Navštívili jsme: dětské hřiště na Britské

Navštívili jsme: dětské hřiště na Britské

5. 8. 2020

V samém srdci stále se rozrůstající Britské čtvrti, jen pár kroků od stanice metra Stodůlky, najdete jedno z několika nově vybudovaných dětských hřišť. V Britské čtvrti je největší a na své si přijdou všechny věkové kategorie. Batolata, která milují pískoviště a kamínky nebo houpací talíř spletený z lan. Starší děti docení houpací koně, klasické houpačky, klouzačky a prolézačky. Předškolní děti si zamilují lanovou dráhu a kolotoč.

Nejen rodičům přijde vhod dostatek laviček pod pergolami s živým porostem, který poskytuje dostatek stínu. Lavičky jsou pak ideálním místem na malou svačinku nebo klidné posezení, než se děti dostatečně vyřádí.

Pokud máte doma vodomila, neprozrazujte mu, že kohoutek s vodou je funkční. Jinak domů před soumrakem neodejdete. V každém případě se děti na dlouhé minuty zabaví natáčením vody do kyblíčku, mytím kamínků nebo nohou.

S hřištěm přímo sousedí dva podniky, které rozhodně nezapomeňte navštívit - La Zmrzka (odkaz) a vinárna Bohemia Wine. Dorty, několik druhů poctivě vyráběných zmrzlin, domácí limonády nebo sklenka vína vám zpříjemní den. Co víc si přát, než mít u toho na dohled děti dovádějící na hřišti? Rodičovská idylka je na světe.

Napsala pro vás Simona, máma na plný úvazek.

Kudy na hřiště?

...

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR