Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Harfa Park VI
další nové byty ve Vysočanech

Vyhledávání ve virtuálním modelu Plán okolí

 
Dům P Dům N »

Další projekty

Nové byty Praha 9 – Vysočany, Harfa Park

Nové byty a Praha 9? Ještě před několika lety o ně moc zájem nebyl. Změna přišla v roce 2007, kdy se nové byty v pražské čtvrti Vysočany rázem staly hledaným pojmem. Jak to? Tehdy byla dokončena první etapa bytového projektu Nová Harfa ve Vysočanech. Od té doby se o nové byty v Praze 9 klienti doslova perou.

Jaké jsou byty v Praze 9?

Vysočany patří mezi nejrychleji se rozvíjející části hlavního města Prahy. Z původně industriální čtvrti lemované ulicemi Kolbenova, Freyova, Poděbradská a Průmyslová se Vysočany staly atraktivním místem pro bydlení, podnikání i aktivní odpočinek.

Pro koho je ideální byt ve Vysočanech?

Milujete městský život? Kina, nákupy, koncerty? Pak vám mají nové byty Vysočany co nabídnout! Začít můžete přímo u projektu Harfa Park od Finepu. Do centra města je to z Nové Harfy pouhých 12 minut.

Nebo naopak vyhledáváte po náročném dni klid uprostřed zeleně? I pro vás Praha 9 byty má. Stačí vyjít před dům a můžete trávit hodiny rozjímáním na březích říčky Rokytky nebo relaxovat jízdou na kole či bruslích po nové 3,5km dráze vedoucí téměř za domem. Velkou výhodou bydlení na Harfa Parku (a potažmo v celých Vysočanech) je široká nabídka služeb přímo v místě výstavby, večerkou počínaje a supermarketem, přes stylovou restauraci či cukrárnu až po květinářství či drogerii, konče.

Nové byty Praha 9 – mám o ně zájem!

Momentálně jsou ve Vysočanech byty na prodej v šesté etapě nazvané Harfa Park VI. Pokud se o nich chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat!

Google Maps x