• Aktuality
  • Sousedská setkání v našich rezidenčních projektech ožila
Sousedská setkání v našich rezidenčních projektech ožila

Sousedská setkání v našich rezidenčních projektech ožila

5. 7. 2021

Se začátkem léta jsme se s radostí vrátili k tradičním sousedským setkáním v našich bydlících lokalitách.

Ve FINEPu z toho máme velkou radost a jsme moc rádi, že jsme opět mohli obyvatele našich rezidenčních projektů (ale samozřejmě, že i všechny příchozí) pozvat na příjemně prožité odpoledne s rodinou, dětmi i sousedy u dobrého pití, poslechu živé hudby, a především s velkým množstvím zábavy a atrakcí pro děti – od vystoupení klauna, užití si skákacího hradu, tajení dechu s kouzelníkem, sportovního vyžití u minibasketbalu, stejně tak veselého smíchu a tanečků u zmrzlinohrátek. A všichni si užili i výborné občerstvení, a těch balónků, co jsme rozdali...

Akce se uskutečnily v Britské čtvrti, Prosek Parku, na Malém háji a v Kaskádách Barrandov od pondělí 21. 6. do čtvrtka 24. 6. 2021.

V úterý 29. 6.2021 pak byla naše společnost partnerem akce, v rámci které bylo slavnostně otevřeno občerstvení Café Park Zahrádky v Praze Vysočanech v parku Zahrádky.

V rámci akcí došlo i na slavnostní otevření nového dětského a sportovního hřiště na Malém háji. V lokalitách Malý háj a Kaskády Barrandov jsme prezentovali budoucí rozvoj, a to jak na plánech, tak i za přítomnosti zástupců místních samospráv. Rezidenční lokalita Malý háj se může těšit třeba i na novou budovu školy a školky.

Kaskády Barrandov se již brzy dočkají nového náměstí, a především prodloužení stávající tramvajové trati o další zastávky. A ani o svou poštu v lokalitě obyvatelé nepřijdou. Po dohodě s MČ Praha 5 se budeme na provozu pobočky pošty nadále podílet.

Zpětný pohled na to, jak to v lokalitách v uplynulých dnech zábavou žilo, najdete ve výběru fotografií pod textem.

Britská čtvrť

Malý háj

Kaskády Barrandov

Café Park Zahrádky

Prosek

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR