Logo Oresi

Moderní kuchyňské studio Oresi v centru Prahy 

Celou naši akční nabídku jsme souhrnně nazvali Oresi vám dá víc! Jsme si totiž jisti, že když srovnáte návrh vaší nové kuchyně s jakýmkoli konkruečním návrhem s odpovídajcíí kvalitou a úrovní vybavení, vždycky se jen přesvědčíte o tom, že Oresi i vám skutečně dává víc. Nabízíme vám teď jedinečnou škálu slev a bonusů, abyste měli jistotu, že v každé cenové a uživatelské třídě u nás zíksáte vždy tu pro vás nejvýhodnější kuchyň.

Akční slevy až 45 % na všechny kuchyně od Oresi

Kuchyně střední třídy Dolti i prémiové kuchyně Livanza a luxusní kuchyně Bauformat jsou s jedinečnou kombinací slev až 45 % historicky nejvýhodnější. K tomu navíc prodloužená sedmiletá záruka, další slevy a výhody na naši kompletní nabídku spotřebičů předních světových značek a dalších doplňků. Kontaktujte nás nebo navštivte náš showroom a nechte si spočítat tu vaši.

 

Neváhejte, běžný metr kuchyně u nás nyní vychází již od 5 396 Kč (včetně DPH).

Proč realizovat kuchyň právě od nás?

Využijte při nákupu kuchyně našich předností.

  • Komplexní řešení kuchyní od návrhu po realizaci na klíč
  • Možnost architektonických studií nejen kuchyně, ale celého interiéru
  • Grafické návrhy a konzultace s našimi poradci ZDARMA
  • Největší showroom kuchyní a kompletního bytového vybavení v centru Prahy
  • Individuální přístup na profesionální úrovni
  • Možnost realizace včetně stavebních prací, elektroinstalace, rozvodu vody, či jiných úprav

Naše kuchyně si zamilujete

Inspirujte se kuchyněmi v naší galerii. Pokud však zvažujete nákup kuchyně, určitě doporučujeme navštívit náš showroom, kde si můžete jednotlivé materiály prohlédnout na živo. K vidění zde naleznete 9 vzorových kuchyňských linek a k dispozici vám budou 2 designéři, kteří vám rádi poradí s výběrem té správné kuchyně, představí vám zajímavé funkcionality a aktuální módní trendy.

Kuchyně, které u nás najdete

V naší nabídce najdete 3 značky kuchyní všech cenových kategorií a provedení od malých určených do startovacích bytů až po luxusní pro náročné klienty. Vybírat můžete ze značek Dolti, její designovou nadstavbou Dolti Collection a německých značek Livanza a Bauformat.

Objevte kuchyň svých snů.

Sleva Dolti
Sleva Dolti Collection
Sleva Livanza
Sleva bauformat
Logo Dolti

CHYTRÉ KUCHYNĚ DOLTI TEĎ SE SLEVOU AŽ 45 %

Chytré kuchyně Dolti reprezentují v portfoliu vlastních značek Oresi střední třídu. V našem pojetí musí tato třída nabízet škálu atraktivních dezénů, mimořádně variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za velmi výhodnou cenu. Z hlediska poměru mezi výkonem a cenou jsou kuchyně Dolti skutečným šampiónem ve své třídě.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo. 
Akce Oresi vám dá víc přinese radost každému.

Logo Dolti Collection

NOVÁ ÉRA KUCHYNÍ ZA VÝHODNÉ ZAVÁDĚCÍ CENY SE SLEVOU AŽ 45%


Kuchyně značky Dolti Collection jsou naprostou novinkou. Při jejich vytváření se Oresi spojilo s italským designérem Andreou Capovillou a společně přináší kuchyně v nejmódnějším a nejatraktivnějším současném provedení. Kvalitu těchto kuchyní tvoří nejlepší italské, francouzské, německé a rakouské materiály, technické novinky jako jsou antibakteriální povrchy, hluboké lesky, aktuálně velice žádané maty s úpravou proti otiskům prstů, dřevěné povrchy s reliéfní strukturou a vyspělé německé kování Hettich.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo. 
Akce Oresi vám dá víc přinese radost každému.

Logo Livanza

NOVÁ DIMENZE PRÉMIOVÉ TŘÍDY, NĚMECKÉ KUCHYNĚ LIVANZA OD ORESI, TEĎ ZA AKČNÍ CENY


DESIGN A KOMFORT

Kuchyně Livanza navrhované předními designéry vynikají obrovským výběrem dekorů, barevných odstínů a různých typů provedení povrchu v duchu nejaktuálnějších trendů. Současně disponují nekonečnou variabilitou uspořádání a vybavení. Nechte si kuchyň Livanza navrhnout tak, abyste si práci v ní doslova užívali.

KVALITA MADE IN GERMANY

Kuchyně Livanza patří do portfolia vlastních značek skupiny Oresi. Tyto kuchyně vyrábíme individuálně, přesně na míru vašim dispozicím a požadavkům v ultramoderní německé továrně.

LIVANZA JE NEJVÝHODNĚJŠÍ, PROTOŽE JE OD ORESI

Kuchyně Livanza přinášejí nejlepší poměr mezi výkonem a cenou ve střední třídě na trhu. A tak jako vždy u Oresi vás potěší spoustou bonusů.

Logo Bauformat

NĚMECKÉ LUXUSNÍ KUCHYNĚ BAUFORMAT ZA AKČNÍ CENY SNÍŽENÉ AŽ O 45 %


ZÁMĚRNĚ JEDINEČNÝ

Máte styl a znáte svoji cenu. Neradi se omezujete a proto jsou tady německé kuchyně Bauformat od předního evropského výrobce. 
Tisíce variací barev, tónů, povrchů a forem vám umožní vytvořit svět s autentickým výrazem vaší osobnosti.

GENERACE ZKUŠENOSTÍ

Zkušenost s výrobou miliónů špičkových kuchyní je nepřehlédnutelná na množství technických a koncepčních řešení. Sto let německého perfekcionizmu se prostě nedá nahradit.

ŠAMPIÓN VE SVÉ TŘÍDĚ

Ať se na kuchyně Bauformat podíváte z kterékoli strany, vždycky uvidíte jen nejmodernější světový design, aktuální a futuristické technologie a perfektní nekompromisní kvalitu zpracování. Společně s výhodami Oresi je to skutečný šampión ve své třídě. V této kuchyni nejste jen paní domu, jste zároveň pánem svého světa.

Kde nás najdete?

Interiérové studio FINEP
Havlíčkova 1030/1, Praha 1
přímo naproti "Masaryčce"

 

Telefon: 800 500 292

...

Pokud se rozhodnete vydat se k nám autem, pak doporučujeme využít parkoviště přímo na Masarykově nádraží, podzemní parkoviště nákupního centra Palladium, nebo podzemní parkoviště u hotelu Marriot.

Kdo se o vás bude starat?

Interiéroví poradci a prodejci kuchyňského studia
Jakub Šebestík

Jakub Šebestík

prodejce kuchyňského studia

Andrej Dlouhý

Andrej Dlouhý

prodejce kuchyňského studia

Miroslav Kefurt

Miroslav Kefurt

prodejce kuchyňského studia

Jan Doležal

Jan Doležal

interiérový poradce

Jiří Muláček

Jiří Muláček

interiérový poradce

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR