Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Společnost FINEP již osmý rok pokračuje ve výstavbě mimořádně úspěšného projektu Harfa Park v lokalitě Praha 9 - Nové Vysočany. K dnešnímu dni se zde již postavilo 1 539 bytů v celkem čtyřech etapách a další se připravují. Svůj nový domov zde nalezlo více než 4500 lidí. Současná nabídka nebytových prostor čítá 4 jednotky v aktuálně dokončené etapě Harfa Park V a restauraci v předcházející etapě. Nové komerční plochy jsou k dispozici také v šesté etapě projektu Britská čtvrť v lokalitě Praha 5 - Stodůlky. Tento projekt nacházející se přímo na stanici metra B - Stodůlky zahrnuje již nyní více než 1200 obyvatel a 5500 pracovníků v přilehlých administrativních budovách.

Komerční prostory Praha

Vysočany - Harfa Park, mapa
jednotka plocha v m2 detail Rozmístění komerčních ploch
KP05 82,9 více informací
KP07 88,7 více informací

Stodůlky - Britská čtvrť, mapa
jednotka plocha v m2 detail Rozmístění komerčních ploch
KP04/D 86,8 více informací

Vážení klienti, pokud máte zajímavý tip na služby či obchod, který by jste si zde přáli, zašlete nám jej na adresu komerce@finep.cz Budeme se snažit všechny vaše podněty zohlednit při výběru nového majitele komerčních prostor.

Vážení zájemci, pokud vás některá z uvedených komerčních ploch zaujala, kontaktujte nás na emailu komerce@finep.cz či bezplatné lince 800 500 506

Google Maps x

Uvažujete o koupi bytu?Poradíme Vám s jeho vhodným výběrem. 

Průvodce koupí bytu >>