Vážení klienti, dovolujeme si Vás upozornit, že z důvodů celofiremního školení je klientské centrum od 25. 5. od 12:00 hod. do 26. 5. uzavřeno.

PŘIPRAVOVANÉ PROJEKTY

FINEP aktuálně připravuje celou řadu nových etap svých stávajících projektů. Všechny přinesou bohatou nabídku nejrůznějších bytových dispozic od 1+kk až 5+kk. Každý si tak může vybrat svůj vlastní nový byt v Praze přesně podle svých potřeb a v lokalitě, kterou má rád.


Hledáte nový byt či rodinný dům v Praze? Pak jste tady správně! Připravili jsme pro vás přehled aktuálně prodávaných nových bytů a rodinných domů špičkové evropské kvality v atraktivních lokalitách v blízkosti metra. U každého z projektů najdete aktuální informace o tom, v jaké etapě se výstavba nachází.

Máte zájem o nový byt v Praze? Registrujte se k novinkám o připravované etapě a budete vědět jako první o zahájení prodeje vybraného projektu.


NAD ŘEKOU - NOVÉ BYTY V HODKOVIČKÁCH

Registrovat k etapě

NAD ŘEKOU

  • osobní vlastnictví

Nová budoucnost "Skleníků". Kromě nového bydlení přinese projekt Nad řekou také navýšení zeleně v lokalitě, nové rekreační plochy, revitalizaci biokoridoru, ale také například novou školku pro místní děti a obchody či služby pro všechny. Projekt respektuje výškový reliéf lokality a také plánovanou okolní výstavbu. Součástí záměru je realizace rozsáhlého a nákladného parku, včetně revitalizace Zátišského potoka. V projektu bude vybudován prostor pro obchod a podnikání a konečně tak budou v okolí také obchody a služby.

HARFA PARK VII - NOVÉ BYTY VE VYSOČANECH

Registrovat k etapě

HARFA PARK VII

  • osobní vlastnictví

Projekt Harfa Park se nachází ve velkém rozvojovém území Prahy 9 - Nové Vysočany a byl první rezidenční výstavbou tohoto nového centra Vysočan. Je ohraničen ulicemi Poděbradská, Podkovářská, Pod Harfou a Kabešova. Jednotlivé domy tvoří ucelené bloky, mezi kterými jsou místním obyvatelům k dispozici nejen sportoviště a hřiště, ale také komerční služby jako supermarket, večerka, kadeřnictví, apod.

V rámci předchozích etap výstavby projektu Nová Harfa/Harfa Park vzniklo několik hřišť, sportovišť a odpočinkových zón pro malé i velké. Velkou výhodou je široká nabídka obchodů a služeb přímo v místě jako například supermarket, večerka, restaurace, lékárna a mnoho dalších. 5 min jízdy autem se nachází Nákupní Galerie Fénix s nabídkou dalších obchodů a také s vlastním vstupem do metra. Pokud máte rádi klid uprostřed zeleně, můžete se vydat na procházku podél říčky Rokytky nebo relaxovat jízdou na kole či bruslích po nové cyklostezce vedoucí téměř za domem. Její celková délka je 3,5 kilometru.

KASKÁDY BARRANDOV - NOVÉ BYTY NA BARRANDOVĚ

Registrovat k etapě

KASKÁDY BARRANDOV

  • osobní vlastnictví i družstevní vlastnictví

Bezprostřední blízkost přírodního parku Prokopské údolí, MHD v pěší vzdálenosti (bus a tramvaj 3 min.), šíře občanského vybavení (škola, lékař, supermarket) i výborné dopravní napojení na D1 a D5, činí toto místo velmi atraktivním pro všechny věkové skupiny. Nově navrhovaná výstavba tvoří tzv. "hnízda" domů, která jsou pro pěší volně prostupná, ale současně tvoří polosoukromé prostory s dětskými hřišti, vodními prvky a relaxačními plochami. Součástí je vybudování parku s množstvím zeleně, která bude místním obyvatelům v budoucnu skýtat příjemné místo pro odpočinek.