Život v rodinném domě si zamilujete

Spousta prostoru a zahrada. To jsou zásadní momenty, proč se rozhodnout pro vlastní dům.

Ať již máte děti, a chcete jim zde postavit trampolínu či bazén, nebo si chcete vychutnávat snídaně na terase, nebo pořádat grilovací párty, zahrada vás prostě uchvátí. V bezpečí a soukromí si tak můžete užívat zásadní momenty životů svých i svých nejbližší. A sledovat, jak se vám po celý rok mění před očima. Není důležité, které roční období máte rádi. Svou zahradu budete milovat po celý rok. A ona vám to mnohokrát vrátí.

Zapomenutá položka z nákupu už nerozzlobí

Nechcete čas trávit cestováním za nákupy? Proto oceníte, že vše, co potřebujete, máte v docházkové vzdálenosti.

Za tři minuty jste v supermarketu Lidl či Iceland. Kosmetiku a věci do domácnosti nakoupíte v dorgerii. Sportisimo vám nabídne kompletní sortiment pro volný čas a relax. Stejně jako Insportino. Lékárna, elektro, restaurace a kavárny - to vše máte tak blízko, že vás nemusí mrzet, pokud něco zapomenete koupit. Protože pro to prostě doběhnete.

Nechte se obklopit přírodou

Budete až překvapeni, jak dlouho vám bude trvat, než opravdu poznáte okolí, ve kterém žijete. A jak je zelené.

Milovníci sportu nepochybně ocení zcela nový sportovní areál, kterému dominuje víceúčelová sportovní hala. Jeho součástí je také hřiště s umělou trávou třetí generace a dva tenisové kurty s antukovým povrchem. Cyklisté využijí novou cyklostezku a inline dráhu a pro milovníky golfu je k dispozici Golf Hostivař, vzdálený 10 minut jízdy autem.

Díky bezprostřední přítomnosti krásné přírody se nabízí řada sportovního a volnočasového vyžití - jako je běhání, jízda na kole či inline bruslích, rybaření nebo procházky v blízkém přírodním parku Hrušov. Ve svých toulkách se můžete ale vydat ještě mnohem dále. Žít totiž budete v místě, odkud se pomyslně rozbíhají cyklostezky do dalekého okolí. Záleží tak jen na vás, na jaké dobrodružství se od vašeho domu vydáte.

Dostupnost, příroda, rodinné bydlení

Rodinné domy ve Štěrboholech jsou skvělou volbou pro rodiny. Mají dobrou dostupnost do centra Prahy a současně nabízejí benefity komunitního života, inspirovaného venkovem.

Jedná se o pomyslný návrat k životu našich babiček. Sousedé se navzájem znají a zdraví se, z toho plyne bezpečí a přirozené utvoření pevné komunity. Právě díky tomu se v lokalitě rozvíjí řada místních aktivit.

Přečtěte si o nich v našem magazínu z života ve Štěrboholech. Místo přímo vybízí k napsání nové životní kapitoly v soukromí vlastního domu se zahradou, obklopeni krásnou přírodou.

Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

...

Magazín z Malého háje

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijete a prožíváte své každodenní příběhy. Chceme, abyste se zde cítili s vašimi blízkými, rodinou, přáteli i sousedy, co nejlépe a měli možnost si život užívat na maximum.

V našem Magazínu najdete informace o tom, jak se na Malém háji žije, pěkně pohromadě - dozvíte se, co se právě chystá, můžete si prohlédnout reporty z již proběhlých akcí nebo si pročíst recenze podniků ve vaší blízkosti, které jsme pro vás navštívili.

Proběhlé akce

Podívejte se, jak jste si předchozí akce užili.

Sousedské setkání u příležitosti slavnostního odhalení uměleckého díla

24. 6. 2020 Malý háj

Další skvělé sousedské setkání, které jste mohli strávit jak s rodinou, přáteli tak i sousedy, je již za námi. Děti si užily zábavu v podobě malování na zeď, skákacího hradu a mnoho dalšího. Podívejte si, jak to celé probíhalo.

Rozsvěcení vánočního stromku, aneb advent u Finepu

3. 12. 2019 ul. Kryšpínova

Je za námi další skvělé sousedské setkání pro obyvatele Malého háje u příležitosti rozsvícení vánočního stromku. Zavzpomínejte, jak celá akce za doprovodu dětského sboru, svařáku a dárků pro děti proběhla.

Sousedská ochutnávka svatomartinských vín

18. 11. 2019 ul. Kryšpínova

Základní kámen tradice sousedských setkání byl položen právě zde. Při ochutnávce svatomartinských vín, která proběhla 18.11. na Malém háji. Jak to celé vypadalo?

Výstavba projektu

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR