• Aktuality
  • Sto nových bytů v osobním vlastnictví na Praze 6
Sto nových bytů v osobním vlastnictví na Praze 6

Sto nových bytů v osobním vlastnictví na Praze 6

Rovná a pěkně kulatá stovka nových bytů ve třech bytových domech je v naší rezidenční novince roku 2020 právě v prodeji. Rezidence U Šárky na Praze 6 se rozroste o další bytové domy D1, D2 a D3 v rámci své čtvrté etapy výstavby v naší lokalitě. Dům D1 má čtyři nadzemní patra a domy D2 a D3 mají bytové jednotky v šesti nadzemních patrech.

Tradičně nabízíme byty ve všech nejdostupnějších dispozicích od 1+kk (od 32,7 m2) až po rodinné prostorné byty 4+kk (do 117,5 m2), které budou součástí nově zalesněného městského lesoparku, který zde vzniká společně s novou výstavbou ve vyhledávané pražské městské čtvrti.  

Projekt Rezidence U Šárky je unikum mezi novými projekty. Jako jeden z mála bytových projektů v Praze totiž spojuje nejenom kvalitu moderního městského bydlení, ale také reálné splynutí bydlení s přírodou - a to díky městské zeleni a právě přírodního lesoparku, kterým budou nové domy obklopeny. Dalším benefitem projektu je i ta skutečnost, že západní cíp Divoké Šárky budou mít majitelé bytů doslova jen „za rohem“. Díky plánovanému vzniku nového lesoparku s více než 500 vzrostlými stromy, které zde budou vysázeny, dojde k prodloužení zelené Divoké Šárky i přes ulici Evropská. Zelený pás tak bude nově končit nebo začínat uprostřed projektu Rezidence U Šárky.

Nové bytové domy budou realizovány dle návrhu studia AIP Architekti. Zajímavostí jsou zde fasády, kdy fasáda domu D1 je obložena kompozitním obkladem Alpolic nebo sibiřským modřínem. A u objektů D2 a D3 je fasáda tvořena v kombinací omítek s obkladem z keramických lícových cihel a sibiřským modřínem.

Projekt Rezidence U Šárky nabízí moderní městské bydlení s výbornou dopravní dostupností. A to jak do centra, tak i na letiště.  Pro dopravu po městě je zde možné využívat i blízký vlak, do budoucna je přímo v lokalitě plánované prodloužení tramvajové trati. Ta poté výrazně urychlí osobní dopravu směrem do centra. V místě je naplánovaná i restaurace s tankovým pivem. Ta bude mít velmi příjemné venkovní posezení přímo u budoucí konečné zastávky tramvajové trati.

Aktuální nabídku nových družstevních bytů v projektu Rezidence U Šárky najdete zde.

 

24. 3. 2021