienty. Vybírat můžete ze značek Dolti, její designovou nadstavbou Dolti Collection a německých značek Livanza a Bauformat.

Pokud zvažujete nákup kuchyně, určitě doporučujeme navštívit náš showroom, kde si můžete jednotlivé materiály prohlédnout na živo. K vidění zde naleznete 9 vzorových kuchyňských linek a k dispozici vám budou 3 poradci kuchyňského studia, kteří vám rádi poradí s výběrem té správné kuchyně, představí vám zajímavé funkcionality a aktuální módní trendy.

Chytré kuchyně Dolti

Chytré kuchyně Dolti reprezentují v portfoliu vlastních značek Oresi střední třídu.

V našem pojetí musí tato třída nabízet škálu atraktivních dezénů, mimořádně variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za velmi výhodnou cenu. Z hlediska poměru mezi výkonem a cenou jsou kuchyně Dolti skutečným šampiónem ve své třídě.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo.
Akce Oresi vám dá víc přinese radost každému.

Nová éra kuchyní Dolti Collection jsou naprostou novinkou

Při jejich vytváření se Oresi spojilo s italským designérem Andreou Capovillou a společně přináší kuchyně v nejmódnějším a nejatraktivnějším současném provedení. Kvalitu těchto kuchyní tvoří nejlepší italské, francouzské, německé a rakouské materiály, technické novinky jako jsou antibakteriální povrchy, hluboké lesky, aktuálně velice žádané maty s úpravou proti otiskům prstů, dřevěné povrchy s reliéfní strukturou a vyspělé německé kování Hettich.

Navštivte náš showroom a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo.
Akce Oresi vám dá víc přinese radost každému.

Nová dimenze prémiové třídy

Německé kuchyně Livanza od Oresi, teď za akční ceny.

Design a komfort

Kuchyně Livanza navrhované předními designéry vynikají obrovským výběrem dekorů, barevných odstínů a různých typů provedení povrchu v duchu nejaktuálnějších trendů. Současně disponují nekonečnou variabilitou uspořádání a vybavení. Nechte si kuchyň Livanza navrhnout tak, abyste si práci v ní doslova užívali.

Kvalita made in Germany

Kuchyně Livanza patří do portfolia vlastních značek skupiny Oresi. Tyto kuchyně vyrábíme individuálně, přesně na míru vašim dispozicím a požadavkům v ultramoderní německé továrně.

Livanza je nejvýhodnější, protože je od Oresi

Kuchyně Livanza přinášejí nejlepší poměr mezi výkonem a cenou ve střední třídě na trhu. A tak jako vždy u Oresi vás potěší spoustou bonusů.

Německé luxusní kuchyně Bauformat

Záměrně jedinečný

Máte styl a znáte svoji cenu. Neradi se omezujete a proto jsou tady německé kuchyně Bauformat od předního evropského výrobce.
Tisíce variací barev, tónů, povrchů a forem vám umožní vytvořit svět s autentickým výrazem vaší osobnosti.

Garance zkušeností

Zkušenost s výrobou miliónů špičkových kuchyní je nepřehlédnutelná na množství technických a koncepčních řešení. Sto let německého perfekcionizmu se prostě nedá nahradit.

Šampión ve své třídě

Ať se na kuchyně Bauformat podíváte z kterékoli strany, vždycky uvidíte jen nejmodernější světový design, aktuální a futuristické technologie a perfektní nekompromisní kvalitu zpracování. Společně s výhodami Oresi je to skutečný šampión ve své třídě. V této kuchyni nejste jen paní domu, jste zároveň pánem svého světa.

Proč realizovat kuchyň právě od nás?

Využijte při nákupu kuchyně našich předností.

  • Komplexní řešení kuchyní od návrhu po realizaci na klíč - nový domov budete mít připravený k nastěhování včetně vaší kuchyně
  • Možnost architektonických studií nejen kuchyně, ale celého interiéru
  • Grafické návrhy a konzultace s našimi poradci ZDARMA
  • Individuální přístup na profesionální úrovni
  • Možnost realizace včetně stavebních prací, elektroinstalace, rozvodu vody, či jiných úprav

Kde nás najdete?

Interiérové studio FINEP
Havlíčkova 1030/1, Praha 1
přímo naproti "Masaryčce"

 

Telefon: 800 500 292

...

Pokud se rozhodnete vydat se k nám autem, pak doporučujeme využít parkoviště přímo na Masarykově nádraží, podzemní parkoviště nákupního centra Palladium, nebo podzemní parkoviště u hotelu Marriot.

Kdo se o vás bude starat?

Poradci kuchyňského studia

Zuzana Schulzová

Zuzana Schulzová

Administrátorka kuchyňského studia

Jakub Šebestík

Jakub Šebestík

poradce kuchyňského studia

Miroslav Kefurt

Miroslav Kefurt

poradce kuchyňského studia

Tomáš Tittl

Tomáš Tittl

poradce kuchyňského studia