Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.


Hledáte nový byt či rodinný dům v Praze? Pak jste tady správně! Připravili jsme pro vás přehled aktuálně prodávaných nových bytů a rodinných domů špičkové evropské kvality v atraktivních lokalitách v blízkosti metra. U každého z projektů najdete aktuální informace o tom, v jaké etapě se výstavba nachází.

Tipy na nové byty v Praze

FINEP aktuálně připravuje celou řadu nových etap svých stávajících projektů. Všechny přinesou bohatou nabídku nejrůznějších bytových dispozic od 1+kk až 5+kk. Každý si tak může vybrat svůj vlastní nový byt v Praze přesně podle svých potřeb a v lokalitě, kterou má rád.

Máte zájem o nový byt v Praze? Registrujte se k novinkám a získejte tak exkluzivní možnost vědět s předstihem o zahájení prodeje vybraného projektu.

Prosek Park XI - nové byty na Proseku
DRUŽSTEVNÍ VLASTNICTVÍ

  • Prosek Park
(ilustrativní fotografie předchozích etap)

Prosek Park XI


Bytový projekt Park je lokalita se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy nejen díky nové stanici metra "C" – Střížkov, ale také díky rozsáhlé autobusové síti.

Původně okrajová lokalita pražského Proseka prošla v uplynulé dekádě nebývalou proměnou a zařadila se mezi jednu z nejoblíbenějších rezidenčních lokalit hlavního města. Moderní, přesto plná zeleně, díky nové stanici metra („C“ - Střížkov) navíc perfektně dostupná do centra Prahy, to vše dělá z Proseka ideální místo pro život a trávení volného času. V místě najdete širokou škálu služeb, například mateřskou školu, jesle, dvě základní školy, střední průmyslovou školu a gymnázium. V místní poliklinice funguje lékařská pohotovost. Nedaleko je také pošta, banka i supermarket. Do obchodního centra Letňany se lze dostat autem či autobusem během několika minut.

Britská čtvrť X - nové byty na Stodůlkách
OSOBNÍ VLASTNICTVÍ

(ilustrativní fotografie předchozích etap)

Bristká čtvrť X


Britská čtvrť je rezidenční projekt vznikající v rámci nové městské části Západní Město na Praze 5 - Stodůlkách. Západní Město je výborně dostupnou lokalitou. Vymezují ji známé dopravní tepny Jeremiášova a Rozvadovská spojka, která navazuje na Pražský okruh a plzeňskou dálnici D5. Výborně dostupné je také letiště Ruzyně a centrum Prahy, a to i díky vlastní stanici metra trasy "B", která je umístěna přímo na náměstí. 5 minut chůze je také známé nákupní centrum Zličín s obchody jako je Tesco, IKEA, A3 sport, Takko Fashion, Datart a další.

Jen málokterý rezidenční projekt v Praze se může pochlubit vlastním vstupem do metra a především kultivovaným okolím plným zeleně a krásné architektury, ve kterém přibývají nové obchody a služby. Britská čtvrť je součástí Západního města, které vzniká již od roku 2007 v blízkosti metra Stodůlky. Britská čtvrť je mimořádně úspěšný projekt evropské kvality, jehož všechny předchozí etapy byly vyprodány ještě před dokončením výstavby a představují tak pro své obyvatele nejen výbornou volbu vlastního bydlení, ale i bezpečnou investici. Již v současné době zde mohou místní obyvatelé využívat nové obchody a služby, odpočinkové zóny a hřiště pro malé i velké.

Harfa Park VII - nové byty ve Vysočanech
OSOBNÍ VLASTNICTVÍ

(ilustrativní fotografie předchozích etap)

Harfa Park VII


Projekt Harfa Park se nachází ve velkém rozvojovém území Prahy 9 - Nové Vysočany a byl první rezidenční výstavbou tohoto nového centra Vysočan. Je ohraničen ulicemi Poděbradská, Podkovářská, Pod Harfou a Kabešova. Jednotlivé domy tvoří ucelené bloky, mezi kterými jsou místním obyvatelům k dispozici nejen sportoviště a hřiště, ale také komerční služby jako supermarket, večerka, kadeřnictví, apod.

V rámci předchozích etap výstavby projektu Nová Harfa/Harfa Park vzniklo několik hřišť, sportovišť a odpočinkových zón pro malé i velké. Velkou výhodou je široká nabídka obchodů a služeb přímo v místě jako například supermarket, večerka, restaurace, lékárna a mnoho dalších. 5 min jízdy autem se nachází Nákupní Galerie Fénix s nabídkou dalších obchodů a také s vlastním vstupem do metra. Pokud máte rádi klid uprostřed zeleně, můžete se vydat na procházku podél říčky Rokytky nebo relaxovat jízdou na kole či bruslích po nové cyklostezce vedoucí téměř za domem. Její celková délka je 3,5 kilometru.

Kaskády Barrandov - nové byty na Barrandově
OSOBNÍ VLASTNICTVÍ

(ilustrativní fotografie předchozích etap)

Kaskády Barrandov


Bezprostřední blízkost přírodního parku Prokopské údolí, MHD v pěší vzdálenosti (bus a tramvaj 3 min.), šíře občanského vybavení (škola, lékař, supermarket) i výborné dopravní napojení na D1 a D5, činí toto místo velmi atraktivním pro všechny věkové skupiny. Nově navrhovaná výstavba tvoří tzv. "hnízda" domů, která jsou pro pěší volně prostupná, ale současně tvoří polosoukromé prostory s dětskými hřišti, vodními prvky a relaxačními plochami. Součástí je vybudování parku s množstvím zeleně, která bude místním obyvatelům v budoucnu skýtat příjemné místo pro odpočinek.

    Google Maps x