PROŽÍT ŽIVOT KVALITNĚ MŮŽETE JEN JEDNOU

Jsme přesvědčeni, že všichni usilujeme o kvalitně prožitý život. Každému z nás k tomuto cíli vede jiná cesta, něco však máme všichni společné. Totiž to, jak bydlíme a žijeme s našimi nejbližšími. To jsou skutečné základy kvalitně prožitého života, na kterých stavíme náš svět, který pro vás budujeme. Poznejte nás více.

Bydlení v Praze
Nad Přehradou - Hostivař
více
Prosek Park
více
Malý háj - Štěrboholy
více
Britská čtvrť - Stodůlky
více

Zobrazit na mapě

PROČ SI VYBRAT BYDLENÍ OD FINEPU?

Prohlédněte si vzorové byty a domy

Prohlédněte si vzorové byty a domy

Hledáte inspiraci při zařizování svého nového bydlení? Chtěli byste se podívat, jak může vypadat bydlení od FINEPu? Přijďte se podívat do některého z našich vzorových bytů či rodinných domů.

Pomůžeme s návrhem interiéru

Pomůžeme s návrhem interiéru

Dobře víme, že koupí nového bytu vše nekončí, ale naopak začíná. Proto jsme pro vás připravili jedinečnou službu bytového poradce, který vám pomůže při návrhu, designu i samotné realizaci vašeho nového bydlení.

Jak probíhá nákup bytu u Finepu

Jak probíhá nákup bytu u Finepu

Lépe než kdokoliv jiný si uvědomujeme, že nákup bytu pro vás není pouze podpis smlouvy. S námi se však ničeho bát nemusíte. Podáme vám pomocnou ruku i tam, kde byste to ani nečekali.

Představíme možnosti financování

Představíme možnosti financování

Nevyznáte se v neustále se zvětšující nabídce finančních produktů? Připadá vám komplikované vybrat ten nejvhodnější produkt? Nechte si zdarma poradit od našich finančních poradců.

PORADÍME VÁM S VÝBĚREM BYTU

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Plný tucet etap v Prosek Parku

Plný tucet etap v Prosek Parku

Náš projekt Prosek Park je pro mnohé ideálním rezidenčním projektem v dnešní Praze. Nyní přicházíme s nabídkou již 12. etapy, kterou tvoří dva rezidenční projekty.

Rezidenční lokalita Malý háj roste a roste

Rezidenční lokalita Malý háj roste a roste

Sedmička je šťastné číslo, a tak máme ve FINEPu velkou radost, že můžeme všem zájemcům o kvalitní městské bydlení představit 72 nových bytů.

NAŠE HODNOTY

Jsme ryze česká společnost se zodpovědným a etickým přístupem ke klientům. O kvalitě našich služeb, profesionalitě a ochotě se přesvědčily desetitisíce spokojených klientů. Přinášíme svým zákazníkům inovativní a moderní realitní služby. Tisíce prodaných nových bytů, řada prestižních ocenění a nejširší služby na trhu.

Vše, co děláme, děláme proto, abychom mu dodali kvalitní službu a kvalitní výrobek za férovou cenu.

Je na nás spolehnutí. Držíme slovo. Dodržujeme zákony. Podání ruky je více než smlouva.

FINEP
BYDLETE TAM, KDE TO MÁTE RÁDI.