Hledejte bydlení

Hledejte bydlení jinak

Rodinné domy Štěrboholy
Byty Britská čtvrť
Rodinné domy Britská čtvrť
Byty Kaskády Barrandov
Byty Pergamenka
Byty Nová Elektra
Byty Uhříněves
Byty U Šárky
Byty U Sluncové
 • Projekty

Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

Reference klientů

 • Skvěle rozumí realitám

  Dobrý den, 

  v Praze jsem se setkal s poměrně již mnoha subjekty, které se věnovaly realitám, ale nikdy jsem nepotkal někoho tak profesionálního je pan Studihrad a Vaše společnost. Skvělý office koncept, perfektní showroom, chytré projekty/development, a do toho někdo, kdo vystupuje za mě nejen jako profesionální Sales representative, ale také jako Sales consultant, který skvěle rozumí realitám. Toto ve mně vyvolalo okamžitý pocit důvěry a nyní jsem tak nastavený, že oblast realit včetně financování již nechci řešit s nikým jiným než s Vámi/Vaší společností a toto budu šířit i kolem sebe. Děkuji opravdu za pomoc a doporučení.
   
  S díky a přáním všeho nejlepšího,
   
  Jan P.

 • Jsme s novým bydlením velice spokojeni

  Dobrý den,

  Je to již měsíc, co jsme se nastěhovali do nového bytu od FINEPu. Jsme s novým bydlením velice spokojeni a chtěli bychom Vám všem tímto ještě jednou poděkovat za Váš vynikající přístup a pomoc při realizaci tohoto našeho „snu“. Během uplynulých 2 let, od prvního setkání až do podpisu finálních smluv a předání bytu, bylo pro nás každé setkání s Vámi velmi příjemné a konstruktivní. Opravdu skvělá a profesionální práce.

  Petr a Petra P.

 • Poděkování za skvělou spolupráci

  Vážená paní ředitelko,

  Dovolte mi, abych jako klient Finep vyjádřila touto cestou poděkování za skvělou spolupráci s panem Studihradem. Od zahájení projektu Stodůlky, Britská čtvrť IV, kde jsem si vybrala byt, mi vycházel všestranně vstříc, byl vždy k dispozici a snažil se bezodkladně řešit všechny požadavky, které aktuálně nastávaly. Stejně spokojená jsem byla i s přístupem pana Kurze v oblasti realizace klientských změn. Velice si toho cením, můžete být právem hrdá na to, že takové profesionály v týmu Finep máte. Vím sama nejlíp, že negativní hodnocení se vždycky na pravá místa dostanou, na rozdíl od těch pozitivních, která jsou brána za samozřejmá. Práce, kterou odvádějí Vaši zaměstnanci samozřejmá není, je to nadstandard, který přispívá k dobrému jménu Vaší společnosti.

  Dagmar Š.

 • Musím pochválit Vaše spolupracovníky

  Dobrý den!

  Včera jsem byl na ukázce bytu a byl jsem spokojen. Jednak se samotnou stavbou, ale musím pochválit Vaše spolupracovníky. Pan Blažek se nám včera ochotně věnoval, dobrá komunikace byla před časem i s paní Kroupovou.

  Nejvíc slov chvály mám na Petru Žáčkovou. Od samého začátku perfektní jednání. Je velice znalá věci a orientuje se v problému. Já vím, že se tím živí. Ale kolikrát člověk narazí na neochotu. Když už jsem si mohl něco vybrat, tak protože v kupování bytů nejsem zkušený, vždy poradila k mé spokojenosti. I proto jsem koupil, nebo kupuji druhý byt zase přes paní Petru. Člověk jí zavolá mimo pracovní dobu, neb mám také práci a jsem občas zaneprázdněn a nikdy mě neodmítla a ochotně poradila.

  Milan D.

 • Od Vaší společnosti jsem již zakoupil dva byty

  Dobrý den,

  Rád bych touto cestou poděkoval Vašim třem kolegům - jmenovitě:

  panu Horkému, panu Kurzovi a panu Ing. Simandlovi, za opravdu perfektní pro-klientský přístup k zákazníkovi. Při jednání s Vaší společností nemám pocit, že jednám se společností, ale s přímým vlastníkem, kterému opravdu záleží na tom, aby byl zákazník spokojený. Od Vaší společnosti jsem již zakoupil dva byty a nyní si budu pronajímat tři komerční prostory. Určitě i do budoucna počítám, že opět přikoupím další nemovitosti jako investici.

  Petr Š.

Naše hodnoty

Jsme ryze česká společnost se zodpovědným a etickým přístupem ke klientům. O kvalitě našich služeb, profesionalitě a ochotě se přesvědčily desetitisíce spokojených klientů. Přinášíme svým zákazníkům inovativní a moderní realitní služby. Tisíce prodaných nových bytů, řada prestižních ocenění a nejširší služby na trhu. Vše, co děláme, děláme proto, abychom dodali kvalitní službu a kvalitní výrobek za férovou cenu. Je na nás spolehnutí.

Držíme slovo. Dodržujeme zákony. Podání ruky je více než smlouva.

 

FINEP
Bydlete tam, kde to máte rádi.

Jsme ryze česká společnost

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím vaši zprávu a své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR