Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Západní Město - Britská čtvrť X
byty ve Stodůlkách

Vyhledávání ve virtuálním modelu Plán okolí

Další projekty

Nové byty Praha 5 – Stodůlky, Britská čtvrť

Toužíte po moderním a kvalitním bydlení? Pak si prohlédněte naši nabídku bytů v Praze 5. Nové byty získala Praha 5 v projektu Britská čtvrť. Nové byty v Britské čtvrti se staly rychle velmi populární a v současnosti jsou zde na prodej byty v etapách Britská čtvrť VIII a IX, které nyní disponují nejširší nabídkou nových bytů v této lokalitě. Dále jsou v Praze 5 - Stodůlkách k dispozici družstevní byty, v létě 2015 jsme spustili do prodeje novou etapu Britská čtvrť VII družstevního bydlení.

Vyšší standard vybavení nových bytů ve Stodůlkách zajišťuje nejen pohodlí, ale také bezpečnost rezidentů. Parkování u nových bytů ve Stodůlkách je řešeno podzemními garážemi, které jsou z důvodu bezpečnosti a ochrany majetku obyvatel domu vybaveny kamerovým systémem. Řada dalších parkovacích míst pro návštěvy či zaparkování dalšího auta je i před domy.

Všechny domy mají moderní výtahy a vstupy jsou bezbariérové. Ve vnitrobloku je klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček. Pro děti je vybudováno dětské hřiště. Nové byty v Praze 5 jsou ideální pro rodiny s dětmi i mladé páry.

K pohodlí obyvatel slouží nejen nový vstup do metra Stodůlky, který je cca 1 minutu chůze, ale také bohatá občanská vybavenost (služby, zdravotnická zařízení, sportoviště atd.) v místě či blízkém okolí.

Nové byty Praha 5 – mám o ně zájem!

Vzhledem k oblíbenosti lokality jdou byty v Praze 5 poměrně rychle na odbyt. Proto neváhejte a rezervujte si svůj vysněný nový byt ještě dnes!

Google Maps x