Vyžití všeho druhu

Budete překvapeni, jak dlouho vám bude trvat, než důkladně prozkoumáte okolí. A jak je zelené.

V dosahu jsou dětská hřiště, dopravní hřiště, nedaleký park Hrušov, Hostavický potok, a na kole jste za pár minut u rybníku Slatina. Součástí Malého háje je také multifunkční hřiště pro děti i dospělé, venkovní fitness posilovna a venkovní trailová dráha pro kola.

V blízkosti Malého háje se nachází také nový sportovní areál, kterému dominuje víceúčelová hala. Součástí je hřiště s umělou trávou třetí generace a dva tenisové kurty s antukovým povrchem.

Můžete běhat, jezdit na bruslích nebo na kole. Cyklostezky se odsud rozbíhají do dalekého okolí a golfové hřiště v Hostivaři je odsud jen 10 minut autem.

Malý háj je soběstačné i dostupné místo na okraji velkoměsta

Do centra Prahy je to blízko, ale zároveň už zde kvete komunitní život. Je tu dostatek služeb a také příroda v bezprostřední blízkosti.

Přilehlá nákupní zóna, kde seženete potraviny, drogerii, léky, elektro i sportovní potřeby, je dostupná pěšky. Stejně jako oblíbená kavárna Trio.

Čtvrť má svou autobusovou zastávku, odkud se snadno dostanete na metro A nebo tramvajovou linku číslo 5. Pražský okruh je odsud autem tři minuty. Dostatečně blízko pro cestu do města a zároveň dostatečně daleko, aby nerušil.

Místní kavárna pořádá společenské akce i pohybové lekce a vychází vstříc také nápadům obyvatel. Jednou týdně dochází do lokality běžecký trenér, se kterým mohou sousedé zdarma vyběhnout do okolí.

Malý háj, ale velká budoucnost

Vedle budování bytů čekají Malý háj ještě další velké věci.

Územní plán v budoucnu počítá s přivedením tramvajové tratě přímo na Malý háj. Soběstačnost nové čtvrti posílí i nová školní budova. Městská část pro ni získala od společnosti FINEP pozemek.

V klidové části směrem k Hostavickému potoku pak vyroste sad s ovocnými stromy a letním kinem.

Nahlédněte do bydlení v Malém háji

Zveme vás do unikátní lokality Malý háj. Tato oblast je známá svou rozmanitostí a pohodlným bydlením, které tvoří neodmyslitelnou součást každodenního života.

Představíme vám nejen vnitřní prostory bytu, ale také okolí, které nabízí pestré možnosti aktivit a služeb. Od sportovišť přes dopravní spojení a výbornou občanskou vybavenost.

Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

...

Magazín z Malého háje

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijete a prožíváte své každodenní příběhy. Chceme, abyste se zde cítili s vašimi blízkými, rodinou, přáteli i sousedy, co nejlépe a měli možnost si život užívat na maximum.

V našem Magazínu najdete informace o tom, jak se na Malém háji žije, pěkně pohromadě - dozvíte se, co se právě chystá, můžete si prohlédnout reporty z již proběhlých akcí nebo si pročíst recenze podniků ve vaší blízkosti, které jsme pro vás navštívili.

Kalendář připravovaných akcí

Prohlédněte si, jaké akce pro vás v nejbližších dnech chystáme a přijďte s námi strávit den naplno!

Běháme s FINEPem na Malém háji

16. 7. 2024 u kavárny Trio Malý háj, Honzíkova 635/6

Pozvali jsme zapálené běžecké odborníky Michala Vítů a Simonu Pancíř Švarcovou, aby vás provedli letošní běžeckou sezonou. Čeká vás komplexní trénink včetně protažení a kompenzačního cvičení.

KINOBUS Horní Měcholupy 2024

22. 7. 2024 Hornoměcholupská, Areál SK Horní Měcholupy

Přijďte si užít film pod širým nebem.

Běhatlon Dolní Měcholupy 2024

8. 9. 2024 Dolní Měcholupy

Milovnice a milovníci běhu, pozor! Známe termíny letošního ročníku běžeckého seriálu.

BBQ + RIB Festival Štěrboholy 2024

14. 9. 2024 Ústřední 527/14, Praha 10 Štěrboholy

S sebou sluneční brýle a prázdné břicho! Třetí ročník BBQ+RIB Festivalu ve Štěrboholích si nesmíte nechat ujít!

Proběhlé akce

S každým z vás jsme už něco zažili nebo možná teprve zažijeme. Někteří s námi prošli pořízením svého bydlení nebo se na to teprve chystají, jiní se s námi potkali na akcích, které pořádáme pro rezidenty našich lokalit. Z každé této akce jsme pro vás připravili krátký report. Podívejte se, jak jste si je užili.

Zahájení adventu na Malém Háji

1. 12. 2022 ulice Kryšpínova, mezi dopravním hřištěm a retail parkem

Advent na Malém háji odstartoval svařákem a zpíváním!

BBQ a RIB festival

17. 9. 2022 prostranství na rohu ulic Slibná a U Školy, Praha 10 Štěrboholy

Celodenní nonstop barbeque party Připojte se k nám na senzační jídlo, osvěžující craft pivo, koktejly a živou hudbu! První ročník BBQ+RIB FESTIVALu přináší šťavnatou atmosféru, provoněnou nejlahodnějšími BBQ vůněmi, které všichni známe a milujeme.

Venkovní posilovna na Malém háji je v provozu

6. 9. 2022 pod domy Františka Jansy 694/2

Začátek záři se na Malém háji nesl ve znamení zprovoznění nové venkovní posilovny. Podívejte se na fotogalerii, kdo všechno dorazil a jaká byla zábava.

Sousedské setkání na Malém háji

27. 6. 2022 u dětského hřiště

Letošní oslava příchodu léta na Malém háji se moc vydařila. Na místě tropili neplechu zábavní Mimoni, děti si hrály ve stanu s Barbie a Hot Wheels. Vyřádit se mohly také na skákací atrakci, která měla tvar tropického ostrova.

Slavnostní otevření Kardausovy ulice na Malém háji

14. 3. 2022 u kavárny Trio Malý háj

V pondělí 14. 3. byla na Malém háji slavnostně otevřena Kardausova ulice. Její součástí je nová zastávka MHD a 87 parkovacích stání pro automobily.