Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Malý háj VI,
nové družstevní byty v Praze 10

Vyhledávání ve virtuálním modelu Plán okolí

Další projekty

Nové byty Praha 10 – Štěrboholy, Malý háj

Přijatelné ceny a nadstandardní bydlení v zajímavé lokalitě – to je projekt Malý háj v Štěrboholech. Pokud hledáte nový byt, má vám Praha 10 rozhodně co nabídnout! Čím se náš projekt nových bytů v Praze 10 vyznačuje?

  • Všechny nové byty mají terasu, balkon, nebo předzahrádku.
  • Parkování je řešeno garážovým stáním i parkovacími místy před domy.
  • Pro první etapu bytů v Praze 10 je již plně funkční odpočinková zóna s lavičkami a hřištěm.

Nové byty Praha 10 – pro koho se hodí?

Odpovědět na tuto otázku není nic složitého. Nový byt v Praze 10 je vhodný pro všechny, kteří rádi relaxují a tráví svůj volný čas aktivně. Milovníci sportu ocení nový sportovní areál, kterému dominuje víceúčelová sportovní hala. Cyklisté zase využijí cyklostezku, a pro milovníky golfu je k dispozici Golf Hostivař, vzdálený od Malého háje 10 minut jízdy.

Velkou výhodou pro nové byty v Praze 10 je těsná blízkost nákupního centra Europark Štěrboholy. Zkrátka nepřijdou ani rodiny s malými dětmi - nedaleko se nachází mateřská i základní škola. Dopravní dostupnost bytů v Praze 10 je výborná - několik desítek metrů od Malého háje se nachází stanice autobusu MHD.

Nové byty Praha 10 – mám o ně zájem!

Zaujal vás projekt Malý háj? Vybírat můžete z etap Malý háj IV, V a nově také družstevní etapy Malý háj VI. Pokud máte zájem o více informací nebo si přejete být kontaktováni, až začne jejich prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Google Maps x