• Aktuality
  • FINEP noviny, aneb jaké byly uplynulé tři měsíce v naší společnosti.
FINEP noviny, aneb jaké byly uplynulé tři měsíce v naší společnosti.

FINEP noviny, aneb jaké byly uplynulé tři měsíce v naší společnosti.

Duben 2020

Duben byl v naší firmě velmi dynamický, můžeme-li to takto jednoduše popsat. Na pražský trh jsme uvedli druhou etapu rezidenčního projektu Rezidence Pergamenka, která na trh vrací jedinečnou architekturu městské blokové výstavby v centrální části Holešovic. Celkem 131 nových bytů z této etapy čeká na své nové majitele, kteří si chtějí užívat komfortu moderní novostavby téměř v centru města. Součástí tohoto projektu bude nejenom zdařila rekonstrukce historické tovární budovy Ferona nebo jedinečná industriální zahrada uvnitř projektu, ale také malá piazzeta ve vnitrobloku a zelené plochy.

Aktuální nabídku volných bytů najdete na našem webu.

Přestože jsme ve firmě pracovali v režimu „home office on-line“, tak jsme nejenom prodali nemovitosti přes naši novou službu e-Setkání (více o našem E-Setkání najdete např. i na tomto videu), ale zároveň jsme nadále pomáhali tam, kde bylo třeba. I v dubnu jsme v Praze rozdali několik set respirátorů a uvařili na 3 000 obědů pro lidi v první linii. A to jak policistům, zdravotníkům, úředníkům, tak i pro seniory v domovech.

A především jsme kompletně předali 360 bytů na Malém háji ve Štěrboholech jejich novým majitelům. Bylo to velmi náročné, ale vše naši kolegové a kolegyně zvládli, a to při zachování všech hygienických i bezpečnostních opatření.  Zároveň jsme začali i s prohlídkami nově dokončovaných bytů na Barrandově. No a aby toho nebylo málo, tak jsme zahájili stavbu tří nových domů.

Naše restaurace Portfolio, kterou najdete v Lannově paláci, spustila online shop na adrese https://www.portfolio-restaurant.cz/eshop. Můžete si zde objednat skvělé jídlo (buď okamžitě k odběru nebo šokově zmražené) a dále také připravené maso na gril, ryby i víno od jedné z nejlepších českých restaurací dle českého food kritika Pavla Mauera i webových stránek TripAdvisor nebo i Michelin Guide.


Tak takový byl duben a je vidět, že jsme se vážně nenudili a pořádně pracovali :)

 

Květen 2020

Především jsme v květnu, měsíci lásky, spustili po měsících usilovné práce, náš nový rezidenční projekt na nové lokalitě Prahy 6. Projekt Rezidence U Šárky v rámci první výstavby tří bytových domů nabízí 75 bytů v osobním vlastnictví v jednom domě a 143 družstevních bytů, které si můžete vybrat ve dvou bytových domech. Nový rezidenční projekt zasadíme do městského lesoparku, který zde plánujeme společně s výstavbou domů též vysázet. Takže zelená Divoká Šárka už bude končit či začínat v našem novém rezidenčním projektu na druhé straně ulice Evropská.

Více informací o našem projektu na Praze 6 najdete na našem webu zde.

Opětovně jsme otevřeli restauraci Portfolio a ta si pro svůj „nový restart“ připravila i nové menu. To více než kdy předtím čerpá z lokálních potravin od místních dodavatelů.
Nové menu restaurace najdete na webu restaurace zde.

A stejně tak, po úspěšném rozjezdu, nadále krásně fungovala naše nová služba objednání si kvalitně připraveného masa či ryb na grilování, a to včetně příloh a dobře napárovaného vína.

Po několika měsících příprav jsme stavebně dokončili naše nové interiérové studio ve druhém patře v Lannově paláci.

 

Červen 2020

V posledním měsíci první poloviny letošního roku jsme spustili prodej bytů v našem novém projektu U Sluncové v lokalitě pražského Karlína. Jde o mimořádně krásný komorní moderní rezidenční projekt v moderním Karlíně. Ač budete bydlet uprostřed pulzujícího města, v živé městské čtvrti, tak náš projekt nabídne svým obyvatelům doslova soukromý klidný ostrov v širším centru města, od kterého vás dělí jen tři stanice metra.

V prodeji jsou aktuálně dva bytové domy s celkem 54 bytovými jednotkami do osobního vlastnictví od bytů 1+kk až po rodinné byty 4+kk o ploše 118,9 m2. V nabídce jsou i přízemní byty s velkými předzahrádkami. Samozřejmostí jsou garážová stání.

Více informací a aktuální nabídku najdete zde.

Máme i nové interiérové studio. Na ploše 400 m2 klienti najdou jak kompletní nabídku standardního, tak i širokou nabídku nadstandardního vybavení, „bytových vychytávek“ a šikovných řešení, které si mohou klienti od nás prostřednictvím našich interiérových poradců a bytových architektů pořídit do svých nových bytů nebo rodinných domů. Najdete u nás kompletní nabídku kuchyní Oresi, nábytku na míru Indeco, podlah od Barkotexu, koupelen, dveří nebo i nábytkového vybavení, svítidel, sedaček nebo např. i stínící techniky od Innexu. Vychytávkou studia je, že řada zařizovacích předmětů a domácího vybavení je ve studiu plně funkční. Od kuchyní, až po tekoucí vodu v umyvadlech, vanách i sprchových koutech. Pro ty, kteří si chtějí ráno při čištění zubů přečíst nejčerstvější zprávy, zde máme zrcadlo s integrovanou obrazovkou. A pro klienty je zde připravena i speciální místnost s „virtuální realitou“, kde si klienti mohou aktuálně vyzkoušet a virtuálně se projít naším rezidenčním projektem Pergamenka. Více informací o studiu najdete na našem webu.

S koncem června jsme opět realizovali na lokalitách další díl našich „sousedských setkání“. Při setkání v našem Prosek Parku jsme ve čtvrtek 25. června odhalili novou sochu s názvem „Několik problémů najednou“ od známého českého umělce, hudebníka a sochaře Milana Caise (skupina Tata Bojs). Novým uměleckým dílem jste tak rozšířili veřejný prostor o další umělecké dílo.

Naše „sousedské setkání“ jsme v červnu realizovali i na Britské čtvrti a na Malém háji v pražských Štěrboholech.

Restaurace Portfolio v Lannově paláci se opět dostala mezi TOP restaurace v České republice v novém aktuálním vydání prestižního Michelin Guide.

Více informací najdete na webu.

Tak, takové byly další tři naše měsíce letošního roku. Jak vidíte, nenudíme se. A jsme rádi, že naším klientům nabízíme jak nové služby, tak především přicházíme s novou nabídkou bytů v Praze.

20. 7. 2020