NAŠLI JSTE VYPRODANÝ PROJEKT, ALE PŘIPRAVUJEME NOVÉ ETAPY!

Omlouváme se, ale projekt Kaskády Barrandov je nyní zcela vyprodán. Gratulujeme všem klientům, kteří si zde vybrali své nové bydlení.


REGISTRUJTE SE

První se dozvíte o novém bydlení na Barrandově.

Registrovat

Nebo si prohlédnětě naše další lokality.

Zobrazit projekty


Kaskády Barrandov v Praze 5 navazují na již vybudovanou část Nového Barrandova. Nově navrhovaná výstavba vytvoří tzv. "hnízda" domů, která budou pro pěší volně prostupná, ale současně vytvoří polosoukromé prostory s dětskými hřišti, vodními prvky a relaxačními plochami. Součástí je vybudování parku s množstvím zeleně, která bude místním obyvatelům v budoucnu skýtat příjemné místo pro odpočinek.

Bezprostřední blízkost přírodního parku Prokopské údolí, MHD v pěší vzdálenosti (bus a tramvaj 3 min.), šíře občanského vybavení (škola, lékař, supermarket) i výborné dopravní napojení na D1 a D5, činí toto místo velmi atraktivním pro všechny věkové skupiny.

Skladba nových bytů v posledních dvou etapách, Kaskády Barrandov IV a V, je zajímavá jak pro tzv. singles, tak pro početnější rodiny s dětmi. Etapa Kaskády Barrandov IV zahrnovala jeden bytový dům s celkovým počtem 63 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 47 m2 do 100 m2. Etapa Kaskády Barrandov V pak nabízela 66 nových bytů o dispozicích 2(1)+kk (od 47 m2) až po prostornější 4+kk (do 100 m2).

FOTOGALERIE KASKÁDY BARRANDOV

(ilustrativní fotografie předchozích etap)