• Aktuality
  • Jsme generálním partnerem ME v judo 2020
Jsme generálním partnerem ME v judo 2020

Jsme generálním partnerem ME v judo 2020

A jsme na to velmi hrdí! Naše společnost FINEP se stala jedním z generálních partnerů nadcházejícího kontinentálního šampionátu v judu, který se uskuteční v Praze v termínu 19. - 21. listopadu 2020 v O2 aréně. Jsme rádi, že se můžeme podílet na organizaci jedné z letošních největších sportovních akcí, která téměř po 20 letech opět přivítá ty nejlepší z nejlepších judistů starého kontinentu v České republice.

Pavel Rejchrt, jeden z akcionářů českého FINEPu, je historicky několikanásobným mistrem Československa i ČR, reprezentantem v judu a také účastníkem ME v judo. V rámci organizace letošního mistrovství Evropy je Pavel Rejchrt členem organizačního výboru ME v judo Praha 2020. „Judo je mou srdeční záležitostí, naučilo mě pokoře, ale i víře v sebe sama. A přestože jde o individuální sport, tak vždy ve finále nebojujete jen za sebe, ale i za svou zemi, za svůj tým, za sport, který máte rád. I my ve FINEPu si zakládáme na tom, že jsme jednotlivě silní tak, jak dobrý máme celý tým. Značka FINEP je na trhu již více než 25 let velmi úspěšná, proto je nám ctí spojit naše jméno s tak prestižní událostí, jakou je pořádání evropského mistrovství v judo 2020,“ zhodnotil jednoduše důvody spolupráce a partnerství Pavel Rejchrt.

Akce se bohužel, s ohledem na současnou situaci, uskuteční bez bouřlivé divácké atmosféry, proto nám dovolte pozvat všechny příznivce juda a fanoušky českých reprezentantů v čele s olympijským vítězem a mistrem světa Lukášem Krpálkem k televizním obrazovkám. Budeme moc rádi, když budete fandit s námi.

http://judo2020.cz/

Fotogalerie

18. 11. 2020