NAŠE VZOROVÉ BYTY A DOMY

Hledáte inspiraci při zařizování svého nového bydlení? Chtěli byste se podívat, jak může vypadat bydlení od FINEPu? Přijďte se podívat do některého z našich vzorových bytů či rodinných domů. Sjednejte si prohlídku ještě dnes.

BRITSKÁ ČTVRŤ, PRAHA 5 - STODŮLKY - zobrazit nabídku

Vzorový byt 3+kk

Vzorový byt 2+kk

Vzorový rodinný dům 5+kk

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Britská čtvrť, je standardně dispozičně řešené 3+kk, které reálně ilustruje, jak může vypadat bydlení v oblíbené lokalitě Prahy 5. Novinkou je pak nový vzorový byt, který ilustruje standardně dispozičně řešené 2+kk.

Vzorový dům, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Britská čtvrť, je prostorný, dvoupatrový o dispozicích 5+kk s garáží a zahradou. Přijďte se podívat na jedinečnou možnost kvalitního bydlení v rodinném domě v Praze.

Domluvit prohlídku vzorového bytu

Domluvit prohlídku vzorového domu


PROSEK PARK, PRAHA 9 - PROSEK - zobrazit nabídku

Vzorový byt 2+kk

Vzorový byt 2+kk

Vzorové byty, které jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Prosek Park, jsou standardně dispozičně řešená 2+kk, která vám názorně představí komfort bydlení ve skvělé lokalitě Prahy 9.

Domluvit prohlídku


MALÝ HÁJ, PRAHA 10 - ŠTĚRBOHOLY - zobrazit nabídku

Vzorový byt 2+kk

Vzorový rodinný dům 4+kk

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Malý háj, je standardně dispozičně řešené 2+kk, které vám představí bydlení v této krásné lokalitě Prahy 10.

Vzorový dům, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Rodinné domy Štěrboholy, je dvoupatrový o dispozicích 4+kk s garáží a zahradou. Přijďte se podívat na jedinečnou možnost kvalitního bydlení v rodinném domě v Praze a navíc za rozumnou cenu.

Domluvit prohlídku vzorového bytu

Domluvit prohlídku vzorového domu


KASKÁDY BARRANDOV, PRAHA 5 - zobrazit nabídku

Vzorový byt 2+kk

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Kaskády Barrandov, je standardně dispozičně řešené 2+kk, které vám představí bydlení v této krásné lokalitě Praha 5 - Barrandov.

Domluvit prohlídku


HARFA PARK, PRAHA 9 - VYSOČANY

Vzorový byt 3+kk

Vzorový byt, který jsme pro vás připravili v rámci našeho projektu Harfa Park, je standardně dispozičně řešené 3+kk. Navštivte náš vzorový byt a přesvědčte se, že bydlení v našem projektu je pro vás to pravé.

Domluvit prohlídku


Zaujaly Vás naše vzorové byty? Chtěli byste také takový? Pak neváhejte a kontaktujte nás na 800 500 506 nebo pište na info@finep.cz. Každému našemu klientovi nabízíme služby bytového poradce zdarma. Náš bytový poradce Vám pomůže zařídit si byt přesně podle Vašich představ. Domluvte si schůzku na bytoveporadenstvi@probydleni.cz.Službu bytového poradce zajišťuje společnost ProBydlení.

ProBydlení