Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Financování koupě bytu

Postup je s klientem vždy konzultován při zahájení jednání o koupi

Nezávazná ústní rezervace po dobu tří dnů, nepřenosná
Rezervační smlouva
- obsahuje podmínky týkající se rezervace bytu, včetně stanovení výše rezervačního poplatku.
Smlouva o smlouvě budoucí
- je smlouva, která již řeší platební podmínky a po obsahové stránce je již velmi blízká vlastní kupní smlouvě. Budoucí kupující a prodávající se ve Smlouvě o smlouvě budoucí kupní zavazují za jakých podmínek uzavřou kupní smlouvu. Nedílnou součástí je budoucím kupujícím vybraný způsob financování nákupu nemovitosti.
Kupní smlouva
- je smlouva, kterou se předmět koupě/prodeje převádí z prodávajícího na kupujícího. Přesně specifikuje předmět převodu a jeho konečnou cenu.

Splátkový kalendář


Částka Splatnost
Rezervační poplatek 
100 000 Kč splatný po podpisu Rezervační smlouvy, je součástí kupní ceny
Záloha 20 - 90 % z kupní ceny splatná po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní
Doplatek individuální dle výše druhé zálohy (zápočet rezervačního poplatku) splatný po zaslání písemné výzvy k uzavření Smlouvy o převodu vlastnictví jednotky

Pokud vám nevyhovuje standardní splátkový kalendář, nabízíme i další varianty splácení. Přesné možnosti splácení a jejich návaznost na výši kupní ceny nemovitosti se dozvíte na osobní schůzce s naším prodejním poradcem. Kontaktujte nás telefonicky na 800 500 506 nebo si zarezervujte osobní schůzku prostřednictvím on-line formuláře.

Nabízíme vám také služby našich finančních a realitních specialistů, kteří vám poradí jak s financováním vašeho nového bydlení, tak s prodejem či pronájmem nemovitostí, které již máte v osobním vlastnictví.

Google Maps x