Přírodní park Rokytka jen 2 minuty chůze

Pokud si dnes stoupnete na roh ulic Poděbradská a U Elektry, jen těžko odhadnete, že jste pouhé 2 minuty chůze od nádherného nově revitalizovaného parku.

Dominantou parku je dětské hřiště Park Zahrádky. Najdete na něm velkorysé herní prvky pro malé i velké děti, včetně tolik milovaného tobogánu. Na své si přijdou i dospělí. Pro ně je v parku Fitness louka Rokytka s úžasnými cvičebními pomůckami, ve stylu seriálu Flintstoneovi.

Krásně pojatá krajinná architektura parku pak přímo vybízí k procházkám mezi vzrostlými stromy podél říčky nebo kolem jezírka. Sportovci ocení napojení na vysočanskou cyklostezku, která je rájem pro běžce a cyklisty každého věku.

Za 5 minut na metru

Jestli se může něčím bydlení na Nové Elektře opravdu pochlubit, pak je to dopravní dostupnost. Bydlení se nachází přímo u tramvajové zastávky, ze které jste za pouhých 5 minut na metru Hloubětín.

Alternativní možností, jak se dostat na metro, může být příjemná procházka. Milovníci čerstvého vzduchu mohou během 12 minut dojít pěšky přes přírodní park Rokytka až na metro Kolbenova.

Tak či onak, v centru Prahy jste tak bez problémů do 20 minut.

Vše, co potřebujete, najdete poblíž

V několik minut vzdáleném Hloubětíně najdete v podstatě vše, co potřebujete. K dispozici je pošta, dvě mateřské a dvě základní školy.

Ještě blíž, podél Poděbradské ulice, naleznete veterinární stanici pro své zvířecí mazlíčky a jen čtvrt hodiny trvá cesta k lékaři do nemocnice s poliklinikou ve Vysočanech. Rychlé nákupy zvládnete v supermarketu, který je jen tři minuty pěšky na Poděbradské. Velkou výhodou je bezesporu blízkost nákupních center, které sdružují celou řadu dalších obchodů a služeb.

Pouhých pár minut trvá cesta do skvělého nákupního centra Galerie Harfa anebo do Galerie Fénix u stanice Vysočanská.

Bydlení s úctou k historii místa

Místo je již od roku 1921 spjato s vývojem a technologickým pokrokem, který přinesla továrna Elektra.

Šíře jejího výrobního programu sahala od žárovek, elektronek, radiopřijímačů a vojenské výroby až po rozhlasové a televizní vysílače. V celé řadě domácností ještě stále fungují výrobky této tradiční značky. S projektem Nová Elektra se snažíme co možná nejvíce ctít tradici této industriální lokality a budovy do ní zasazovat tak, aby respektovaly okolí místa a nenásilně ho dotvářely.

Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

...

Magazín z Nové Elektry

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijete a prožíváte své každodenní příběhy. Chceme, abyste se zde cítili s vašimi blízkými, rodinou, přáteli i sousedy, co nejlépe a měli možnost si život užívat na maximum.

V našem Magazínu najdete informace o tom, jak se na Nové Elektře žije, pěkně pohromadě. Dozvíte se, co se právě chystá, můžete si prohlédnout reporty z již proběhlých akcí nebo si pročíst recenze podniků ve vaší blízkosti, které jsme pro vás navštívili.

Landscape festival

30. 9. 2020 Praha 3, Žižkov

  • Podporujeme

Zajímavé koncepty umění nás baví. Rozhodli jsme se proto podpořit letošní ročník Landscape festivalu na pražském Žižkově.

Navštívili jsme za vás

Přinášíme vám přehled podniků, kde si můžete vychutnat oběd, zajít na dobrou večeři nebo třeba jen na oblíbenou kávu, zákusek či něco ostřejšího.

Tak kam to bude dnes?

Navštívili jsme: Restaurace You & Me

21. 11. 2020 You & Me

V asijské restauraci You & Me nabízí širokou nabídku nejrůznějších asijských pokrmů – od thajských pálivých polévek, pad thai a curry přes vietnamské bun bo nam bo, letní závitky, pho bo až po japonské sushi.

Navštívili jsme: Ala coffee

15. 11. 2020 Ala coffee

Ala coffee není pouze kavárna, ale zejména rodinná pražírna a obchod s kávou a dalšími dobrotami – například nejrůznějšími čokoládami.

Navštívili jsem: PEPŘ a SŮL

2. 10. 2020 Restaurace Pepř a Sůl

Vysočany jsou plné solidních podniků. Restaurace Pepř a sůl je však perlou vysočanské gastro scény! Restaurace se nachází v klidném vnitrobloku, hned naproti místnímu úřadu. Pepř a sůl nabízí nejen výborné jídlo, ale především nadstandartní...

Navštívili jsem: Kafe Pragovka

23. 9. 2020 Kafe Pragovka

Kafe Pragovka je velmi neobvyklou kavárnou, která se nachází v rámci industriálního komplexu Pragovka jen pár minut od stanice Kolbenova. Místo však není speciální pouze pro svou netradiční lokaci.

Navštívili jsme: Pizzeria Coloseum

12. 8. 2020 Coloseum

Pizzerie Coloseum je skvělou italskou restaurací, která se v Praze nachází už na 7 místech. Jednu najdete také na Praze 9, přímo na zastávce tramvaje a metra Vysočanská. Restaurace se zaměřuje výhradně na italskou kuchyni.

Navštívili jsme: Restaurace Violete

23. 3. 2020 Restaurace Violete

Skvělé restaurace najdete i na Praze 9, a to velmi blízko areálu Finep rezidence Nová Elektra v Hloubětíně! Mluvíme o pizzerii Violete.

Výstavba projektu

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR