• Aktuality
  • Otevřeli jsme nové víceúčelové hřiště a městský park na Proseku
Otevřeli jsme nové víceúčelové hřiště a městský park na Proseku

Otevřeli jsme nové víceúčelové hřiště a městský park na Proseku

Více jak 20 let, co jsme na trhu, se držíme naší filozofie. Našim klientům totiž neprodáváme jen samotný byt, ale vždy kompletní prostor pro bydlení, ve kterém se každý cítí spokojeně. Naším cílem není ani postavit jeden bytový dům, odejít z lokality pryč a začít na druhém konci Prahy.

Proto s láskou k rozvoji moderního bydlení v Praze stavíme v rámci našich rezidenčních projektů i nové městské travnaté parky a plochy se vzrostlými stromy, dětská hřiště, jezírka, volnočasové nebo relaxační plochy. Věříme, že když je např. v parku nebo na dětském hřišti veselo, pak se i v našich bytech a rodinných domech pěkně a spokojeně žije.

Jsme šťastní a s velkou radostí a hrdostí vám oznamujeme naši aktuální novinku. Společně s vedením MČ Prahy 9 jsme ve čtvrtek 21. září 2017 otevřeli a předali do užívání nový městský park a víceúčelové hřiště. Tento nový městský park a víceúčelové hřiště je součástí našeho rezidenčního projektu, ve kterém aktuálně prodáváme již XII. etapu.  

Historicky jsme již v Prosek Parku, v průběhu výstavby lokality, osázeli desítky vzrostlých stromů, rekultivovali zeleň nebo vybudovali pochozí cesty mezi jednotlivými bytovými domy. Nezapomněli jsme ani na lavičky, další relaxační místa a odpadkové koše.

Přijděte se sami podívat a užít si nový městský park a víceúčelové hřiště na Praze 9, pokud budete mít cestu kolem Prosek Parku. Těšíme se na vás.

Park a víceúčelové hřiště v číslech a datech:

  • Víceúčelové hřiště o velikosti 16 x 30 metrů určené pro basketbal, volejbal, nohejbal nebo i fotbal
  • Květnatá louka o velikosti větší než 5 800 m2
  • Trávník pro relax o ploše 509 m2
  • Dětské hřiště pro větší děti (horolezecká stěna, houpačky, lanová dráha, trampolína, atd.) o ploše 411 m2
  • Dětské hřiště pro menší děti (pískoviště, prolézačky, dětský domeček, houpačky, kreslící tabule, atd. ) o velikosti 170 m2 a dětské hřiště s lanovou pyramidou na ploše 136 m2
  • Zpevněné komunikace, pochozí plochy, okrasné křovinaté plochy, odpočívadla, atd.

 

Víceúčelové hřiště

Rezervujte si termín pro vstup na hřiště a užijte si sportovních aktivit na čerstvém vzduchu

Rezervovat hřiště

22. 9. 2017