Nové byty v Praze 10 - Štěrboholy, Malý háj

iZvolte etapu
  • Video lokalityVideo
  • Fotogalerie lokalityGalerie
Zadaným parametrům neodpovídá žádný výsledek, zkuste je prosím upravit.

O lokalitě

Bytový projekt Malý háj se nachází mezi komerčně známými Štěrboholy a klidnějšími Dolními Měcholupy.

Okolí skýtá široké možnosti relaxace a aktivního trávení volného času. Milovníci sportu nepochybně ocení zcela nový sportovní areál, kterému dominuje víceúčelová sportovní hala. Jeho součástí je také hřiště s umělou trávou třetí generace a dva tenisové kurty s antukovým povrchem. Cyklisté využijí novou cyklostezku a pro milovníky golfu je k dispozici Golf Hostivař, vzdálený 10 minut jízdy. Díky bezprostřední přítomnosti krásné přírody se vám nabízí řada sportovního a volnočasového vyžití, jako je běhání, jízda na kole či in-line bruslích, rybaření či procházky v blízkém přírodním parku Hrušov.

Přímo v rámci nově vybudovaných etap bytového projektu se nachází kavárna Café malý háj a také kadeřnictví s holičstvím Studio Fly. Několik desítek metrů od Malého háje se nachází stanice autobusu MHD.

Velkou výhodou je těsná blízkost nově otevřeného Retail Parku Štěrboholy, kde můžete najít například potraviny Lidl nebo Iceland, sportovní potřeby Sportisimo, drogerie Rossmann a Teta, obchody s chovatelskými potřebami a mnoho dalších. Další širokou škálů obchodů nabízí také blízké nákupní centrum Europark Štěrboholy. Ve Štěrboholech i Dolních Měcholupech se nachází mateřská i základní škola.

Koupí vlastního bytu vždy získáte životní jistotu. Společnost FINEP nabízí nové byty na prodej v Praze. Praha však zahrnuje rozsáhlé území. Prodej nových bytů společnosti FINEP je však soustředěn do kvalitní části hlavního města Praha. Nové byty na prodej jsou navíc za skvělé ceny! Díky tomu se koupí nového bytu bezpečně zajistíte na stáří. Jděte na jisto a spořte si s námi na důchod, protože nikdy nebyla lepší příležitost.

Štěrboholy si oblíbí všichni milovníci krásné přírody. Bytový projekt Malý háj společnosti FINEP se nachází na rozhraní čtvrtí Štěrboholy a Dolní Měcholupy. Díky tomu je možné využívat služeb dostupných v obou těchto čtvrtích, které si stále zachovávají svůj až vesnický charakter. Zároveň je zde však kvalitní dopravní dostupnost až přímo do centra Prahy. Pokud vás Praha 10 - Štěrboholy zaujala, podívejte se detailněji na naši nabídku bytů. Věříme, že si dokážete vybrat bydlení svých snů a právě Štěrboholy se stanou vaším domovem.

Připravujeme novou etapu Byty Malý háj X

Připravujeme novou etapu Byty Malý háj X

Praha 10

Zaujala vás tato lokalita, ale z aktuální nabídky bytů jste si nevybrali? Malý háj se stále rozrůstá a my pro vás připravujeme novou etapu výstavby bytových domů Malý háj X. Budete si tak moci vybrat své ideální bydlení z nabídky nových bytů. 

Registrujte se k odběru novinek o chystané etapě, a budeme vás informovat mezi prvními.

Odebírat novinky o této etapě
...

    Napsat zprávu

    Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

    Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR