Přírodní park Rokytka jen 2 minuty chůze

Pokud si dnes stoupnete na roh ulic Poděbradská a U Elektry, jen těžko odhadnete, že jste pouhé 2 minuty chůze od nádherného nově revitalizovaného parku.

Dominantou parku je dětské hřiště Park Zahrádky. Najdete na něm velkorysé herní prvky pro malé i velké děti, včetně tolik milovaného tobogánu. Na své si přijdou i dospělí. Pro ně je v parku Fitness louka Rokytka s úžasnými cvičebními pomůckami, ve stylu seriálu Flintstoneovi.

Krásně pojatá krajinná architektura parku pak přímo vybízí k procházkám mezi vzrostlými stromy podél říčky nebo kolem jezírka. Sportovci ocení napojení na vysočanskou cyklostezku, která je rájem pro běžce a cyklisty každého věku.

Za 5 minut na metru

Jestli se může něčím bydlení na Nové Elektře opravdu pochlubit, pak je to dopravní dostupnost. Bydlení se nachází přímo u tramvajové zastávky, ze které jste za pouhých 5 minut na metru Hloubětín.

Alternativní možností, jak se dostat na metro, může být příjemná procházka. Milovníci čerstvého vzduchu mohou během 12 minut dojít pěšky přes přírodní park Rokytka až na metro Kolbenova.

Tak či onak, v centru Prahy jste tak bez problémů do 20 minut.

Vše, co potřebujete, najdete poblíž

V několik minut vzdáleném Hloubětíně najdete v podstatě vše, co potřebujete. K dispozici je pošta, dvě mateřské a dvě základní školy.

Ještě blíž, podél Poděbradské ulice, naleznete veterinární stanici pro své zvířecí mazlíčky a jen čtvrt hodiny trvá cesta k lékaři do nemocnice s poliklinikou ve Vysočanech. Rychlé nákupy zvládnete v supermarketu, který je jen tři minuty pěšky na Poděbradské. Velkou výhodou je bezesporu blízkost nákupních center, které sdružují celou řadu dalších obchodů a služeb.

Pouhých pár minut trvá cesta do skvělého nákupního centra Galerie Harfa anebo do Galerie Fénix u stanice Vysočanská.

Bydlení s úctou k historii místa

Místo je již od roku 1921 spjato s vývojem a technologickým pokrokem, který přinesla továrna Elektra.

Šíře jejího výrobního programu sahala od žárovek, elektronek, radiopřijímačů a vojenské výroby až po rozhlasové a televizní vysílače. V celé řadě domácností ještě stále fungují výrobky této tradiční značky. S projektem Nová Elektra se snažíme co možná nejvíce ctít tradici této industriální lokality a budovy do ní zasazovat tak, aby respektovaly okolí místa a nenásilně ho dotvářely.

Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

...

Výstavba projektu

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR