Byt 104/C

 • Byt 101/C - Prodáno
  2+kk, 58,7 m2
  Byt 101/C - Prodáno
  2+kk, 58,7 m2
  Byt 102/C - Prodáno
  3+kk, 88,7 m2
  Byt 103/C - Prodáno
  2+kk, 53,3 m2
  Byt 104/C - K prodeji
  2+kk 58,1 m2
  8 972 667 Kč
  Byt 105/C - Prodáno
  3+kk, 88,9 m2
  Byt 101/D - Prodáno
  2+kk, 57,9 m2
  Byt 102/D - Prodáno
  3+kk, 88,2 m2
  Byt 103/D - Prodáno
  2+kk, 53,1 m2
  Byt 104/D - Prodáno
  2+kk, 57,9 m2
  Byt 105/D - Prodáno
  3+kk, 88,9 m2
iMáte vybráno U Sluncové II
Zvolte podlaží
 • Půdorys bytuByt
 • Půdorys podlažíPodlaží
 • InteriéryInteriéry
 • ArchitekturaArchitektura

Byt 104/C

 • Brzy k nastěhování
Půdorys
ke stažení
Projekt
Byty U Sluncové
Etapa
U Sluncové II
Podlaží
1. NP
Orientace
J
Terasa
7,1 m2
Zahrada
120,5 m2
Předzahrádka
212,9 m2
Garáž
AnoCena garážového stání není zahrnuta v celkové ceně bytu.
Komora
AnoCena komory není zahrnuta v celkové ceně bytu.
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
2+kk
Plocha
58,1 m2
Stav
K prodeji, nezávazně rezervováno
Cena vč. DPH
8 972 667 KčiCena jednotky je platná při využití splátkového kalendáře 90/10. V případě odlišného způsobu úhrady je cena s klientem sjednávána individuálně. Uvedené ceny nezahrnují garážové stání, parkovací stání a případně komoru, sklep.

Pomůžeme vám s financováním

Hypotékou se splátkou od
41 389 KčiMěsíční hypoteční splátka při 20 % vlastních zdrojů a splatnosti 30 let, kalkulace je orientační.Spočítejte si splátky
Prodejem jiné vaší nemovitost
Zjistit více
Přidat do Mého výběruOdebrat z Mého výběru

Hypokalkulačka

Díky naší kalkulačce si můžete snadno a rychle spočítat přibližnou výši měsíční splátky úvěru.

Cena nemovitosti
Vlastní zdroje
1 794 533 Kč
Doba fixace
5 let
Doba splatnosti
Úroková míra od
5,64 % p.a.
Splátka od
41 389 Kč

Tato kalkulace je orientační a platí pro vlastní zdroje ve výši 20% resp. LTV 80%. Pro přesnou kalkulaci na základě individuálních požadavků a parametrů kontaktujte naše finanční specialisty. Tato kalkulace je koncipována s cenou nemovitosti určenou splátkovým kalendářem 90/10.

Informace o domu

O lokalitě Karlín

Karlín, to je každý den jiný zážitek

V Karlíně si libují milovníci skvělého jídla všech možných i nemožných kuchyní. Vyrazit můžete na pivo na stojáka nebo do parku. Najdete tu vyhlášené restaurace, kreativní a neotřelá bistra, vinárny, ale také skvělé kavárny, které si zakládají na dokonalém flat white nebo espressu.

Kam dnes jezdíte, teď můžete dojít pěšky

Nekonečnou výhodou Karlína je i jeho dopravní dostupnost. Bydlet budete v podstatě v centru a za vším podstatným dojdete pěšky. Kamkoliv jinam můžete popojet blízkým metrem nebo tramvají, které máte doslova jen pár minut chůze od svého nového bydliště.

Relax, sport i kultura na dosah

Spousta zeleně v přilehlých parcích a ulicích městské části nabízí dostatek prostoru pro relax a možnost se nadechnout. Karlín je místem krásných ulic lemovaných kvetoucími stromy. Ale také místo, kde najdete znovu oživlé prostory kasáren. Ty vybízejí v neuvěřitelné atmosféře polorozpadlých fasád budov ke sportu, relaxu i kultuře. Beach volejbal, bary, letní kino nebo dětské hřiště na jednom místě krásně splývají v jedinečnou atmosféru. A tohle je přesně ten Karlín, do kterého můžete vyrazit každý den pěšky.

U Sluncové tepe srdce Karlína

Našli jste dokonalé místo pár kroků od pulsujícího života, přesto v naprostém soukromí.

Soukromý ostrov uprostřed pulsujícího Karlína

Vlastní moderní městské bydlení bez kompromisů? To je Karlín, který se stal fenoménem dnešní Prahy. Jedinečnost čtvrti se skrývá v ideálním umístění v blízkosti samotného centra města a z neuvěřitelné proměny v posledních 20 letech.  

Karlín dotvářejí městské parky, překvapivý dostatek zeleně, široké uliční bulváry a dokonalá dopravní infrastruktura. I toto je váš Karlín, lokalita, jejíž srdce tepe jak v budovách, tak právě i v parcích, kavárnách, venkovních zahrádkách restaurací, které udávají gastronomický směr dnešní doby. To, co dělá Karlín Karlínem nejsou ale jen kavárny a restaurace. Není to jen skvělá dopravní dostupnost. Nejsou to jen krásné parky. Jsou to především lidé. Svou pozitivní náladou a touhou po zážitcích vytvářejí každý den atmosféru, kterou zažijete možná tak v portugalském Lisabonu nebo italské Florencii.

Architektura vyzařující klid

Komorní bydlení v místě tak akorát odlehlém. Ve čtyřech domech, citlivě zasazených do krajiny, najde své bydlení pouhá stovka šťastných. Ti pak budou moci každý den prožívat výhody a krásy skvěle navržené architektury, která dokázala díky speciálnímu tvaru fasád získat maximum slunce pro své interiéry. Za architektonickým návrhem stojí architekti Qarta architektura, kteří rádi využívají generačního přesahu ve svém týmu, a spojují tak mladé vidění života s velkou profesní zkušeností. S pílí sobě vlastní tak stvořili FINEP a Qarta architekti toto unikátní bydlení, plné harmonického moderního designu.

Místo pro náročné

Vyjděte ze svého klidného ostrova uprostřed Karlína do ulic městské čtvrti a po pár krocích jste okamžitě vtaženi do centra dění. V ulicích cítíte vůni čerstvě pražené kávy, na rohu je vyhlášená vinotéka a přes ulici cukrárna s tou geniální špičkou. O sto metrů dál se otevírá nové bistro a 5 minut od bytu je „vaše“ skvělá restaurace kam rádi zvete své přátelé na vždy vynikající večeři.

Karlínské náměstí, přilehlá část parku na vrchu Vítkov nebo Kaizlovy sady, to všechno jsou zelené plíce Karlína stvořené pro relaxaci. K vycházce zve i blízký Rohanský ostrov, kde můžete běhat, cvičit, jezdit na kole či si zatrénovat na golfovém odpališti a užít si úžasné západy slunce na břehu Vltavy s výhledem na Holešovice.

Financujte prodejem jiné vaší nemovitosti

Financujte prodejem jiné vaší nemovitosti

Potřebujete financovat nákup nové nemovitosti prodejem jiné vaší nemovitosti? Jsme připraveni vám pomoci jak s prodejem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. S důvěrou se na nás obraťte.

...

Vizualizace etapy