Rezidence Pergamenka v prodeji

Rezidence Pergamenka v prodeji

Pražské Holešovice patří mezi ty nejlepší adresy pro bydlení ve městě a zároveň je to jedna z nejdynamičtěji se měnících městských částí stověžaté Prahy. Holešovice jsou dnes moderní stylovou čtvrtí, kde obyvatelé najdou vše, co pro plnohodnotný městský život potřebují. Od obchodů přes školy, školky, sportoviště, lékařské služby, bary, restaurace, muzea až po městské parky a dětská hřiště. Vše je v dosahu pár kroků či minut, a to včetně linek MHD. 

Pro všechny milovníky bydlení ve městě, kde je vše na dosah ruky, máme skvělou zprávu. Do prodeje jsme uvolnili nové moderní byty v jedinečném projektu Rezidence Pergamenka v srdci Holešovic. Jde o projekt, ve kterém se spojuje nadčasová architektura, která v tzv. blokové výstavbě zachovává původní ráz již stávající okolní zástavby a komfortní městské bydlení, jehož součástí bude i menší útulné náměstí a volně přístupné zelené plochy ve vnitrobloku, které přímo volají po odpočinku uvnitř města. 

Součástí nově prodávaného projektu Rezidence Pergamenka bude i rekonstrukce historické budovy prodejny Ferony, na kterou navážeme s realizací parku, jehož dominantou bude revitalizovaný ocelový skelet bývalých skladových budov. 
Chcete vědět více o naší nabídce volných bytů v Rezidenci Pergamenka? Pak není nic snazšího, než se podívat na naši nabídku volných bytů v projektu nebo si u nás rovnou domluvit schůzku. Těšíme se na vás.

Aktuální nabídka volných bytů.

 

25. 3. 2019