• Aktuality
  • Sousedská setkání v našich rezidenčních projektech ožila
Sousedská setkání v našich rezidenčních projektech ožila

Sousedská setkání v našich rezidenčních projektech ožila

Se začátkem léta jsme se s radostí vrátili k tradičním sousedským setkáním v našich bydlících lokalitách.

Ve FINEPu z toho máme velkou radost a jsme moc rádi, že jsme opět mohli obyvatele našich rezidenčních projektů (ale samozřejmě, že i všechny příchozí) pozvat na příjemně prožité odpoledne s rodinou, dětmi i sousedy u dobrého pití, poslechu živé hudby, a především s velkým množstvím zábavy a atrakcí pro děti – od vystoupení klauna, užití si skákacího hradu, tajení dechu s kouzelníkem, sportovního vyžití u minibasketbalu, stejně tak veselého smíchu a tanečků u zmrzlinohrátek. A všichni si užili i výborné občerstvení, a těch balónků, co jsme rozdali...

Akce se uskutečnily v Britské čtvrti, Prosek Parku, na Malém háji a v Kaskádách Barrandov od pondělí 21. 6. do čtvrtka 24. 6. 2021.

V úterý 29. 6.2021 pak byla naše společnost partnerem akce, v rámci které bylo slavnostně otevřeno občerstvení Café Park Zahrádky v Praze Vysočanech v parku Zahrádky.

V rámci akcí došlo i na slavnostní otevření nového dětského a sportovního hřiště na Malém háji. V lokalitách Malý háj a Kaskády Barrandov jsme prezentovali budoucí rozvoj, a to jak na plánech, tak i za přítomnosti zástupců místních samospráv. Rezidenční lokalita Malý háj se může těšit třeba i na novou budovu školy a školky.

Kaskády Barrandov se již brzy dočkají nového náměstí, a především prodloužení stávající tramvajové trati o další zastávky. A ani o svou poštu v lokalitě obyvatelé nepřijdou. Po dohodě s MČ Praha 5 se budeme na provozu pobočky pošty nadále podílet.

Zpětný pohled na to, jak to v lokalitách v uplynulých dnech zábavou žilo, najdete ve výběru fotografií pod textem.

Britská čtvrť

Malý háj

Kaskády Barrandov

Café Park Zahrádky

Prosek

5. 7. 2021