Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že dne 18. 12. bude klientské centrum otevřeno jen do 17:00 hod. Děkujeme za pochopení

Jsme rádi, že vás zaujaly

komerční prostory

Připravili jsme pro vás přehled spolu s dalšími informacemi, které vám pomohou rychle se zorientovat ve světě nemovitostí. Pokud bychom vám mohli jakkoliv pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

Našli jsme Komerční plochy

Etapa Číslo
jednotky
Orientace Info
Prosek Park X KP02/A1 Obchod 56,2 m2 JV Uvedené ceny nezahrnují garážové stání, parkovací stání a případně komoru, sklep. 23 000 Kč/měs.

Pokud přemýšlíte, kde otevřete svůj nový obchod, hlavní město je správnou volbou. Nebytové prostory v Praze mají totiž mnoho výhod:

  1. Pražanům chodí na účet největší výplaty z celé republiky. A tyto peníze můžou utratit právě ve vašich komerčních prostorech v Praze.
  2. Nebytové prostory v Praze jsou známkou prestiže. Na své obchodní partnery tak uděláte lepší dojem.
  3. Zaujala vaše nabídka i zákazníky z jiných regionů? Do vašich komerčních prostor v Praze se snadno dostanou díky skvělému dopravnímu spojení.
  4. Pokud si v nebytovém prostoru v Praze otevřete obchod, máte mnohem nižší pravděpodobnost, že vás přijdou kontrolovat z úřadů. V Praze totiž sídlí tolik firem, že úředníci nestíhají.

NAŠE LOKALITY

Nad Přehradou - Hostivař

Nad Přehradou - Hostivař

Prosek Park

Prosek Park

Malý háj - Štěrboholy

Malý háj - Štěrboholy

Britská čtvrť - Stodůlky

Britská čtvrť - Stodůlky