Přehled projektů - developerské projekty Praha 5

Společnost FINEP již přes 20 let nabízí komfortní bydlení v krásných lokalitách Prahy. Naše byty a domy jsou vždy stavěny jak s důrazem na kvalitu stavby, tak okolí, do kterého jsou zasazeny. To, že si za naší kvalitou stojíme, dokazuje nadstandardní tříletá záruka. Prohlédněte si přehledně, jaké projekty jsou aktuálně v nabídce na Praze 5.

Byty Britská čtvrť

Byty Britská čtvrť

Praha 5

Lokalita Prahy 5 – Stodůlky. Projekt je vstupní branou do nově vznikající čtvrti Západní Město a nachází se v blízkosti metra Stodůlky. Vzniklo zde pět rezidenčních etap s několika stovkami nových bytů a další jsou v realizaci. Mezi ně patří i projekt rodinných domů. Jedná se o mimořádně úspěšný projekt, kdy většina bytů v Britské čtvrti je vyprodána ještě před dokončením výstavby.

Více informací Ceník

Etapy 2018 - současnost

Byty Britská čtvrť XV

Počet jednotek: 140

V prodeji

Byty Britská čtvrť XIV

Počet jednotek: 93

Vyprodáno

Byty Britská čtvrť XIII - družstevní

Počet jednotek: 121

Vyprodáno

Byty Britská čtvrť XII

Počet jednotek: 100

Vyprodáno

Byty Britská čtvrť XI - družstevní

Počet jednotek: 101

Vyprodáno

Britská čtvrť X

Počet jednotek: 89

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov

Byty Kaskády Barrandov

Praha 5

Kaskády Barrandov patří mezi moderní rezidenční lokality v Praze, zároveň jsou velmi příjemným místem pro život ve městě a také v bezprostřední blízkosti Prokopského údolí. V průběhu výstavby etap vznikla "hnízda" domů, která jsou volně průchozí, současně zde byly vytvořeny polosoukromé prostory a dětská hřiště s vodními prvky a relaxačními plochami. V rámci další plánované výstavby zde bude vybudované nové centrální náměstí, které doplní již stávající nabídku obchodů a služeb, stejně tak nabídne nová místa k posezení s příteli, nákupům, sportu a relaxaci. Výborná je zde i dopravní obslužnost prostřednictvím linek MHD, která se díky plánovanému protažení tramvajové trati do budoucna ještě zlepší.

Více informací Ceník

Etapy 2018 - současnost

Byty Kaskády Barrandov XIX - družstevní

Počet jednotek: 118

V prodeji

Byty Kaskády Barrandov XVIII - družstevní

Počet jednotek: 72

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov XVII

Počet jednotek: 50

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov XVI

Počet jednotek: 72

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov XV - družstevní

Počet jednotek: 57

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov XIV - družstevní

Počet jednotek: 138

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov XIII

Počet jednotek: 75

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov XII

Počet jednotek: 30

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov VI

Počet jednotek: 66

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov VII - družstevní

Počet jednotek: 85

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov XI - družstevní

Počet jednotek: 110

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov VIII - družstevní

Počet jednotek: 62

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov IX

Počet jednotek: 76

Vyprodáno

Byty Kaskády Barrandov X

Počet jednotek: 69

Vyprodáno

Proč zbytečně platit nájem, když můžete raději investovat do vlastního bydlení? Tak uvažuje většina lidí, kteří se dívají po nabídce developerských projektů v Praze. Při výběru by si však měli dát pozor, aby byl zvolený byt nebo dům dostatečně kvalitní.

 

Naše developerské projekty v Praze splňují tato kritéria:

  • Bydlet v satelitním městečku, kde je to do nejbližšího obchodu s potravinami pěšky 30 minut, bychom sami nechtěli. Proto při stavbě nových developerských projektů v Praze dbáme na to, aby byly poblíž školy, školky, restaurace a obchody.
  • Kvalitní dopravní dostupnost by měla být základem každého developerského projektu v Praze. Proto vždy myslíme na to, aby byla poblíž zástavka autobusu, tramvaje nebo metra.
  • Pokud vidíte, že se byty v nových developerských projektech v Praze prodávají podezřele levně, zbystřete. Developer zřejmě hodně šetřil na materiálu. To se vám u nás nestane, na kvalitě si zakládáme.
  • V našich developerských projektech v Praze seženete byty všech velikostí. Snadno si tak vybere svobodný muž, který hledá 2 + kk, i rodina s dětmi, která hledá byt 4 + kk.

Městská část Praha 5 je zájemci o nové bydlení velmi vyhledávaná. Praha 5 nabízí skvělou dopravní dostupnost, řadu služeb a zeleně. Dopravní spojení do centra Prahy zajišťuje především linka metra B, které prochází celou městskou částí. Jako v první části Prahy zde naleznete wifi připojení zdarma. Pokud vás tato lokalita v Praze 5 zaujala, podívejte se detailněji na naši nabídku. Věříme, že si dokážete vybrat bydlení svých snů a právě byt či dům z Prahy 5 - Barrandova či Prahy 5 - Stodůlek, kde naleznete naši Britskou čtvrť.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT