FINEP PODPORUJE

Finep podpořil NEkonferenci 2021

Na konci června jsme rádi podpořili netradiční konferenci pro studenty pořádanou studenty. Na téma entertainment promluvili Ondra Kolek, Martin Mikyska aka Mikýř a holky z podcastu Opravdové zločiny Lucie Bechynská a Barbora Krčmová. Dále vystoupili Matěj Žák (Satoshi Labs), Jaroslav Beck (Beat Saber) a Michal Ptáček (CzechCrunch). Součástí programu byly i workshopy a afterparty na terase prostoru Máj 4. patro.

Akci tradičně pořádá Markething.cz, což je spolek studentů, absolventů a přednášejících na katedře Marketingové komunikace a public relations na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.

Záznam z konference je ke shlédnutí zde.

FINEP podporuje ME v Judu 2020

Naše společnost FINEP se stala jedním z generálních partnerů nadcházejícího kontinentálního šampionátu v judu. Jsme rádi, že se můžeme podílet na organizaci jedné z letošních největších sportovních akcí, která téměř po 20 letech opět přivítá ty nejlepší z nejlepších judistů starého kontinentu v České republice.

Více informací si můžete přečíst v našich aktualitách.

 

Finep podporuje umění UMPRUM

V rámci další podpory umělců poskytujeme prostory na ulici Poděbradská na Praze 9 Hloubětíně. Zde bude probíhat výstava klauzurních prací studentů katedry volného umění UMPRUM.

Původní termín výstavy měl probíhat od 15. 10. až do 28. 10. 2020. Vzhledem k současné situaci se však přesouvá na jiný termín.

Pro bližší informace o akci sledujte její facebookovou událost.

 

FINEP podporuje Landscape festival

Zajímavé koncepty umění nás baví. Podpořili jsme proto letošní ročník Landscape festivalu na pražském Žižkově. Cílem již osmého ročníku je zvýšit povědomí a ukázat možnosti krajinářské architektury a dát tak důraz na důležitost veřejného prostoru a zeleně ve městě.

Konkrétní podpora směřovala k realizaci díla s názvem ,,VODY SI VÁŽÍME“.

Více o samotném díle si můžete přečíst na: https://www.landscape-festival.cz/cz/instalace#popupcontent (č. 31)

 

FINEP podporuje pražský mládežnický fotbal

V rámci sponzorské podpory poskytla v minulých letech společnost FINEP sadu dresů LEGEA 77 týmům z klubů 1. až 3. třídy Pražského přeboru ve věkové kategorii od přípravek až po dorost. Také v roce 2019 pomáháme dalším 10 klubům.

Partner FINEPu – dodavatel dresů firma Belsport - nabízí všem zákazníkům slevu 20 % z maloobchodních cen na veškeré své nabízené zboží – více na www.belsport.cz

 

FINEP podporuje Harfandění

Podpořili jsme již 5. ročník Harfandění pořádaného Galerií Harfa na podporu Fondu ohrožených dětí a projektu Klokánek. Za každý uběhnutý okruh na trati kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny získal projekt Klokánek 100 Kč. Celkem bylo během 4 hodin uběhnuto necelých 11 tisíc kilometrů, což je vzdušnou čarou zhruba tak daleko jako z Prahy na Bali. Pro Klokánky to znamená rekordních 902 400 Kč.

Více se dozvíte na www.harfandeni.cz

FINEP podporuje H-Triatlon Tour

FINEP je každoroční generální partner terénního triatlonu, který se koná v měsíci červnu daného roku v krásném prostředí hostivařské přehrady. Již několik let podporujeme organizátory nejen v při závodech H-Triatlonové tour samotných, ale i v rámci jejich příprav. Jsme rádi, že můžeme naše jméno společnosti spojit s myšlenkou aktivní prezentace a přibližování krásného triatlonového sportu co nejširší veřejnosti – všem sportovním nadšencům, hobíkům a nejvíc i dětem.

Více se dozvíte na www.htriatlon.cz

FINEP podporuje české umělce

Česká společnost FINEP je dlouhodobým partnerem a podporovatelem českých umělců. Díla Lukáše Raise jsou součástí exteriérů nově vytvářených rezidenčních projektů, stejně tak i interiérů v Lannově paláci (sídla společnosti FINEP) nebo nově i v projektu Nad Přehradou v Praze Hostivaři.

Více se dozvíte na www.lukasrais.com

FINEP a umění Lukáše Raise

FINEP byl partnerem sochařského festivalu Sculpture Line

Podpořili jsme první ročník originálního sochařského festivalu SCULPTURE LINE, který mění známá i netradiční místa v Praze. Festival má za cíl představit sochy a výtvarné objekty předních domácích i mezinárodních tvůrců pod širým nebem, přímo v ulicích hlavního města Prahy. Záměrem expozice je nejen ozvláštnění a obohacení veřejných prostor, ale také nabídnout nový pohled na Prahu i na samotná umělecká díla, a to jak obyvatelům, tak i návštěvníkům metropole.

Více se dozvíte na www.sculptureline.cz

FINEP podpořil plavecké závody

Podzimní cena Motorletu a Velká cena Prahy se uskutečnila o víkendu 11. - 12.října 2015. Společnost FINEP věnovala v rámci této podpory ceny pro jednotlivé vítěze dílčích plaveckých závodů.

 

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR