Přehled projektů - developerské projekty Praha 7

Společnost FINEP již přes 20 let nabízí komfortní bydlení v krásných lokalitách Prahy. Naše byty a domy jsou vždy stavěny jak s důrazem na kvalitu stavby, tak okolí, do kterého jsou zasazeny. To, že si za naší kvalitou stojíme, dokazuje nadstandardní tříletá záruka. Prohlédněte si přehledně, jaké projekty jsou aktuálně v nabídce na Praze 7.

Byty Pergamenka

Byty Pergamenka

Praha 7

Holešovice jsou současně jednou z nejvíce rozvíjejících se čtvrtí, která se postupně přeměňuje z industriální lokality na prestižní rezidenční čtvrť Prahy. Občanská vybavenost lokality je na té nejvyšší úrovni, a kromě výborné dopravní dostupnosti do centra města, zde naleznete řadu obchodů, restaurací a mnoho dalšího. Příznivci aktivního odpočinku uvítají blízkost cyklostezek a golfové odpaliště na Rohanském ostrově. V okolí rezidenčních domů se nachází nově revitalizovaný městský park Stromovka a pražská ZOO.

Vyprodáno

Etapy 2018 - současnost

Rezidence Pergamenka I

Počet jednotek: 111

Vyprodáno

Rezidence Pergamenka II

Počet jednotek: 131

Vyprodáno

Rezidence Pergamenka III

Počet jednotek: 164

Vyprodáno

Proč zbytečně platit nájem, když můžete raději investovat do vlastního bydlení? Tak uvažuje většina lidí, kteří se dívají po nabídce developerských projektů v Praze. Při výběru by si však měli dát pozor, aby byl zvolený byt nebo dům dostatečně kvalitní.

 

Naše developerské projekty v Praze splňují tato kritéria:

  • Bydlet v satelitním městečku, kde je to do nejbližšího obchodu s potravinami pěšky 30 minut, bychom sami nechtěli. Proto při stavbě nových developerských projektů v Praze dbáme na to, aby byly poblíž školy, školky, restaurace a obchody.
  • Kvalitní dopravní dostupnost by měla být základem každého developerského projektu v Praze. Proto vždy myslíme na to, aby byla poblíž zástavka autobusu, tramvaje nebo metra.
  • Pokud vidíte, že se byty v nových developerských projektech v Praze prodávají podezřele levně, zbystřete. Developer zřejmě hodně šetřil na materiálu. To se vám u nás nestane, na kvalitě si zakládáme.
  • V našich developerských projektech v Praze seženete byty všech velikostí. Snadno si tak vybere svobodný muž, který hledá 2 + kk, i rodina s dětmi, která hledá byt 4 + kk.

 

Praha 7, přesněji její část Holešovice, patří podle britského deníku Guardian do první desítky „nejvíc cool“ městských čtvrtí v Evropě. Porotci deníku ocenili hlavně její kulturní zázemí s řadou muzeí a galerií, velké množství zajímavých bister a kaváren a také zeleň. Rozsáhlý park Stromovka a Letenské sady s krásnými výhledy na Prahu ocení rodiče s dětmi i sportovci. Letná i Holešovice jsou domovem bohémů, intelektuálů a influencerů. Oblast je rovnoměrně obsluhována tramvajovou linkou, v dostupnosti jsou metro A i C a před časem zde bylo dokončeno velké nákupní centrum.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT