Realitní služby

Realitní služby

Společnost FINEP nabízí kromě developerských projektů pro širokou veřejnost také služby vlastní realitní kanceláře, která patří již od roku 1997 k významným realitním domům v Praze. Pro své klienty zajišťuje profesionální zázemí pro prodej a pronájem širokého spektra nemovitostí přes byty, domy, pozemky až po komerční a jiné nemovitosti.

Naše realitní kancelář již 20 let jedničkou na pražském trhu

Na rozdíl od běžných realitních kanceláří je naše realitní kancelář připravena pomoci i s profesionální prezentací vaší nemovitosti pomocí home stagingu a foto stagingu. Zkušení designéři zvýší atraktivitu každého interiéru v krátkém čase. Výsledkem jsou lákavé fotografie, které zaručují rychlý a výhodný prodej. Díky home stagingu je zájem o nemovitost zvýšen o 30 %. Klientům poskytujeme nejen nadstandardní servis při prodeji nemovitostí, ale také v případně vyhledání vhodného a solidního nájemníka.

Klienti si cení vysoké odborné úrovně našich služeb, díky kterým se daří prodeje a pronájmy realizovat rychle a kvalitně.

S ohledem na vývoj realitního trhu a potřeby našich klientů, své služby neustále doplňujeme a zlepšujeme. Naši certifikovaní realitní specialisté s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v oboru vám pomohou s odhadem tržní ceny nemovitosti tak, aby byla prodána za nejlepší možnou cenu. S odborností, pečlivostí a osobním přístupem vám zajistíme profesionální prezentaci vaší nemovitosti a následně i marketingovou a obchodní podporu prodeje v podobě profesionálního nafocení nemovitosti, pořízení kvalitní videoprohlídky nemovitosti, inzercí na nejnavštěvovanějších realitních serverech, kde jsou nemovitosti pravidelně a účelně posunovány a topovány.

Nedílnou součástí našich realitních služeb je profesionální právní poradenství, zajištěno interním právním oddělením, které tvoří tým odborníků na realitní právo. Naší snahou je vytvářet s našimi klienty dlouhodobý vztah – ať již při koupi nového bytu od Finepu, nebo při využití služeb naší realitní kanceláře. Uděláme vše proto, abyste byli spokojení a rádi se k nám vraceli. S námi máte jistotu, že vše proběhne rychle a profesionálně.

TRADICE

Na trhu pražských nemovitostí již 20 let

KVALITA

Více než 50 000 spokojených klientů

RYCHLOST

Každé dvě hodiny prodej nebo pronájem nemovitosti

SPOLEHLIVOST

Certifikovaní realitní specialisté s dlouholetými zkušenostmi

Sjednejte si schůzku ještě dnes. Jsme tu pro vás.

Maxima reality

Tuto službu zajišťuje společnost MAXIMA REALITY, člen skupiny FINEP HOLDING.

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR