Jak se bude v Pergamence bydlet

Základním stavebním kamenem nového bydlení v projektu Rezidence Pergamenka je použití výhradně kvalitních materiálů a toho nejlepšího příslušenství.

V projektu je myšleno především na komfort budoucích obyvatel, a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Nově vznikne unikátní prostor vnitrobloku, kde bude zachována konstrukce bývalých skladů a doplní ji umělecká díla, vodní prvky a místa k posezení. Navíc zde vznikne industriální zahrada a téměř polovinu území bude pokrývat zeleň.

Za unikátním propojením industriální a bytové funkce stojí architekti Prokop Tomášek a Jan Rosický z architektonického studia A69. Prohlédněte si další jejich projekty v portfoliu studia A69.

Atmosféra bydlení

Bydlení ve vysokém standardu

Prosvětlený obývací pokoj s velkoformátovými okny, široký výběr možných podlahových krytin, (vinyl, dřevo, dlažba či laminátová plovoucí podlaha), vlastní terasa, balkon nebo lodžie, která přímo vybízí k večernímu posezení. Vzdušnost a prostorovost vám do bytu vnesou moderní dveře s nadstandardní výškou 2,10 metrů. Rána vám kromě kávy či čaje zpříjemní podlaha v koupelně prohřátá podlahovou topnou rohoží . A večer si budete moct užít koupel v prémiové vaně značky Kaldewei Saniform.


Vždy čerstvý vzduch a nižší spotřeba energií

Díky venkovním stínicím žaluziím budete mít večer dostatek soukromí a přítmí. O čerstvý vzduch se ve všech místnostech i bez dlouhého větrání postará rekuperační systém, který bude do bytů neustále dodávat čistý přefiltrovaný vzduch, velmi vhodný i pro alergiky. Díky této technologii, která zajistí výměnu vzduchu v bytě, aniž by odvětrala teplo, se v domě zvýší úspora energií až o 50 procent. Dalším pozitivem je celkové snížení prašnosti v bytě a možnost si samostatně regulovat stupně odvětrání prostřednictvím LCD monitoru ovládacího panelu v obývacím pokoji.


Bezpečnost na prvním místě

Díky bezpečnostním dveřím řadícím se do bezpečnostní třídy 3 si zloději vyberou raději jiný byt. Dveře se také řadí k lehce udržovatelným díky CPL laminátovému povrchu , který je velmi odolný vůči mechanickému poškození, vlhkosti i slunečnímu záření.
Každý byt bude chránit každoročně kontrolovaný, elektronický požární systém, napojený na Pult centrální ochrany. Zajistí včasnou detekci požárního nebezpečí, mnohdy tedy předejde milionovým škodám na majetku a zachrání spousty lidských životů.
Vaši bezpečnost zajistí i čipový systém pro vstup do domu a do společných prostor, každý vstup bude navíc opatřen videotelefonem, takže zamezíte případným nevyžádaným návštěvám. Garáže budou zajištěny bezpečnostním systém, který při vniku neoprávněných osob spustí alarm a zkontaktuje hlídací službu, která prostor nejdříve zkontroluje kamerami, aby zamezila případnému planému poplachu, nebo přivolá na místo policii.
 

Interiér Rezidence Pergamenka
Interiér Rezidence Pergamenka

Takto kvalitních projektů dnes pražský trh nemůže nabídnout mnoho a čekání se zpravidla nevyplácí. Využijte nadstandardního vybavení a služeb v těsné blízkosti, seznamte se se sousedy a přijměte pozvánku do nově rozkvétající městské části Holešovice. Kvalitní život můžete prožít jen jednou.

Najděte své bydlení

iZvolte etapu
  • Interiéry
  • ArchitekturaArchitektura
  • VnitroblokVnitroblok
  • Fotografie okolíOkolí
Zadaným parametrům neodpovídá žádný výsledek, zkuste je prosím upravit.

Chtěli byste také bydlet na Pergamence?

Jistotou je, že Pergamenka nabídne z celopražského pohledu svým rezidentům velice nadstandardní bydlení a je i skvělou investicí do budoucnosti. 
Takto kvalitních projektů dnes pražský trh nemůže nabídnout mnoho a čekání se zpravidla nevyplácí. 


Poradíme vám s výběrem bytu

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

Kam dál?