FINEP PODPORUJE

FINEP podporuje pražský mládežnický fotbal

V rámci sponzorské podpory poskytla v minulých letech společnost FINEP sadu dresů LEGEA 77 týmům z klubů 1. až 3. třídy Pražského přeboru ve věkové kategorii od přípravek až po dorost. Také v roce 2019 pomáháme dalším 10 klubům.

Partner FINEPu – dodavatel dresů firma Belsport - nabízí všem zákazníkům slevu 20 % z maloobchodních cen na veškeré své nabízené zboží – více na www.belsport.cz

 

FINEP podporuje Harfandění

Podpořili jsme již 5. ročník Harfandění pořádaného Galerií Harfa na podporu Fondu ohrožených dětí a projektu Klokánek. Za každý uběhnutý okruh na trati kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny získal projekt Klokánek 100 Kč. Celkem bylo během 4 hodin uběhnuto necelých 11 tisíc kilometrů, což je vzdušnou čarou zhruba tak daleko jako z Prahy na Bali. Pro Klokánky to znamená rekordních 902 400 Kč.

Více se dozvíte na www.harfandeni.cz

FINEP podporuje H-Triatlon Tour

FINEP je každoroční generální partner terénního triatlonu, který se koná v měsíci červnu daného roku v krásném prostředí hostivařské přehrady. Již několik let podporujeme organizátory nejen v při závodech H-Triatlonové tour samotných, ale i v rámci jejich příprav. Jsme rádi, že můžeme naše jméno společnosti spojit s myšlenkou aktivní prezentace a přibližování krásného triatlonového sportu co nejširší veřejnosti – všem sportovním nadšencům, hobíkům a nejvíc i dětem.

Více se dozvíte na www.htriatlon.cz

FINEP podporuje české umělce

Česká společnost FINEP je dlouhodobým partnerem a podporovatelem českých umělců. Díla Lukáše Raise jsou součástí exteriérů nově vytvářených rezidenčních projektů, stejně tak i interiérů v Lannově paláci (sídla společnosti FINEP) nebo nově i v projektu Nad Přehradou v Praze Hostivaři.

Více se dozvíte na www.lukasrais.com

FINEP a umění Lukáše Raise

FINEP byl partnerem sochařského festivalu Sculpture Line

Podpořili jsme první ročník originálního sochařského festivalu SCULPTURE LINE, který mění známá i netradiční místa v Praze. Festival má za cíl představit sochy a výtvarné objekty předních domácích i mezinárodních tvůrců pod širým nebem, přímo v ulicích hlavního města Prahy. Záměrem expozice je nejen ozvláštnění a obohacení veřejných prostor, ale také nabídnout nový pohled na Prahu i na samotná umělecká díla, a to jak obyvatelům, tak i návštěvníkům metropole.

Více se dozvíte na www.sculptureline.cz

FINEP podpořil plavecké závody

Podzimní cena Motorletu a Velká cena Prahy se uskutečnila o víkendu 11. - 12.října 2015. Společnost FINEP věnovala v rámci této podpory ceny pro jednotlivé vítěze dílčích plaveckých závodů.

 

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím vaši zprávu a své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR