Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

O projektu Britská čtvrť

Britská čtvrť je první rezidenční projekt vznikající v rámci nové městské části Západní Město na Praze 5 - Stodůlkách.
Loc: 50°2'51.032"N, 14°18'14.395"E - Ukázat na mapě

Tvoří ji architektonicky i materiálově zajímavé bytové domy, jež v sobě ukrývají pestrou skladbu bytů. Vyšší standardy vybavení zajišťují nejen pohodlí, ale také bezpečnost rezidentů. Parkování je řešeno podzemními garážemi, které jsou z důvodu bezpečnosti a ochrany majetku obyvatel domu vybaveny bezpečnostním kamerovým systémem. Množství parkovacích míst pro návštěvy či další rodinný vůz je i před domy.
Všechny domy mají moderní výtahy a vstupy jsou bezbariérové. Ve vnitrobloku je klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček. Pro děti je vybudováno dětské hřiště.

Mezi hlavní přednosti projektu patří především:

Výborná dopravní dostupnost

Britská čtvrť je výborně dostupným projektem. Vymezují ji známé dopravní tepny Jeremiášova a Rozvadovská spojka, která navazuje na Pražský okruh a plzeňskou dálnici D5. Výborně dostupné je také letiště Ruzyně a centrum Prahy, a to i díky vlastní stanici metra trasy "B", která je umístěna přímo na náměstí.

 

Nabídka služeb v blízkém okolí

Velkou výhodou tohoto projektu jsou nově vznikající služby na novém náměstí, které se nachází v bezprostřední blízkosti. Zde již nyní můžete nalézt Panerii, prodejnu Billa, výbornou restauraci Puor Bekovka, Sushi bardrogerii DM či pobočku a bankomat Komerční Banky. Pouhých 5 minut chůze je také známé nákupní centrum Avion s obchody jako je Tesco, IKEA, Jysk, A3 sport, Takko Fashion, Datart a další. Automobilem se do 5 minut pohodlně dostanete také do hypermarketu Globus, prodejny a benzínové pumpy Makro, Baumaxu, Aska prodejny Billa či nákupního centra Metropole Zličín, kde naleznete další širokou nabídku služeb včetně kina či supermarketu Interspar.

První tři etapy tohoto projektu byly již úspěšně vyprodány. V tuto chvíli je nabízíme nové byty v etapě Britská čtvrť IV a družstevní byty v etapě Britská čtvrť V.

drogerie DM Panerie restaurace Bekovka nové náměstí
Britská čtvrť I Britská čtvrť I Britská čtvrť I Britská čtvrť I

V první fázi projektu Západní Město vzniká:

  • 40 000 m2 atraktivních rezidenčních ploch
  • 75 000 m2 zeleně, nových parků a odpočinkových zón
  • 100 000 m2 pronajímatelných ploch, včetně několika kancelářských objektů
  • Výstavba projektu byla zahájena na jaře 2008

Google Maps x