Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.


Připravujeme nové etapy. Již brzy na Vás čeká nová nabídka bytů v projektu Kaskády Barrandov. Gratulujeme všem klientům, kteří si zde již vybrali své nové bydlení.

Pro novinky o další etapě se registrujte zde

Kaskády Barrandov
ilustrativní vizualizace
Kaskády Barrandov
ilustrativní vizualizace
Kaskády Barrandov
ilustrativní vizualizace
Kaskády Barrandov
ilustrativní vizualizace

O projektu Kaskády Barrandov

Kaskády Barrandov v Praze 5 navazují na již vybudovanou část Nového Barrandova.
Loc 50.0285908N,14.3629119E - Ukázat na mapě

V letech 2001 – 2005 postavil FINEP na Barrandově na 1000 nových bytů v projektech Panorama Barrandov a Kaskády Barrandov II a III. Realizace těchto novostaveb vyvolala mnoho pozitivních ohlasů, a to i z důvodu propojení bytové výstavby s komerčními plochami, ve kterých se v současnosti nachází restaurace, nejrůznější obchody a služby.

Etapy Kaskády Barrandov IV a V plynule navazovaly na předchozí realizované etapy Kaskády Barrandov II a III. Nově navrhovaná výstavba vytvoří tzv. "hnízda" domů, která budou pro pěší volně prostupná, ale současně vytvoří polosoukromé prostory s dětskými hřišti, vodními prvky a relaxačními plochami. Součástí je vybudování parku s množstvím zeleně, která bude místním obyvatelům v budoucnu skýtat příjemné místo pro odpočinek.

Bezprostřední blízkost přírodního parku Prokopské údolí, MHD v pěší vzdálenosti (bus a tramvaj 3 min.), šíře občanského vybavení (škola, lékař, supermarket) i výborné dopravní napojení na D1 a D5, činí toto místo velmi atraktivním pro všechny věkové skupiny.

Skladba nových bytů v posledních dvou etapách, Kaskády Barrandov IV a V, je zajímavá jak pro tzv. singles, tak pro početnější rodiny s dětmi. Etapa Kaskády Barrandov IV zahrnovala jeden bytový dům s celkovým počtem 63 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 47 m2 do 100 m2. Etapa Kaskády Barrandov V pak nabízela 66 nových bytů o dispozicích 2(1)+kk (od 47 m2) až po prostornější 4+kk (do 100 m2).

 

 

Google Maps x