Navštívili jsme: hřiště na Malém háji

Navštívili jsme: dětské hřiště na Malém háji

11. 4. 2022

Dětské hřiště najdete v těsném sousedství uměle vytvořeného kopečku, pokrytého květinovou loukou a sloužícího k vyhlídce a odpočinku. Svou velikostí je velmi velkorysé. Nechybí nízký plůtek, takže nemusíte mít strach, že budete během chvíle odvážnější děti lovit svahu blízkého kopce.

Líbí se mi, že na hřišti najdete prvky pro miminka, malé děti, ale i větší, které už klouzačka nezaujme. Nechybí klasické pískoviště, houpací autíčko, ale ani několik druhů houpaček. Na hřišti najdete dokonce i ty pro nejmenší miminka, které maminky často vyhledávají. Pro větší je tu klasika i tzv. hnízdo. A co hlavně - je tu částečný stín díky vzrostlejším stromům a chválím také plachtu nad dětským pískovištěm. Z dalších prvků tu najdete kolotoč a pro odvážlivce je připřavena velká lezecká stěna a lanová pyramida.

Já jsem ocenila lavice a stůl ve stínu stromu, kde si můžete dát svačinku. Mého syna nakonec nejvíc zaujal ruční bagřík, který perfektně trénuje koordinaci rukou a nohou. Suma sumárum, sem se budeme rádi vracet.

 

Napsala pro vás Simona, máma na plný úvazek.

Kudy na hřiště?

...