Přehled projektů - developerské projekty Praha 6

Společnost FINEP již přes 20 let nabízí komfortní bydlení v krásných lokalitách Prahy. Naše byty a domy jsou vždy stavěny jak s důrazem na kvalitu stavby, tak okolí, do kterého jsou zasazeny. To, že si za naší kvalitou stojíme, dokazuje nadstandardní tříletá záruka. Prohlédněte si přehledně, jaké projekty jsou aktuálně v nabídce na Praze 6.

Byty U Šárky

Byty U Šárky

Praha 6

Rezidence U Šárky je nově vznikající projekt v jedné z nejžádanějších městských částí. Krásná příroda, ikonické bydlení, nespočet míst ke sportovnímu i kulturnímu vyžití - díky tomu všemu se Praha 6 vepsala do vědomí mnoha Pražanů. Projekt spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti a nespočtem možností. Svobodu volby nabízí i možnost výběru mezi osobním a družstevním vlastnictvím. Jako jeden z prvních developerských projektů vůbec nabídne bydlení v unikátně zalesněném prostoru, který tak přirozeně naváže na malebné údolí přírodního parku Divoká Šárka. Bydlení v Rezidenci U Šárky nabízí kompletní občanskou vybavenost, dokonalé dopravní spojení, nesčetně příležitostí k aktivnímu životnímu stylu a především naprostou volnost. Užívejte si život pár minut od centra, uprostřed kultivované přírody a sami si vyberte, jak a kde strávíte svůj volný čas. Možnosti jsou neomezené!

Více informací Ceník

Etapy 2018 - současnost

Rezidence U Šárky VIII

Počet jednotek: 38

V prodeji

Rezidence U Šárky VII

Počet jednotek: 57

Vyprodáno

Rezidence U Šárky VI - družstevní

Počet jednotek: 68

Vyprodáno

Rezidence U Šárky V - družstevní

Počet jednotek: 68

Vyprodáno

Rezidence U Šárky IV

Počet jednotek: 100

Vyprodáno

Rezidence U Šárky III - družstevní

Počet jednotek: 102

Vyprodáno

Rezidence U Šárky II

Počet jednotek: 75

Vyprodáno

Rezidence U Šárky I - družstevní

Počet jednotek: 41

Vyprodáno

Proč zbytečně platit nájem, když můžete raději investovat do vlastního bydlení? Tak uvažuje většina lidí, kteří se dívají po nabídce developerských projektů v Praze. Při výběru by si však měli dát pozor, aby byl zvolený byt nebo dům dostatečně kvalitní.

 

Naše developerské projekty v Praze splňují tato kritéria:

  • Bydlet v satelitním městečku, kde je to do nejbližšího obchodu s potravinami pěšky 30 minut, bychom sami nechtěli. Proto při stavbě nových developerských projektů v Praze dbáme na to, aby byly poblíž školy, školky, restaurace a obchody.
  • Kvalitní dopravní dostupnost by měla být základem každého developerského projektu v Praze. Proto vždy myslíme na to, aby byla poblíž zástavka autobusu, tramvaje nebo metra.
  • Pokud vidíte, že se byty v nových developerských projektech v Praze prodávají podezřele levně, zbystřete. Developer zřejmě hodně šetřil na materiálu. To se vám u nás nestane, na kvalitě si zakládáme.
  • V našich developerských projektech v Praze seženete byty všech velikostí. Snadno si tak vybere svobodný muž, který hledá 2 + kk, i rodina s dětmi, která hledá byt 4 + kk.

 

Praha 6 je jedna z nejatraktivnějších pražských lokalit. Občanská vybavenost je tu excelentní. Vedle autobusových a tramvajových linek projíždí Prahou 6 také příměstské vlaky a metro A. Ve svém katastru má letiště Ruzyně, což oceňuje především mezinárodní komunita a vyšší střední třída, ke kterým se obyvatelé šestky řadí nejčastěji. Sídlí zde několik univerzit, špičkové střední školy a řada dalších institucí. Praha 6 je zároveň plná historických památek a zajímavé architektury. Čtvrtinu rozlohy této městské části zabírá přírodní park Divoká Šárka a populární je také obora Hvězda.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT