• Aktuality
  • Nové workoutové hřiště na Britské čtvrti
Nové workoutové hřiště na Britské čtvrti

Nové workoutové hřiště na Britské čtvrti

Tisíc metrů čtverečních tréninkového venkovního hřiště pro každého, kdo si chce pořádně zacvičit nebo si jen tak lehce protáhnout své svaly. A k tomu sportovní multifunkční prolézačka pro dospělé.

Slavná venkovní posilovna Muscle Beach Gym na ještě slavnější pláži Venice Beach se vrací. Jasně, chybí pláže, moře, písek a hlavně i ten slavný Arnold. Ale i bez něj si dnes každý na Britské čtvrti může skvěle zacvičit a užít si posilovny, kde bude vaším limitem jen nebe nad vámi a také vaše fyzička. Ta se ale dá neustále zlepšovat a celkem 8 nových posilovacích strojů (dodavatel firma STREET BARBELL) vám ke zlepšení kondice rozhodně pomůže.

Ten, kdo si nevěří na „železo“, tak může ve venkovní posilovně využívat stroje typu CrossFit (dodavatel firma COLMEX) nebo si vyzkoušet důmyslnou posilovací prolézačku od české firmy RVL 13.

Naše nové venkovní fitness hřiště je určeno především pro mládež, dospělé a seniory. Tedy jak pro ty, pro které je cvičení životním stylem, tak i pro řadu čistých teoretiků sportu, kteří naposledy cvičili v rámci povinného tělocviku na škole. Součástí každého stroje je totiž graficky zpracovaný manuál, jak a co cvičit, aby si sportovec nebo sportovkyně při cvičení a obsluze strojů neublížili.  

Součástí prostoru jsou i lavičky pro odpočinek, stejně tak je zde i relaxační plocha o velikosti 58 m2, která je kryta venkovní plachtou. Samozřejmostí jsou i stojany pro kola, venkovní koše nebo informační tabule.

Velké moderní workoutové hřiště je naším dalším projektem, kterým vytváříme příjemný prostor pro bydlení v rezidenčním projektu Britská čtvrť. Toto nové hřiště je novou etapou výstavby hřišť a navazuje na velké dětské hřiště, které bylo otevřeno v létě 2016.

 

Základní informace o workoutovém hřišti na Britské čtvrti:

  • Plocha téměř 1000 m2.
  • Celkem tři plochy - workout posilovna plná železa a 8 venkovních strojů, cross fit plocha a multifunkční sportovní venkovní prolézačka.
  • Relaxační prostor pod látkovým zastřešením.
  • Hřiště určené pro mládež, dospělé i aktivní seniory.
  • Součástí projektu jsou i lavičky, stojany na kola, venkovní koše i menší pódium.
  • Venkovní hřiště je vsazeno do zeleně a parkové úpravy a navazuje na centrální park lokality, jehož součástí je i dříve vybudované dětské hřiště.

 

Fotografie

Na workoutové hřiště si můžete přečíst i recenzi od jednoho z jeho místních návštěvníků a také obyvatelů Britské čtvrti.
 

26. 9. 2018