• Aktuality
  • Otevíráme další novou kapitolu – tentokrát v Karlíně
Otevíráme další novou kapitolu – tentokrát v Karlíně

Otevíráme další novou kapitolu – tentokrát v Karlíně

V pražském Karlíně, moderní městské čtvrti, která si prošla v posledních dvou desetiletích neskutečnou až dechberoucí proměnou, jsme odstartovali prodej našeho nového rezidenčního projektu U Sluncové. Moderní architektura krásného, přitom velmi komorního bytového projektu v živé městské čtvrti nabídne svým obyvatelům to, co říkají naši architekti, tedy soukromý a klidný ostrov v pulzujícím Karlíně.

Aktuálně v Karlíně v projektu U Sluncové prodáváme dva bytové domy s celkem 54 bytovými jednotkami do osobního vlastnictví.

Náš rezidenční projekt U Sluncové v bodech:

  • Jde o první projekt Finepu v pražském Karlíně, odkud je samotné centrum metropole vzdáleno jen další tři zastávky metra. Karlín je místem, kde každý den můžete prožít nový zážitek a je skvělé být při tom.
  • V nabídce máme nyní dva bytové domy, kdy každý má jen pět pater a na každém patře je jen šest bytových jednotek. Přízemí bytového domu je určené pro garážová stání a sklepy. Ve všech patrech jsou v nabídce byty s terasami a v prvním obytném patře moderní městské byty s doopravdy velkými předzahrádkami.
  • Jde o rezidenční projekt, který vyroste v místě, kde si za vším důležitým dojdete pěšky. A bude-li to třeba, tak kamkoliv dál můžete vyrazit metrem nebo tramvají. A vše, co potřebujete k životu od obchodů, škol, zdravotnictví, až po kavárny, restaurace a parky nebo cyklostezky najdete doslova v okolí.
  • Projekt U Sluncové ve svém finále nabídne pouze čtyři domy, které jsou citlivě zasazené do svého okolí. Moderní architektura domů od zkušených Qarta architektura díky netradičnímu tvaru fasád nabízí mimořádně prosluněné interiéry. Však také bydlíte U Sluncové.

Více informací o projektu a aktuální nabídku bytů U Sluncové najdete zde.

 

19. 6. 2020