• Aktuality
  • Sezóna kruhových tréninků na Britské startuje
Sezóna kruhových tréninků na Britské startuje

Sezóna kruhových tréninků na Britské startuje

Velkorysé sportoviště pod širým nebem v Britské čtvrti nabídne od 2. dubna druhou sezónu bezplatných kruhových tréninků. Každé úterý od 18:00 do 19:30 tak můžete zlepšit svou fyzickou kondici a zároveň strávit příjemné chvíle ve společnosti sousedů.

Tréninky vede zkušený trenér Matěj Belička. Cvičení začíná krátkým rozehřátím celého těla, následovat bude mobilizace kloubů, pak vlastní kruhový trénink, jehož součástí bude několik stanovišť zaměřených na rozvoj různých svalových skupin. Závěrem každého setkání je na pořadu statický strečink, který pomůže protáhnout a uvolnit po náročném tréninku svaly.

Nezapomeňte si s sebou přinést teplé oblečení na venkovní cvičení, sportovní obuv, dostatek pitné vody, ručník a podložku na strečink, případně i rukavice na cvičení. Účast na tréninku je zcela zdarma, ale počet míst je omezen na 10 osob na jednu lekci. Aktuální informace najdete ve facebookové skupině.

Kruhové tréninky na Britské čtvrti ale nejsou jediným programem, kterým FINEP přispívá k aktivnímu pohybu obyvatel svých projektů. O dalších si přečtěte zde.

20. 3. 2024