Srdce Kralup

V srdci Kralup
30 minut vlakem do centra Prahy

V samém srdci Kralup, vzniká jedinečný projekt, který v sobě skloubí unikátnost života v dobře vybaveném městě ve středních Čechách, s dostupností přírody, sportu i relaxace, jen pár minut pěšky od Vltavy.

Kralupy nad Vltavou

téma

Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou, dobré místo pro život 

Ti kdo Kralupy znají, ví. Ti ostatní budou možná překvapeni. Protože je to dobré místo pro život.

Podle analýzy společnosti Deloitte jsou Kralupy nad Vltavou mezi nejlepšími místy pro život ve Středočeském kraji. Vedou si dobře v otázkách zdraví a životního prostředí, mají rozvinutou síť veřejných služeb a občanské vybavenosti, je zde kvalitní síť lékařů.

Výborné hodnocení Kralupy dostaly také za blízkost chráněných území a zelených ploch ve městě i jeho okolí. Mladí lidé mají o Kralupy zájem, to je dobrý signál, že si město vede velmi dobře. 

Bydlení blízko dopravy

Téma

O projektu

Bydlení v centru nedaleko nádraží

V osmi bytových domech, v přímé blízkosti vlakového a autobusového nádraží s pravidelnými spoji na Prahu a do dalších směrů, vyroste 437 bytových jednotek, které nabídnou byty o velikosti od 1+kk až po 4+kk.

Jednoduchá moderní architektura domů bude propojená zelenými dvorky. Ty nabídnou zajímavá zahradnická řešení, prostor pro setkávání obyvatel, grilování nebo pro hry dětí. Projekt dbá na to, aby jeho součástí byla základní občanská vybavenost, včetně prodejen potravin, služeb, školky nebo sportoviště. 

Skvělá vybavenost

Téma

Skvělá vybavenost

Rezidence U Vltavy obohatí Kralupy nejen o nové byty 

Rozvoj lokality přispěje k řešení vnitřního bytového dluhu, který Kralupy nad Vltavou mají. Vznikne zde také mateřská škola či víceúčelové hřiště.

Na novém náměstí bude místo pro odpočinek, kavárnu či služby. Místo prochází zásadní proměnou. Vyrostl zde nový autobusový terminál. Nádražní ulici čeká kompletní renovace a zásadní rozvoj občanské vybavenosti. 

Součástí projektu je také volnočasová zóna u Vltavy. Přes tři tisíce metrů čtverečních revitalizovaného území bude sloužit pro sport, relaxaci a komunitní život. Toto jedinečné místo bude sloužit obyvatelům Rezidence U Vltavy, ale také například dětem z místních základních škol. Nabídne komunitní zahrady, dětská hřiště i sportoviště.

Situační plán projektu

Autobusový
terminál
Mateřská škola
Multifunkční hřiště
Nová Nádražní ulice
Parkovací dům
Piazzeta
služby a vodní prvek
Vlakové nádraží
Volnočasová zóna u Vltavy
Palackého náměstí

Umístění na mapě

...

Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

Magazín z Kralup

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijete a prožíváte své každodenní příběhy. Chceme, abyste se zde cítili s vašimi blízkými, rodinou, přáteli i sousedy, co nejlépe a měli možnost si život užívat na maximum.

V našem Magazínu najdete informace o tom, jak se v Rezidenci U Vltavy žije, pěkně pohromadě - dozvíte se, co se právě chystá, můžete si prohlédnout reporty z již proběhlých akcí nebo si pročíst recenze podniků ve vaší blízkosti, které jsme pro vás navštívili.

Kalendář připravovaných akcí

Prohlédněte si, jaké akce pro vás v nejbližších dnech chystáme a přijďte s námi strávit den naplno!

Farmářské trhy

31. 8. 2024 Palackého náměstí, Kralupy nad Vltavou

 • Kralupy nad Vltavou
 • Kralupy - Rezidence U Vltavy

Srdečně Vás zveme na Farmářské trhy, které se budou konat v sobotu 31. srpna 2024 od 9:00 do 12:30 na Palackého náměstí.

Bavíme se s DDM

7. 9. 2024 Palackého náměstí, Kralupy nad Vltavou

 • Kralupy nad Vltavou
 • Kralupy - Rezidence U Vltavy

Dům dětí a mládeže Kralupy nad Vltavou Vás srdečně zve na akci "Bavíme se s DDM"

Albánie - přednáška Hany Šnajdaufové

1. 10. 2024 KaSS Kralupy nad Vltavou nám. J. Seiferta 706

 • Kralupy nad Vltavou
 • Kralupy - Rezidence U Vltavy

Zveme vás na fascinující přednášku Hany Šnajdaufové o Albánii.

Proběhlé akce

S každým z vás jsme už něco zažili nebo možná teprve zažijeme. Někteří s námi prošli pořízením svého bydlení nebo se na to teprve chystají, jiní se s námi potkali na akcích, které pořádáme pro rezidenty našich lokalit. Z každé této akce jsme pro vás připrapravili krátký report. Podívejte se, jak jste si je užili.

Položení základního kamene v Kralupech nad Vltavou

20. 6. 2023 ulice Nádražní a K Parkovacímu domu

 • Podporuje FINEP
 • Kralupy - Rezidence U Vltavy

Základní kámen položen!

Rezidence U Vltavy už má v Kralupech své infocentrum

20. 9. 2022 30 metrů od nádraží v ulici K Parkovacímu domu

 • Podporuje FINEP
 • Kralupy - Rezidence U Vltavy

Od září funguje v Kralupech nad Vltavou naše nové infocentrum. Přímo v nádražní budově se můžete přijít vyptat na podrobnosti našeho nového projektu Rezidence U Vltavy.

Navštívili jsme za vás

Rozhodli jsme se vyzkoušet, jaký si v okolí svého bydlení můžete vychutnat oběd, kam si zajít na dobrou večeři nebo třeba jen na oblíbenou kávu, zákusek či něco ostřejšího. Jak to dopadlo? Přečtěte si sami.

Navštívili jsme: Kafe Stánek

21. 7. 2023 Kafe stánek

 • Kralupy nad Vltavou
 • Kralupy - Rezidence U Vltavy

Skvělá káva co by kamenem dohodil od Rezidence U Vltavy – útulná kavárna Kafe Stánek na Kralupském nádraží nabízí výběrovou kávu Nordbeans. Perfektní místo jak na zkrácení dlouhé chvíle při čekání na vlak, tak na kávu s sebou nebo klidné posezení.