Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Aktuální informace

FINEP – novostavby a byty Praha

Přes 8500 prodaných bytů, řada prestižních ocenění a nejširší služby na trhu. Je mnoho důvodů, proč nákup nového bytu v Praze svěřit právě nám. Od roku 1995 se specializujeme na to, aby měla Praha nové byty pro všechny skupiny zájemců – od mladých rodin po zajištěné manažery. Než si prohlédnete naši nabídku nových bytů a novostaveb v Praze, řekneme vám, proč se obrátit právě na nás.

Novostavby Praha má – ale kdo se v nich orientuje?

Zájemcům o nové byty Praha nabízí nepřeberné množství nabídek – jak se v nich ale vyznat? Na kterého developera se obrátit? Vodítkem pro vás může být šíře poskytovaných služeb. Právě na dokonalých službách si při prodeji nových bytů a novostaveb v Praze zakládáme, a připravili jsme proto pro váš pět pádných důvodů, proč bychom váš nový byt v Praze měli zajistit právě my.

  1. Financování nemovitosti. Hypotéka od developera? Proč ne! Spolu s pečlivě vybranými partnery vám dokážeme nabídnout kompletní finanční služby od získání či refinancování hypotéky pro nákup novostavby v Praze po pojištění za bezkonkurenčních podmínek.
  2. Kompletní právní dohled. Naše vlastní právní oddělení dohlédne na všechny smlouvy a důležité dokumenty spojené s koupí či prodejem. Nákup vašeho nového bytu v Praze tak bude hladký a bezpečný.
  3. Bezplatné poradenství. Vybrat nový byt v Praze není snadné. Náš tým realitních expertů vám zdarma poradí a vyhledá nejvhodnější byt přímo vám na míru. Vezme také v úvahu, jaké novostavby Praha získá v příštích letech, a zda se nevyplatí ještě pár měsíců počkat.
  4. Kvalitní projekty. Všechny novostavby v Praze stavíme na třech pilířích – lokalitě, originální architektuře a kvalitním provedení stavby. Žádné šedé kostky uprostřed polí, žádné nedodělky. Nové byty v Praze stavíme tak, aby měly skutečnou hodnotu.
  5. Bonusová výhoda. K novým bytům v Praze vám vždy nabídneme parkovací stání.
Pokud chcete poradit s výběrem novostavby nebo bytu v Praze, neváhejte nás kontaktovat. Máme pro vás připraveny kompletní realitní služby včetně vzorkovny s ukázkami toho, jak jsou naše novostavby v Praze vybaveny.

Google Maps x