Lannův palác

Věříme, že nákup nemovitosti pro vás může být významným rozhodnutím. Dovolte nám představit důvody, proč si z nabídky všech developerů na českém trhu zvolit právě společnost FINEP.

Proč zvolit právě nás

  1. Více než 25 let na trhu - FINEP je ryze česká společnost, která si za dobu své existence vytvořila pevnou základnu špičkových odborníků z řad architektů, stavebních inženýrů a dalších profesí. Bohaté zkušenosti následně úročí a promítá do nových projektů tak, aby splňovaly neustále se zvyšující požadavky na trhu.
  2. Stavíme projekty po celé Praze - K dnešnímu dni jsme postavili více než 13 500 bytů v desítkách úspěšně dokončených projektů v Čechách a na Slovensku. Projekty FINEP se vždy nacházejí na nejkvalitnějších pozemcích v prémiových lokalitách v blízkosti metra. Kvalita naší práce byla již dvakrát oceněna absolutní výhrou v kategorii rezidenčních projektů v prestižní soutěži „Best of Realty“.
  3. Družstevní výstavba - Zajímavá alternativa pro klienty, kteří z nejrůznějších důvodů nemohou nebo nechtějí využívat hypotéku (např. z důvodu nedostatečné výše příjmu či věku). K nákupu družstevního bytu stačí pouze 20-25 % vlastních zdrojů (dle konkrétního projektu), zbytek ceny klient hradí formou nájmu.
  4. Financování projektů - Peníze našich klientů jsou v bezpečí po celou dobu výstavby. Naše projekty financují banky, přičemž projektové úvěry podléhají jejich pravidelné a velmi přísné kontrole. Banka uvolňuje peníze postupně dle dokončení jednotlivých fází výstavby a garantuje tím řádné dokončení celého projektu a to i v případě, že by nebyly prodány všechny bytové jednotky.
  5. City development - Nestavíme pouze izolované projekty „na zelené louce“, ale přistupujeme k danému území vždy komplexně. Našim klientům nenabízíme „jenom“ byt, ale vytváříme pro ně nový domov. Řešíme celkovou infrastrukturu a služby v okolí. Příkladem jsou zbrusu nové čtvrti Západní Město a Nové Vysočany.
  6. Vše pod jednou střechou - Představíme vám možnosti financování či pojištění, zajistíme prodej či pronájem stávající nemovitosti, služby bytového architekta, a to vše pro naše klienty rádi a zcela zdarma zajistíme na jediném místě - v Klientském centru FINEP.
  7. Těšíme se důvěře velkých nadnárodních společností - V rámci projektu administrativních budov City West jsme postavili nová moderní sídla společnostem Siemens, Komerční banka, Vodafone, Bayer, Hyundai a dalším. Profesionalita a úroveň poskytovaných služeb nám v roce 2010 vynesla prestižní ocenění Developer roku, v roce 2012 pak Lease of the Year za pronájem budovy společnosti Vodafone v soutěži CIJ a nově také 3. místo v Best of Realty za budovu Komerční banky.
  8. Prodloužená záruka 3 roky na všechny naše projekty - Plně si uvědomujeme závazek, který nákup nemovitosti představuje. Proto důrazně dbáme na kvalitu provedení všech našich projektů a děláme vše proto, abychom dostáli svých závazků a byli našim klientům spolehlivým partnerem i po dokončení a převzetí bytu. Spokojenost našich klientů je naší největší odměnou a zároveň výzvou v neustálé snaze o zlepšení.
  9. Kvalitní zařizovací předměty - Klademe velký důraz na vysoký standard bytového vybavení v našich projektech. Neustále proto sledujeme aktuální trendy. Klienti mají možnost výběru z bohaté nabídky zařizovacích předmětů s možnostmi flexibilních klientských změn. Naši technici klientských změn jsou připraveni pomoci i s těmi nejneobvyklejšími požadavky (samozřejmě pokud to technické normy dovolí).
  10. Stavíme jen s těmi nejlepšími - Důrazně dbáme na kvalitu provedení všech našich projektů a vyžadujeme toto i od všech našich dodavatelů. Projekty FINEP staví pouze osvědčené a zkušené stavební společnosti, které jsou schopny dostat svých závazků. Našimi partnery jsou například Metrostav, Skanska, Průmstav a další.

Volejte 800 500 506

Pište na info@finep.cz Můžete se na nás také obrátit prostřednictvím on-line formuláře: