Bydlete v klidu a soukromí, žijte aktivně v rytmu Karlína

Rezidence U Sluncové naplní touhy i těch nejnáročnějších. Klidné místo na okraji pulzujícího Karlína nabízí skutečný oddech v soukromí a zároveň vybízí vyrazit do víru města.

Karlín se stal pojmem. Pro ty, kdo mají rádi opravdu jedinečné lokality. Pro ty, kdo rádi propojují gurmánské chutě, vždy výborné a vždy jiné. Pro ty, kdo rádi tráví své dny ve společnosti jiných lidí. Pro ty, kdo svůj život chtějí nikoli prožívat, ale žít. Pro ty, kdo nechtějí ztrácet čas dojížděním či přejížděním, ale chtějí si naplno užívat života. Pro ty, kdo si chtějí sednout do trávy a meditovat. Pro ty, kdo si chtějí každé ráno zaběhat a odměnit se vonícím espressem s croissantem.

Karlín je pro ty, kdo mají rádi život. Jak se v Karlíně dá žít si můžete přečíst v našem Magazínu ze Sluncové.

S maximálním soustředěním na detail

U Sluncové, to je komorní bydlení na ideálním místě pro život bez kompromisů. Ve čtyřech domech citlivě zasazených do krajiny najde své bydlení pouhá stovka šťastných.

Ti pak budou moci každý den využívat výhody a krásy skvěle navržené architektury, která dokázala díky speciálnímu tvaru fasád získat maximum slunce pro své interiéry. Za architektonickým návrhem stojí architekti Qarta architektura, kteří rádi využívají generačního přesahu ve svém týmu a spojují tak mladé vidění života s velkou profesní zkušeností.

S pílí sobě vlastní tak stvořili FINEP a Qarta architekti toto unikátní bydlení plné harmonického moderního designu.

Pojem dopravní spojení v případě Karlína dostává zcela nový rozměr

Karlín je maximálně dostupný. Více snad ani nelze dodat. Metro linky B, anebo nedaleká přestupní stanice Florenc na zbývající dvě linky. Tramvaj.

Autobusy. Nedaleko vlak. Vodní spojení po Vltavě. Jenže – žijete-li v Karlíně, tak to zásadní pro dopravu máte vždy u sebe – nohy. Protože z Karlína dojdete tam, kam potřebujete či chcete. Anebo můžete využít kolo či koloběžku.

Když se řekne Karlín tak víte, že to máte všude blízko.

Soukromý ostrov uprostřed pulzujícího Karlína

Našli jste dokonalé místo pár kroků od pulzujícího života, a přesto v naprostém soukromí, kde vás nic neruší. Život zde můžete mít přesně takový, jaký budete chtít. Bez zbytečných kompromisů.

Všichni takové místo hledají, ale jen málokdo ho najde. Máte štěstí. Kam byste jindy jezdili, teď chodíte. Karlín vám totiž nabídne vše, co potřebujete. Dá vám zapomenout na práci a umožní nechat se pohltit jedinečnou atmosférou.

Je jedno, jaká je denní doba nebo s kým vyrazíte ven. Nálada místa vás strhne.

Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

...

Magazín ze Sluncové

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijete a prožíváte své každodenní příběhy. Chceme, abyste se zde cítili s vašimi blízkými, rodinou, přáteli i sousedy, co nejlépe a měli možnost si život užívat na maximum.

V našem Magazínu najdete informace o tom, jak se U Sluncové žije, pěkně pohromadě. Dozvíte se, co se právě chystá, můžete si prohlédnout reporty z již proběhlých akcí nebo si pročíst recenze podniků ve vaší blízkosti, které jsme pro vás navštívili.

Navštívili jsme za vás

Přinášíme vám přehled podniků, kde si můžete vychutnat oběd, zajít na dobrou večeři nebo třeba jen na oblíbenou kávu, zákusek či něco ostřejšího.

Tak kam to bude dnes?

Navštívili jsme: EMA espresso bar

6. 10. 2020 EMA Espresso Bar

 • Praha 8
 • Karlín

Ema je zcela jistě jednou z těch nejlepších pražských kaváren co se týče kvality a chuti nabízené kávy. Nejznámější pobočka kavárny je zcela jistě ta na Florenci, přímo naproti Masarykově nádraží.

Navštívili jsem: Yolo Karlín

28. 9. 2020 Yolo bistro

 • Praha 8
 • Karlín

V kancelářském komplexu Butterfly najdete řadu povedených podniků různého druhu – jedním z nich je i bistro s názvem YOLO. V nabídce mají snídaně, několik jídel á la carte (například poke bowl, vynikajicí pad thai nebo burger!) a každý den sem...

Navštívili jsme: Bistro Polévkárna

22. 8. 2020 Polévkárna

 • Praha 8

Bistro Polévkárna na Sokolovské je skvělé místo, kam si zajít v týdnu na rychlý oběd. V nabídce zde vždy najdete několik polévek, od vývarů až po ty krémové.

Navštívili jsme: Avocado Gang

1. 8. 2020 Avocado Gang

 • Praha 8
 • Karlín

Navštívili jsme pro vás další vyhlášený karlínský podnik Avocado gang. Restaurace nabízí jak slané, tak sladké. My jsme zkusili jednu slanou a jednu sladkou variantu. Obě byly výborné. Spolu s Hugo Spritz skvělý start dne. Od 11:30 si pak můžete...

Navštivili jsme: Pivo Karlín

14. 7. 2020 Pivo Karlín

 • Praha 8
 • Karlín

Pivo Karlín je krásný minipivovar a restaurace v moderní kancelářské budově Butterfly v Karlíně. Pivo mají z vlastního minipivovaru – vyzkoušet u nich můžete například pšenici, IPU, APU nebo třeba Karlínskou 11.

Navštívili jsme: Ô-mai coffee

9. 7. 2020 Ô-mai Coffee

 • Praha 8
 • Karlín

Ô-mai coffee je vyhlášenou vietnamskou kavárnou v Karlíně, přímo na zastávce Urxova. Kavárna nabízí skvělé snídaně a výběrovou kávu. My jsme vyzkoušely výbornou ovesnou kaši s karamelizovanou hruškou a místní avotoast a obojí nám opravdu moc...

Navštívili jsme: Nejen Bistro

1. 7. 2020 Nejen Bistro

 • Praha 8
 • Karlín

Návštěva Nejen Bistra v Karlíně je skvělým gurmánským zážitkem. Moderní bistro s krásným interiérem (otevřená kuchyň, velká okna, květiny…) a špičkovým šéfkuchařem Petrem Brňákem, který má za sebou mnohaletou praxi ze skvělých českých i...

Navštívili jsme: Café Parlor

11. 6. 2020 Parlor Café

 • Praha 8
 • Karlín

Kavárnu Parlor řadíme osobně v Karlíně mezi místa, která určitě nesmíte vynechat. I přesto, že se kavárna nachází trochu dál, určitě stojí za návštěvu. Navíc vám díky příjemné procházce karlínskými ulicemi alespoň pořádně vyhládne a budete tak...

Navštívili jsme: Restaurace Podolka

3. 6. 2020 Podolka

 • Praha 8
 • Karlín

Restaurace s originálním interiérem a nabídkou plnou zdravých jídel – to je Podolka v Karlíně a Podolí! V Podolce jsi přijdou na své jak vegetariáni, bezlepkáři, tak i milovníci masa. Dokonce si troufáme říci, že se jedná o jednu z nejlepších...

Navštívili jsme: Yam Yam

26. 5. 2020 Yam Yam

 • Praha 8
 • Karlín

Patříte-li mezi milovníky asijské kuchyně, pak už restauraci Yam Yam pravděpodobně znáte. Yam yam je vyhlášená perfektním curry, nudlemi a polévkami – a pokud jste příznivci pálivých jídel, tak si Yam Yam jistě zamilujete (ale nebojte, mají i...

Navštívili jsme: Můj šálek kávy

18. 5. 2020 Můj šálek kávy

 • Praha 8
 • Karlín

Můj šálek kávy je velmi vyhlášená kavárna v centru Karlína. Vyhlášené je toto místo především pro svou velmi kvalitní a chutnou kávu Double shot, kterou zde opravdu umí.

Navštívili jsme: Spojka Karlín

2. 3. 2020 Spojka Karlín

 • Praha 8
 • Karlín

Spojka v Karlíně je další ze skvělých restaurací na Praze 8. Restaurace otevřela teprve nedávno, ale se svou filozofií “jídlo spojuje”, kvalitním jídlem, nádherným květinovým interiérem a skvělou atmosférou již válí na plné čáře.

Navštívili jsme: Bistro Proti Proudu

28. 2. 2020 Bistro Proti Proudu

 • Praha 8
 • Karlín

Dalším karlínským skvostem je Bistro Proti Proudu. Přestože se nejedná o kavárnu, ale o bistro, mohou se pyšnit opravdu výbornou kávou. Ke kávě samozřejmě nesmí chybět něco sladkého na zub – i na to je bistro připravené! My jsme si z rozsáhlé...

Navštívili jsme: kavárna Etapa

24. 2. 2020 kavárna Etapa

 • Praha 8
 • Karlín

Jestli hledáte příjemnou kavárnu přímo v srdci Karlína, nová kavárna Etapa je rozhodně místem pro vás! Hned při příchodu vás oslní svým designovým a zároveň útulným interitérem plným pokojových rostlin.

Navštívili jsme: Street PHO

11. 2. 2020 Street PHO

 • Praha 8
 • Karlín

StreetPho je vietnamské bistro přímo v srdci Karlína – dát si tu můžete nejen klasické vietnamské pokrmy jako jsou například polévka Pho, nudlový salát Bun Bo Nam Bo nebo závitky Nem Cuon či Banh Mi bagety, ale také speciální asijský burger nebo...

Navštívili jsme: Diego Pivní bar

4. 2. 2020 Diego pivní bar

 • Praha 8
 • Karlín

Ideální místo pro milovníky dobrého piva – proč? Protože v Diego pivním baru v Karlíně totiž mají na čepu hned šest druhů piva! Druhy střídají, takže v podstatě při každé návštěvě máte možnost vyzkoušet něco nového.

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR