Lannův palác

Věříme, že nákup nemovitosti pro vás může být významným rozhodnutím. Dovolte nám představit důvody proč si nabídky všech developerů na českém trhu zvolit právě společnost FINEP.

Proč zvolit právě nás

  1. Více než 25 let na trhu - FINEP je ryze česká společnost, která si za dobu své existence vytvořila pevnou základnu špičkových odborníků z řad architektů, stavebních inženýrů a dalších profesí. Bohaté zkušenosti následně úročí a promítá do nových projektů tak, aby splňovaly neustále se zvyšující požadavky na trhu.
  2. Stavíme projekty po celé Praze - K dnešnímu dni jsme postavili více než 13 500 bytů v desítkách úspěšně dokončených projektů v Čechách a na Slovensku. Projekty FINEP se vždy nacházejí na nejkvalitnějších pozemcích v prémiových lokalitách v blízkosti metra. Kvalita naší práce byla již dvakrát oceněna absolutní výhrou v kategorii rezidenčních projektů v prestižní soutěži „Best of Realty“.
  3. Družstevní výstavba - Zajímavá alternativa pro klienty, kteří z nejrůznějších důvodů nemohou nebo nechtějí využívat hypotéku (např. z důvodu nedostatečné výše příjmu či věku). K nákupu družstevního bytu stačí pouze 20-25 % vlastních zdrojů (dle konkrétního projektu), zbytek ceny klient hradí formou nájmu.
  4. Financování projektů - Peníze našich klientů jsou v bezpečí po celou dobu výstavby. Naše projekty financují banky, přičemž projektové úvěry podléhají jejich pravidelné a velmi přísné kontrole. Banka uvolňuje peníze postupně dle dokončení jednotlivých fází výstavby a garantuje tím řádné dokončení celého projektu a to i v případě, že by nebyly prodány všechny bytové jednotky.
  5. City development - Nestavíme pouze izolované projekty „na zelené louce“, ale přistupujeme k danému území vždy komplexně. Našim klientům nenabízíme „jenom“ byt, ale vytváříme pro ně nový domov. Řešíme celkovou infrastrukturu a služby v okolí. Příkladem jsou zbrusu nové čtvrti Západní Město a Nové Vysočany.
  6. Vše pod jednou střechou - Představíme vám možnosti financování či pojištění, zajistíme prodej či pronájem stávající nemovitosti, služby bytového architekta, a to vše pro naše klienty rádi a zcela zdarma zajistíme na jediném místě - v Klientském centru FINEP.
  7. Těšíme se důvěře velkých nadnárodních společností - V rámci projektu administrativních budov City West jsme postavili nová moderní sídla společnostem Siemens, Komerční banka, Vodafone, Bayer, Hyundai a dalším. Profesionalita a úroveň poskytovaných služeb nám v roce 2010 vynesla prestižní ocenění Developer roku, v roce 2012 pak Lease of the Year za pronájem budovy společnosti Vodafone v soutěži CIJ a nově také 3. místo v Best of Realty za budovu Komerční banky.
  8. Prodloužená záruka 3 roky na všechny naše projekty - Plně si uvědomujeme závazek, který nákup nemovitosti představuje. Proto důrazně dbáme na kvalitu provedení všech našich projektů a děláme vše proto, abychom dostáli svých závazků a byli našim klientům spolehlivým partnerem i po dokončení a převzetí bytu. Spokojenost našich klientů je naší největší odměnou a zároveň výzvou v neustálé snaze o zlepšení.
  9. Kvalitní zařizovací předměty - Klademe velký důraz na vysoký standard bytového vybavení v našich projektech. Neustále proto sledujeme aktuální trendy. Klienti mají možnost výběru z bohaté nabídky zařizovacích předmětů s možnostmi flexibilních klientských změn. Naši technici klientských změn jsou připraveni pomoci i s těmi nejneobvyklejšími požadavky (samozřejmě pokud to technické normy dovolí).
  10. Stavíme jen s těmi nejlepšími - Důrazně dbáme na kvalitu provedení všech našich projektů a vyžadujeme toto i od všech našich dodavatelů. Projekty FINEP staví pouze osvědčené a zkušené stavební společnosti, které jsou schopny dostat svých závazků. Našimi partnery jsou například Metrostav, Skanska, Průmstav a další.

Volejte 800 500 506

Pište na info@finep.cz Můžete se na nás také obrátit prostřednictvím on-line formuláře: