• Aktuality
  • Poslední etapa rodinných domů na Britské čtvrti v prodeji
Poslední etapa rodinných domů na Britské čtvrti v prodeji

Poslední etapa rodinných domů na Britské čtvrti v prodeji

V prodeji máme posledních 15 rodinných domů v jedinečném rezidenčním projektu Britská čtvrť v pražských Stodůlkách. Nabízíme 12 moderních řadových domů, zajímavě řešený dvojdům a také jeden samostatný rodinný dům s velkou zahradou. Domy mají dispoziční řešení 4+kk nebo 5+kk s užitnou plochou od 140 m2 až po 178 m2 plně promyšleného moderního řešení rodinného bydlení, kde přízemí tvoří společný rodinný prostor a první patro je uzpůsobeno individuálním potřebám každého člena rodiny.

Naše rodinné domy v aktuální nabídce mají pozemky od 200 do 737 m2 a každý dům má vlastní garáž i druhé venkovní parkovací stání. Nadstandardní záruka v podobě 3 let je u nás samozřejmostí.

Britská čtvrť patří mezi nejúspěšnější rezidenční projekty dneška, který se pyšní dostatkem dětských hřišť, velkým množstvím parků i městské zeleně. Velikost parků zde dosahuje plochy Václavského náměstí a např. je zde i největší venkovní posilovna v Praze. Samozřejmostí jsou v lokalitě služby jako je supermarket, restaurace, vinotéka, cukrárna a další moderní bistra, která zvou k návštěvě. Výhodou této lokality je i blízkost administrativní čtvrti City West s řadou pracovních nabídek od mezinárodních firem. Do práce to pak mají obyvatelé této moderní městské čtvrti ideálně sotva pár minut.

No a pro ty, kteří preferují pohyb po městě prostřednictvím MHD, to je ke stanici metra přibližně 5 až 10 minut (dle rychlosti) chůze od plánované výstavby rodinných domů.

Více informací o naší nové nabídce čtvrté etapy výstavby rodinných domů na Britské čtvrti najdete zde.

10. 8. 2020