Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Společnost FINEP již přes 20 let nabízí komfortní bydlení a byty v krásných lokalitách Prahy. Nové byty jsou vždy stavěny jak s důrazem na kvalitu stavby, tak okolí, do kterého jsou zasazeny. To, že si za naší kvalitou stojíme, dokazuje nadstandardní 3letá záruka.

Prodej bytů Praha

Praha 5 - Stodůlky Praha 10 - Štěrboholy Praha 9 - Prosek

Etapy projektu:
> Britská čtvrť VIII
> Britská čtvrť IX
> Britská čtvrť X

Etapy projektu:
> Malý háj IV
> Malý háj V
> Malý háj VI (družstevní)

Etapy projektu:
> Prosek Park VII
> Prosek Park VIII (družstevní)
> Prosek Park IX
> Prosek Park X
> Prosek Park XI (družstevní)

Praha 10 - Hostivař                       


Etapy projektu:
> Nad Přehradou III
> Nad Přehradou IV
> Nad Přehradou V

Nové byty na prodej v Praze

Chtěli byste bydlet v krásném novém bytě v hlavním městě? Pak jste tu správně. Více než 20 let se zabýváme výstavbou a prodejem moderních bytů. Aktuálně vám nabízíme desítky bytových jednotek v rezidenčních projektech po celé Praze, stačí si jen vybrat:

Prodej nových bytů v Praze

V naší nabídce naleznete bytové jednotky všech cenových kategorií:

Doporučujeme vám využít našeho ceníku nových bytů v Praze, pomocí kterého si můžete snadno vybrat byt, který odpovídá vašim požadavkům (lokalita, typ vlastnictví bytu, dispozice bytu, plocha bytu a cena bytu). Pokud si v přehledu nabízených bytů kliknete na číslo konkrétního bytu, zobrazí se vám o něm detailní informace.

Důvody pro koupi bytu od FINEPu

Přemýšlíte, proč si koupit nový byt v Praze právě od FINEPu?

1. Jsme developerem jednotlivých rezidenčních projektů, a proto vám můžeme nabídnout nejlepší ceny bytů v Praze a zajímavé slevy. Neplatíte zbytečně za zprostředkování koupě bytu realitní kanceláři nebo agentuře.

2. Jsme ryze česká společnost, která se výstavbě a prodeji nových bytů v Praze věnuje již více než 20 let. Za tuto dobu jsme v Praze postavili a prodali více než 8500 nových bytů.

3. Nabízíme vám bezplatné finanční poradenství. Pomůžeme vám při rozhodování o hypotéce, stavebním spoření, pojištění nebo při uplatňování daňových úlev.

4. Poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky na všechny prodávané byty v Praze.

5. Klademe velký důraz na vzhled a vybavení nových bytů. Neustále sledujeme aktuální trendy v bytové architektuře a designu. Nečiní nám problém zapracovat různorodé klientské změny, pokud to povolují technické normy.

      Google Maps x