Realitní služby

Realitní služby

Potřebujete zároveň prodat či pronajmout svojí nemovitost? Ve spolupráci s naším partnerem pro vás zajistíme kompletní služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitosti, od odhadu tržní ceny nemovitosti, přes nafocení, inzerci, realizaci prohlídek, prověření zájemce, až po samotný prodej, pronájem a zajištění veškeré smluvní dokumentace. Vy se nemusíte o nic starat zajistíme vše potřebné za vás.


Každému obchodnímu případu se věnuje individuálně tým specialistů. Zakládáme si na seriózním jednání, ochotě a profesionalitě.

Pořiďte si u nás novou nemovitost a my vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší stávající. Zajistíme ZDARMA:

Tržní odhad nemovitosti

Tržní odhad ceny nemovitosti

Vypracování cenového odhadu nemovitosti, aby byla prodána či pronajata za nejlepší možnou cenu. Pro výpočet je využívána cenová mapa, databáze realitních kanceláří a hlavně, odhad zpracovávají specialisté s letitými zkušenostmi z realitního trhu v Praze a okolí.
Fotostaging

Fotostaging

Zvýší počet zájemců o prohlídky nemovitosti až o 50 %. Bytoví designéři profesionálně připraví interiér na nafocení, inzerci a budoucí prohlídky. Nemovitost na realitních serverech zazáří mezi stovkami dalších inzerátů.
Právní služby

Právní služby

Právní oddělení, které tvoří tým odborníků na realitní právo připraví individuálně veškerou smluvní dokumentaci, která odpovídá dohodě obou stran.
Finanční služby

Finanční služby

Hypotéka snadno a rychle. Pro vás ta nejvýhodnější a s nejnižším úrokem. Neřešíte žádné papírování, ušetříte tak čas i peníze. 
Prohlídky a prověření

Prohlídky a prověření zájemce

Žádná starost o tefonáty a dotazy poptávajících, o vše včetně prohlídek je postaráno. Zájemci o koupi či pronájem jsou prověřováni v databázi a v insolvenčních a exekučních registrech. 
Prezentace nemovitosti

Prezentace nemovitosti

Profesionální nafocení nemovitosti, zajištění video prohlídky, na nemovitost je umístěna plachta a inzerát zveřejněn na největších realitních portálech. Inzerát je rovněž pravidelně posouván na přední příčky.

Sjednejte si schůzku s obchodníkem Finepu, který vám vše podrobně vysvětlí. Jsme tu pro vás!