• Aktuality
  • Vylepšujeme život v našich lokalitách
Vylepšujeme život v našich lokalitách

Vylepšujeme život v našich lokalitách

Již více než 25 let se nesnažíme stavět jen byty, ale vytvářet pro obyvatele našich bytů co nejpříjemnější životní prostor v místě, kde žijí a bydlí. Od základních benefitů typu garáže pod domem, přes moderní infrastrukturu v podobě chodníků, laviček, veřejného osvětlení, až po dětská či jiná sportovní hřiště, městskou zeleň, parky nebo travnaté plochy. Dbáme i na bezpečnost v lokalitě, proto naše domy mají kvalitní bezpečnostní dveře a je pro nás i důležité, aby lokalita žila. A to nejenom díky široké nabídce služeb, které jsou v našich lokalitách zastoupené, ale také díky akcím, které zde pro obyvatele spolu/organizujeme. Od dětských dní, přes sousedská setkání nebo oslavy svatého Martina a jeho vína, až po zahájení adventu a rozsvícení vánočního stromu přímo v jednotlivých lokalitách.

Více o proběhlých akcích.

Záleží nám na službách pro „naše“ místní obyvatele a snažíme se být aktivní i na poli technologických inovací. Nově jsme zřídili, ve spolupráci se společností Zásilkovna, boxy na zásilky pro obyvatele našich rezidenčních projektů Malý háj, Britská čtvrť, Harfa Park, Prosek Park a Kaskády Barrandov. Spolupráce se Zásilkovnou je první vlaštovkou a rádi bychom v tomto směru pokračovali v rozvoji našich lokalit i s dalšími partnery.

A od září máme další technologickou novinku, tzv. chytré zrcadlo na Barrandově. Jeho pilotní provoz probíhá ve vestibulu námi nově dokončeného a předaného domu na Barrandově v ulici Hugo Haase. Toto hi-tech moudré zrcadlo sice obyvatelům domu neprozradí, kdo je na světě nejkrásnější, ale nabídne obyvatelům a návštěvníkům důležité informace o časech odjezdů jednotlivých spojů MHD z nejbližší zastávky, stejně tak i informace o aktuálním počasí a také informační žurnál aktualit a novinek z okolí jejich domova. I tuto technologii chceme postupně implementovat do dalších domů nejenom na Barrandově, ale i v dalších naších našich rezidenčních projektech.

Zásilkovna
Chytré zrcadlo

21. 10. 2020