Registrujte se a nepropásněte zahájení prodeje

Díky registraci, se o prodeji či cenách dozvíte mezi prvními.

Srdce Kralup

V srdci Kralup pro ty, kdo mají Kralupy rádi 

V samém srdci Kralup, v místě současného brownfieldu, vzniká jedinečný projekt, který v sobě skloubí unikátnost života v dobře vybaveném městě ve středních Čechách, s dostupností přírody, sportu i relaxace, jen pár minut pěšky od Vltavy. Kralupy a jejich okolí již na městský urbanismus dlouhou dobu čekají. Bytový projekt Rezidence U Vltavy je reakcí na poptávku místních obyvatel po novém bydlení. 

Kralupy nad Vltavou

téma

Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou, dobré místo pro život 

Ti kdo Kralupy znají, ví. Ti ostatní budou možná překvapeni. Ale je to dobré místo pro život.

Jak dokládá analýza společnosti Deloitte v rámci hodnocení kvality života v českých městech, Kralupy nad Vltavou jsou pátým nejlepším místem pro život ve Středočeském kraji. Vedou si dobře v otázkách zdraví a životního prostředí, mají rozvinutou síť veřejných služeb a občanské vybavenosti, je zde kvalitní síť lékařů.

Výborné hodnocení Kralupy dostaly také za blízkost chráněných území a zelených ploch ve městě i jeho okolí. Je zde také dobrá nabídka středních škol. Mladí lidé mají o Kralupy zájem, to je dobrý signál, že si město vede velmi dobře. 

Bydlení blízko dopravy

Téma

O projektu

Bydlení v centru nedaleko nádraží

V osmi bytových domech, v přímé blízkosti vlakového a autobusového nádraží s pravidelnými spoji na Prahu a do dalších směrů, vyroste 437 bytových jednotek, které nabídnou byty o velikosti od 1+kk až po 4+kk.

Jednoduchá moderní architektura domů bude propojená zelenými dvorky. Ty nabídnou zajímavá zahradnická řešení, prostor pro setkávání obyvatel, grilování nebo pro hry dětí. Projekt dbá na to, aby jeho součástí byla základní občanská vybavenost, včetně prodejen potravin, služeb, školky nebo sportoviště. 

Skvělá vybavenost

Téma

Skvělá vybavenost

Rezidence U Vltavy obohatí Kralupy nejen o nové byty 

Rozvoj lokality přispěje k řešení vnitřního bytového dluhu, který Kralupy nad Vltavou mají. Vznikne zde také mateřská škola či víceúčelové hřiště.

Na novém náměstí bude místo pro odpočinek, kavárnu či služby. Místo prochází zásadní proměnou. Vyrostl zde nový autobusový terminál. Nádražní ulici čeká kompletní renovace a zásadní rozvoj občanské vybavenosti. 

Součástí projektu je také volnočasová zóna u Vltavy. Přes tři tisíce metrů čtverečních revitalizovaného území bude sloužit pro sport, relaxaci a komunitní život. Toto jedinečné místo bude sloužit obyvatelům Rezidence U Vltavy, ale také například dětem z místních základních škol. Nabídne komunitní zahrady, dětská hřiště i sportoviště.

Situační plán projektu

Vlakové nádraží
Volnočasová zóna u Vltavy
Autobusový
terminál
Piazzeta
služby a vodní prvek
Mateřská škola
Parkovací dům
Multifunkční hřiště
Nová Nádražní ulice